Ana Menü

yinemi...?

Başlatan kerim, Şubat 02, 2007, 12:35:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kerim

günlerdir dikkat ediyorum, insanları inceliyorum ve gözüm devamları boyunlarında geziyorum!! 100. yılımızda nasıl her 10 kaşkollü insanın 9'unda Beşiktaş kaşkolü varsa, bu dönem yine aynı şeyleri görmeye başladım.. çoğu insanın boynunda SİYAH-BEYAZ atkılar, başlarında SİYAH-BEYAZ bereler...  bu beni inanılmaz mutlu ediyor ve inançsızlara inanmayarak, kendi aşkımızla, kolumuzda kız arkadaşımız olsa bile boynumuzda SİYAH-BEYAZ atkımız, dilimizde 'sevdim seni bir kere' şarkımız, içimizde bir sonraki maçı düşünme heyecanımız ve kalbimizde ki titremeyle............

acaba 2003 sezonunda ki o ruh geri mi döndü ?

hadi arkadaşlar!!
100. yılında tek şampiyon olmuş klup olmak için,
yazıklar olsun bu takıma diyenleri utandırmak için,
sadece maç günü Beşiktaş diye bağıranlara inat,
bu takım üstüne oynanan oyunlara,
bu taraftar üstüne oynanan oyunlara inat,
basına inat!!,
herkes  :bjk şeklinde...

NOT:bu atkı sizi hem soğuktan korur, hemde daha bi dik yürürsünüz cefasını çektiğimiz kaldırımlar üzerinde!!!

gökkuşağına da düşmanız !!  fener gibi renkli, cimbom gibi yuwarlak ...
bizim gökkuşağımız da SiYaH-BeYaZ !!!
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

unicorn

Şimdi moda siyah-beyaz.
Allah nazardan saklasın takımımız düzeliyo yavaş yavaş daha da iyi olacak inşaallah. Sabredenler güvenenler haklı çıkmaya başlıyor...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

100. yıldan sonra bi çok değişiklikler oldu en önemlisi futbolcular değişti yeni gelenler alışma süreci yaşadı ve şimdi tüm futbolcularımız hem birbirlerine hem teknikdirektörümüze alıştı. artık güzel maçlar ortaya koyuyoruz. Maçların durumu iyileştkce taraftarlarda seviniyo güven artıyo sıradan beşiktaşlılarda çarşı ruhunu tanımaya başlıyo o yüzden her taraf siyah beyaz olmaya başladı bence

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Timurlenk

valla çarşamba günkü maça palermo atkısıyla gittim ;D ;D bundan sonra siyah beyaz atkılarla yerimi alacağım.

ugur24

yavaş yavaş işler yoluna girmeye başlıyo sanki..henüz çok erken tabi..hiçbir şey için hayal kurmamak lazım ama takım gerek oyun olarak gerekse yakaladığı hava bakımından muhteşem durumda..bu durum bizi ister istemez umutlandırıyo..çok daha iyi olacağımıza inanıyorum..yeterki futbolcu ve taraftar iç içe olsun..başarıya hepimiz inanalım gerisi gelir..

Adriano

Birer birer işler rayına oturuyor.. Gördükki takım isteyince yapabiliyormuş.. Yapamazlar diyenler gördü.. Kupayı alamazlar zirvede olamaz diyenlerde sezon sonunda görecekler.. Yakaladığımız bu çıkış inşallah hiç düşüşe geçmez.. Biz taraftarlar başından beri inandık, bekledik ve birazda olsa bekleyişin olumlu sonucunu gördük.. Devam gelecektir.. Önemli olan inanç ve istek.. Geliyoruz...
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Delirdik

Geçen sene kadıköyde dersaneye gittiğimde çok dikkat ederdim. yer kadıköy ama inan beşiktaş atkısıyLa doLaşan insan sayısı daha fazLaydı..
tabi şu da var siyah beyaz her eLbiseye yakışıyor asiL duruyor ama renkLi oLunca elbiseyi uydurmak gerekiyor.

Bana geLince atkımı hiçbi zaman indirmemişimdir boynumdan.. takım iyiymiş kötüymüş atkıyı takmaya engeL değiL.. bu soğukta takmayıp napacaz ;D

atkıLar forAaa... (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

C@Rsİ_MaNiA_11

eefet bende çok dikkat ediyorum süper oluto dünya bi gün siya h beyaz olacak
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

carsiköln

bunu yazan arkadasimiz, yüregine ellerine saglik kardesim, cok haklisiniz, sanki bu sene bizim senemiz gibi geliyor bana, allah insallah sonumuzu hayir etsin, her zaman hersey besiktasimiz icindir, insallah hersey düzene girer
Inadina Beşiktaş

IL Capitano

Allah Besiktasimizi kazadan, beladan vede nazardan saklasin!!!

AMIN!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eyup1903

herkeze inat yıkılmadık ve de geliyoruzzzzz

carsi52

İNANÇSIZLARA İNAT GELİYORUZ ulannnn
Bölünür senin için uykular!

Timurlenk

tigana'ya birşeyler oldu yönetimden uyarı geldi heralde.ricardinho ile delgado'yu yan yana oynatmayan zihniyet benim için antrenör olamaz hep bunu söyledim tigana'ya bu yüzden güvenmiyordum.inşallah bundan sonra bir saçmalık yapma takımın kimyası ile oynamaz !

AsA

GELIYORUZ atkiLArimiz bayrakLArimiz iLe sampiyonLugu kutLamaya Dunya'nin herbir yerinden GELIYORUZ...!

yuNuS1903

100.yıl ve bugun kü havası aynı mı?   :allaalla :allaalla