Ana Menü

Beşiktaş bana güç veriyor

Başlatan Simurg, Haziran 19, 2009, 17:33:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Vedat Okyar, şampiyonluğun siyah-beyazlı takıma çok yakıştığını söyledi.

Rahatsızlığı nedeniyle evinde dinlenen Okyar, Beşiktaş Kulübü'nün resmi aylık dergisinin Haziran-Temmuz sayısına yaptığı açıklamada, ''Şampiyonluk beni moral olarak ayakta tutan en büyük şeylerden biri oldu. Şampiyonluk görüntülerini televizyonda izledim. İlaç gibi geldi'' dedi.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi yenip Fortis Türkiye Kupası'nı, Galatasaray'ı mağlup edip Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu kazandığına dikkat çeken Vedat Okyar, ''Lig tarihinde kazanılan birçok eğri büğrü şampiyonluk var. Ama Beşiktaş ikinci yarıdan itibaren bunu hak etti. Mustafa Denizli ile işbirliği yapmaya devam edildikçe, önümüzdeki sezon Avrupa kupalarından bir tanesini mutlaka alacağımıza inanıyorum. Bana göre Beşiktaş'ın kadrosu diğer takımlardan daha iyi. Artık 3-5 ayda bozulacak bir yapıya da sahip değil. Her şey rayına girdi, profesyonelleştiler. Mustafa cin gibidir, önümüzdeki sezondan da alnının akıyla çıkacaktır'' diye konuştu.

Rahatsızlığı sonrası Beşiktaşlı taraftarların kendisine yönelik tribünde açtığı ''Bugün dost yaralanmış, yine gönlüm hoş değil'' yazılı pankart konusunda ise Okyar, şunları söyledi:

''Pankartı görünce çok duygulandım. Beşiktaş'ta forma giyen futbolcuların hepsinin bu vefayı anlamaları lazım. Her zaman söylerim, benim en yakın akrabalarım Beşiktaş taraftarlarıdır, öz akrabalarım değil. Camiamızdan da birçok kişi sürekli halimi, hatırımı, sağlığımı soruyor. Mustafa Denizli de üç günde bir telefon açıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

iyiLes artik kaptan yorumLarini özLedik..

Tolgahan_BJK

Vedat Abi çok çok kıymetli bir büyüğümüz, inşallah bir an önce sağlığına kavuşur

ilhan mansız_melis

Hadi be Vedat Okyar iyileş bir an önce bari Süper Kupa'yı bu taraftar seninle kutlasın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

2 Ağustosta senle beraber kaldıralım süper kupayı be BüyüKaptan !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

Sagligina kavus Vedat abi... Bu taraftar seni seviyor !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

bi an önce sagligina kavusursun insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin