Ana Menü

İyi bakın kendinize.. Helal edin haklarınızı, gidiyorum ben..

Başlatan Bircan*, Haziran 24, 2009, 13:47:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Gerçekten çok şey kattı KralKartal Forum hayatıma.. Sımsıcak dostluklar, kardeşlikler, arkadaşlıklar.. Artık gitme vakti geldi benim açımdan. Çünkü burada daha fazla kalırsam bozuştuğum arkadaşlarım olacak, o duruma düşmek istemiyorum.. Sizlerden mutlu ayrılmak istiyorum, kötü bi iz bırakarak değil.. Melis, sana özellikle çok teşekkür ederim Dişi Kartal.. Beşiktaş'ımın bayanlarının simgesi oldun, sembolü oldun burada Büşra'yla, Kübra'yla, Elif Abla'yla vs.. Çok sıcak davrandın, gitme dedin ama elimde değil yapamam artık burada.. Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum.. Kendinize çok iyi bakın, sizleri kırdıysam inanın ki bi kötü niyetim yoktu. Her şey sadece Beşiktaş içindi..

Kaan abi'den(carsi52) ve Sergen'den(+18) ayrıca özür dilerim.. Lütfen beni yanlış anlamayınız. Kusura bakmayınız..

Hepinizi çok ama çok sevdim Kral Kartal Ailesi.. Kendinize çok iyi bakın.
SADECE BÜYÜK BEŞİKTAŞ !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Eğer böyLe her tartışmamızdan sonra gidiyorum diye konu açacaksak adminLerin siteyi kapatması gerekirdi..

Çünkü ihsan abi ve voLkan abi biLe bazen çok sert tartışabiLiyorLar..

Sana göre doğru oLan bana göre yaLnış ya da bana göre doğru oLan sana göre yaLnış oLabiLir..

Zaten tartışmak için,Beşiktaş'ımız için bu forumda değiLmiyiz hepimiz..

Ben "kaL" diyorum ama karar yine sana ait..

Özüre de gerek yok daha önce dediğim gibi Beşiktaş'ımız için burdayız..

ilhan mansız_melis

Öf be Bircan beee bırakıp gitmenin nedenini çok iyi biliyorum ve bence de haklısın bu konuda ama bu kadar pes etmek de sana bi yandan yakışmadı kanka :D

Ben seninle çok konuştum bu konuda ama karar senin yapabilecek birşey yok

Forumda yoksun ama msn'de varsın o da yeter bana...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 24, 2009, 13:52:16
Eğer böyLe her tartışmamızdan sonra gidiyorum diye konu açacaksak adminLerin siteyi kapatması gerekirdi..

Çünkü ihsan abi ve voLkan abi biLe bazen çok sert tartışabiLiyorLar..

Sana göre doğru oLan bana göre yaLnış ya da bana göre doğru oLan sana göre yaLnış oLabiLir..

Zaten tartışmak için,Beşiktaş'ımız için bu forumda değiLmiyiz hepimiz..

Ben "kaL" diyorum ama karar yine sana ait..

Özüre de gerek yok daha önce dediğim gibi Beşiktaş'ımız için burdayız..

yok teşekkür ederim yine de ama bu değil mesele..
sadece senle yapılan bir tartışma değil. alenen belli olmayan gözükmeyen bir şey kırabiliyor beni bi de konu beşiktaş olunca. tabi ki onun için forumdayız daha once ben yazmstm tartıscaz tabi diye.. ama bosver artık gitmem daha sağlıklı olur.. Kim bilebilir belki tekrar aranıza dönebilirim bir süre sonra.. Kendine ii bak ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Haziran 24, 2009, 13:55:35
Öf be Bircan beee bırakıp gitmenin nedenini çok iyi biliyorum ve bence de haklısın bu konuda ama bu kadar pes etmek de sana bi yandan yakışmadı kanka :D

Ben seninle çok konuştum bu konuda ama karar senin yapabilecek birşey yok

Forumda yoksun ama msn'de varsın o da yeter bana...

Evet kanka teşekkür ederim ;)
msn var tabi ya ;) Orda beraber küfretcez daha bitmedi zan meselesinin mhabbeti :D

+18 !

Erkek adam kaçıp gitmez diyorum sadece :)

Sende kendine iyi bak..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

pAscAliAnUmut

Oo forumdaki herkesle yollar ayrılıyo nedir bu iş ya :(

Ufak tartışmalar yüzünden yapmayın bunu be :(
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Bence siz gitmeyin Volkan abi gitsin yetkilerini bana bıraksın o zman görün forumu  ;D

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Eskiler olmadığına göre onlar gerçek arkadaşlar değillermiş :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 24, 2009, 14:14:41
Eskiler olmadığına göre onlar gerçek arkadaşlar değillermiş :D

Bence adminde iş yok   ;D

Cem Goren

bırcan nereye hayırdır oyle bı anda cekıp gıtmek yakısrımı kartallara her zaman sorunlar cıkacaktır cıkıyorda bu cok acık bızde yerı gelıyor tartısabılıyoruz burda ama cekip gitmiyoruz
neyse kendıne ıyı bak ıns. burda kalırsın senı tanımak zevklıydı bırbırımızı kırdıysak affola
cemgoren@hotmail.com ne zaman bişeye ıhtıyacın olursa yada ne bıleyım konusmak ıstersen ben buralardayım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

yahu ne gitmesi..

hemen maişşeri vermişsiniz..

insan sinirlenir ara ara..

sonra döner geri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net