Ana Menü

Lugano Misillemesi !!!!!!!!

Başlatan Ersin Develi, Haziran 19, 2009, 21:20:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İbrahim Toraman Gaziantepspor
İbrahim Üzülmez Gaziantepspor
İsmail Köybaşı Gaziantepspor

Belki Tabata ve Murat Ceylanda gelecek

O zaman çıkaracakmısınız bu kadar ses..Antep mi oluyoruz diye? Amblemi değiştirelim diye..

Taklit etmekten korktuğun markadan KÜÇÜKSÜNDÜR diye bir söz vardır İşletme tarihinde..

Fenerbahçe olacağız diye korkuyorsan, onlardan topçu alacağız diye korku içinde yaşıyorsan

Vay Beşiktaşımın Haline..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bize o kadar çok çirkeflik yapmış bi insanı 8 işareti yapmış bi insanı sindirebiliyosak vay bizim halimize.
İsmail Köybaşı bize ne çirkefliği yaptı ?
İbrahim Üzülmez ?
İbrahim Toraman ?

Bunların hiçbirisi bize bişey yapmadı bu örnekler biraz saçma.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Hayır olayın çirkefliği ayrı bir konu

Eğer Fenerbahçe forması yada amblemi olsun diyorsan bu fenerbahçe ye olan durumla alakalıdır, Lugano sonra gelir..

Luganonun 8 işareti yapıp bize gelmesini elbette tartışabiliriz..

Profesyonelliği eksik bir oyuncu demekki Lugano :)

KENDİ İÇİMİZDE SAVAŞI BIRAKALIM ARTIK.YANİ TÜRKİYE İÇİ. HEDEFİNİ İLERİ KOYARSAN RAKİBİNİ LYON, BREMEN, SHAKTAR OLARAK GÖRÜRSEN ZATEN BUNLARA TAKILMAYIZ, O ZAMAN FENERBAHÇE YADA GALATASARAYIN BİZİM ÇOK GERİMİZDE KALDIĞINI ANLARIZ.

AMA YOK YAPAMIYORUZ..

LUGANO İYİ TOPÇU MU
İYİ TOPÇU HEMDE ÇOK İYİ TOPÇU
BONSERVİSİ VAR MI
YOK

ALINABİLİRMİ
EVET

E SORUN NE O ZAMAN?

BAŞLARIM FENERİNEDE 8 İNEDE..

BEN KENDİME BAKARIM..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

O zaman Mehmet Topuz olayındada Fener taraftarına hakaret etmemen gerek.Eğer ettiysen ya şimdi yalan konuşuyosun yada o zaman yalan konuştun.Eğer Mehmet Topuz'a hakaret etmediysen demek ki senin düşüncen bu bişey diyemem.
Ama Mehmet Topuz olayında fener taraftarına miğdesiz diyipte bu durumda böyle düşünürse işte o zaman o kişide miğdesiz olur.
Fener taraftarıda o zaman başlarım BEŞİKTAŞINA formasınada ben kendime bakarım der geçer.Bizimde onlara miğdesiz dememiz yanlış olur.
Bilmem anlatabildim mi ?

NoPasaran

Beşiktaş forması giyip

"Ben Beşiktaştan başkasından oynamam. Mümkün değil. Çok heyecanlıyım cart curt "

deyip zorla adam alırsan BU MİĞDESİZLİKTİR..

Ancak sodayı içince düzelir (Sodada oynadığı futbol)

----

Topuz ayen beyan Ben Başkasına aşığım demiştir evlenmeden önce..Zorla Nikah kıyrdırılmıştır..

Lugano, başkası ile çıkmış sonra senle çıkıyor..
Ayırt et bakalım hangisi?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Luganoda bize 8 işaretini yaptı çirkeflik yaptı.Onu sindirebilmekte miğdesizliktir.
Mehmet Topuz'u sindirebilmek nasıl miğdesizlik oluyorsa Luganoyu sindirebilmekte miğdesizlik oluyor.

Kralkartal21

Gelmesini istemem.. Boşu boşunada tartışmayalım haber yalan!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Çocğumöuz dediğimiz sergen orta parmak yaptıktan sonra..

neyse

İyi futbolcu GELİRSE çok faydalı olur

Gelmezse ferraride olabilir.oda iyi futbolcu

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Sende söylüyorsun bak ÇOCUĞUMUZ diyorsun.
Lugano bizim çocuğumuz değil ama sokakta pis pis dolaşan bir ezik.
Kendi çocuğumuzla arada bi sorunlar yaşayabiliriz.Ama sokaktaki bir ezik bize o işareti yapıp istersek o biraz miğdesizlik olur.

Ferrari çok çok iyi olur.

KeePSaKe

Her parmak yapan bize gelsin o zaman yok böyle birşey Sergen de o hareketinden sonra soğutmuştu beni kendinden ama affettirdi kendini. Lugano ya gerek yok. Zaten takım fb li futbolcularla kaynıyor iyi futbolcu olsada yinede istemiyorum...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ankette evet dedim ısterım gelmesını o 8 işaretıne gelınce o gun o maç baslamadan once edılen kufurler sizede edeilseydi sizde yapardınız...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

O zaman şöyle diyim.
O kadar küfür edip üstüne bizimle alay eden birisini sindirebiliyorsak yazık BEŞİKTAŞ taraftarının haline.

carsi52

Şu adama bakın ya.Şu adamı kabul etmek miğdesizlikten başka bişey değildir.

Cem Goren

sındırme olayı degıl bu lugano kendını ıspatlamıs bır defans oyuncusu bunu kabul edelım ve gelmesının yararlı olacagınıda bılelım artık her sey para endustrıyel futbol duyguların onune gectı bunu kabul etmelıyız bız her ne kadar buna ayak uyduramasakda bu boyle
altın kapılarımız kan oldu tayfun