Ana Menü

Batuhan'ı Adam Ederim

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 19, 2009, 11:36:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Bence hiç sorma Çünkü birini sevip sevmemekle BEŞİKTAŞLILIk oluyorsa ben(biz) beşiktaşlı değiliz.. Bence hiç sorma ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

djinonu

evet ederse Denizli eder...
ve bu Dana Batuhan zamaninda eskisehire giderken hocaya ne demis biliyormusunuz patavatsiz :D
Mustafa D. : önümüzdeki sezon görüsürüz...
Batuhan : eger kalirsan görüsürüz...
Denizlinin diszipliniyle adam olur bu batuhan

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Haziran 19, 2009, 15:37:50
Bence hiç sorma Çünkü birini sevip sevmemekle BEŞİKTAŞLILIk oluyorsa ben(biz) beşiktaşlı değiliz.. Bence hiç sorma ;)

Birini sevip sevmemekle olmuyo kardeş de,

tribün kovalamış, deplasmanlar görmüş ve yaşca senden büyük bir kardeşine, Kapalı tribünde ismi bir kez bile bağırılmamış mustafa denizli'yi savunman değil, savunurken kullandığın üslup çok yakışıklı olmuyo... canın sağolsun...

sana böyle bir sitem de bulunmam da bana yakışmıyo... ama şimdi bi ters laf edersin, içimde kalıcaana Beşiktaşlı kardeşimle paylaşayım istedim açık açık.

yoksa isteyen istediğini sever tabiki, gönüllere pranga vurulamaz... Ama semtte pek sevilmiyo denizli, ben de sevmeyenlerden sadece biriyim... Hakaret de etmiyorum, denizliye hakettiği saygıyı göstererek eleştiriyorum.

Bir Beşiktaş forumunda da -eğer illa bir şey sorun olacaksa- ; bunun, mustafa denizliyi eleştirmek değil, O'nu savunmak olması gerektiği gerçeğini de gözardı etmemek lazım...

Ama kimse kimseye "senin derdin ne, niye rüştüyü mustafa denizliyi falan savunuyosun" demiyor.. Aksine "senin derdin ne, mustafa denizli ile ne derdin var" deniyor :)

ne diyim hayırlısı olsun

pAscAliAnUmut

Kusura bakma abi de ne biliim sen felan hemen hemen her yorumunda M.Denizli'ye kızan birisin.. Rüştü'nün de Denizli'nin de gerek türk futboluna kattıkları gerekse Beşiktaş'a kattıkları tartışılmaz zaten de..

Şampiyonluktan sonra o kadar şey sineye çekilip BÜyük başkan die bağırıldıysa M.Denizli'nin heykeli bile yaptırlır semte..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Haziran 19, 2009, 15:59:41
Kusura bakma abi de ne biliim sen felan hemen hemen her yorumunda M.Denizli'ye kızan birisin.. Rüştü'nün de Denizli'nin de gerek türk futboluna kattıkları gerekse Beşiktaş'a kattıkları tartışılmaz zaten de..

Şampiyonluktan sonra o kadar şey sineye çekilip BÜyük başkan die bağırıldıysa M.Denizli'nin heykeli bile yaptırlır semte..

demirören'e tek tezahürat bile yapılmadı kapalıdan kutlamalarda... hatta komple üst kat ve alt orta karambol yarattı demirörenin ismi okunurken. Açık bağırmış olabilir, kapalıda kendi sesinden başkası duyulmaz genelde...

mustafa denizliye'de alt kat, "helal olsun sana helal olsun" dedi zayıfça, ardından üst kat da başka tezahürat girdi hemen vs vs diye gider...

Bunlar yaşanmış gerçekler

Tolgahan_BJK

Ayrıca Rüştü ve Mustafa Denizli'nin Türk futboluna kattığı şeyleri bi kitapta toplasak,

kitabın adı :

* Futbolda Duygusuzlaşma
* Futbolda Ruhsuzlaşmanın Tarihçesi
* Endüstriyelleşen Futbolun Parlayan Yıldızları
* Ekmek Yediğin Kapıya Sırt Dönme Sanatı
* Üç Büyüğü Şampiyon Yapacağına Tek Büyükle Küme Düş
* Para İçin Babamı Bile Satarım

gibi bir şey olur herhalde...

NoPasaran

Denizli :)

Sir  :D

1 sene yetmedi susturmaya, ikincisi seneye..

Bu kapalı bu denizliyi neden sevmiyor diye düşündüm..

Şöyel karar verdim

"Kapalı Nerede karanlık , KAOS ve başarısızlık var KAPALI ORADA yer alır.."

Denizli karanlığı atınca üstünden herşeyin KAPALI nın bir anlamı kalmadı sanki..Başarıyı kendine mal edenler, baktılarki kendilerini konuşan yok GÜNDEM DENİZLİ..

Beşiktaşın başarısından memnun olmayan taraftar olmaz..

Değil Kutu , Beşiktaş başkanı olsa samimiyetine inanmam..

Konu ile konuşacak olursakta

BATUHAN ADAM OLMAZ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 19, 2009, 17:22:11
Denizli :)

Sir  :D

1 sene yetmedi susturmaya, ikincisi seneye..

Bu kapalı bu denizliyi neden sevmiyor diye düşündüm..

Şöyel karar verdim

"Kapalı Nerede karanlık , KAOS ve başarısızlık var KAPALI ORADA yer alır.."

Denizli karanlığı atınca üstünden herşeyin KAPALI nın bir anlamı kalmadı sanki..Başarıyı kendine mal edenler, baktılarki kendilerini konuşan yok GÜNDEM DENİZLİ..

Beşiktaşın başarısından memnun olmayan taraftar olmaz..

Değil Kutu , Beşiktaş başkanı olsa samimiyetine inanmam..

Konu ile konuşacak olursakta

BATUHAN ADAM OLMAZ..

Kapalı bozulmuş olabilir ama ben kapalıya laf ettirmem kusura bakma...

Her yeni beste de tribünle övüneceksin, desibel rekorlarıyla gurur duyacaksın, hüseyin üzmez'e, amerikaya, bush'a yeri geldiğinde emniyete küfür ettiğinde Beşiktaşlı olmanın verdiği farklılığı yaşayacaksın...

Sonra da, yolu gs'den fb'den geçtiği için KAPALI denizliyi sevmiyor diye, " Kapalı şöyle böyle" diyeceksin... olur mu canım öyle şey ! Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan heyecanı ve duruşu semtimiz ve Kapalı tribün sergilemiştir.. Önder olmuştur, Türkiye'ye Beşiktaşlılık öğretmiştir.

Şimdi üç beş çıkarcı çakal yüzünden, bi de localar yüzünden küsenler bıraktı diye, yara alan Kapalı Tribün asla sırtı yere gelmez, asla Beşiktaşını ezdirmez yapısını hala korumaktadır ve koruyacaktır.

Karanlıkta, kaosta ortaya çıkarmış vs... ne alakası var. Fenere kapalı tribünü kaptırmamak için can veren abilerimiz varken, kemik sızlatmayalım. Tribün hepimizin, kıymetini bilelim...

Tolgahan_BJK

ilhan mansız_melis

Bize Denizlispor diyorsunuz ya Mustafa Denizli'yi savunduğumuz için o zaman sizinki de Kapalıspor oluyor  :)

Maden takımın başında Denizli var sen de taraftarsan destekleyeceksin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

Takımımızdan şimdiye kadar çıkıp konuşan röportaj veren kim varsa MUSTAFA DENİZLİ konusu gelince 2 kere düşünüp konuşuyorlar, ayrı bir hava kattı, açıklamalarıyla hepimizi heyecanlandırıp şampiyonluğu getirdi diyor. Ha tek pay Denizli'nin mi? Tabi ki asla! Ama 6 yıl sonra özlenen şampiyonluk geldiyse, EN BÜYÜK PAY MUSTAFA DENİZLİ'NİNDİR!
Tolgahan abi sana gelince.. Başka konularda da tartıştık, hep muhalefet oldun, sevincimizi yaşattırmadın! Belki ağır konuşuyorum ama yeter artık yahu!
Mustafa Denizli HOCAMIN tabiriyle: İçimizdeki irlandalı mısın !
Yeter !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

sercAn1903

İmkansız diye birşey yoktur. çok istiyorsa yapar. :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

hepsiyAh

Batuhanın buna gerçekten ihtiyacı var..