Ana Menü

Baskandan Bize Mesaj

Başlatan djinonu, Haziran 18, 2009, 21:25:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi`nde yayınlanan mesajında şu sözlere yer verdi.

Sevgili Beşiktaşlılar,
Öyle büyük ve anlamlı mutluluklar vardır ki, yaşarken her kula nasip olmaz. İşte ben yüce Allah'ın o kullarından birisiyim, çünkü çifte kupalı Beşiktaş'ın başkanıyım. Bu nedenle bu yazım, bir mutluluk ve şükran yazısıdır. En sonda söyleyeceğimi en başta söylüyorum; büyük özveriler ve emeklerle kazanılan Fortis Türkiye Kupası ve Turkcell Süper Ligi şampiyonlukları hepimize kutlu olsun. Tüm camiaya hayırlı olsun. Bu mutluluğu, bütün Beşiktaşlılar, doya doya yaşayın...
Bu şampiyonluklara giden, binbir güçlük ve sıkıntıyla dolu uzun yolda yürürken yaşadıklarımı sizler çok iyi biliyorsunuz. En zor günde bile başarıya inanmış bir başkan, bir Beşiktaşlı olarak, neler düşündüğümü, neler istediğimi ve de duygularımı her ay dergimizde sizlerle paylaşmıştım. İşte şimdi bu büyük başarıda emeği olan herkese teşekkürlerimde sıra;
Zor günlerde her türlü kararda benimle birlikte hareket ederek, benim arkamda duran, destek veren Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma,
Yine en zor günlerimde hep benimle olan, düşünceleriyle, çabalarıyla ve özverileriyle bana güç katan yönetim dışındaki yol arkadaşlarıma,
Bütün güçlüklerin aşılmasında tek yol gördüğüm, birlik ve beraberlik çağrılarıma uyarak kucaklaşan ve gücünü tüm Türkiye'ye gösteren büyük Beşiktaş camiasına,
"Her şey bitti, ümitler tükendi" denilen günlerdeki direnci, inancı, dik duruşu ve gerçekleştiğinde tüm ülkeyi önce şaşkınlığa, sonra da hayranlığa boğan söylemleriyle hep inanılmazı ve ilkleri başaran teknik direktörümüze ve yardımcılarıyla bütün ekibine,
Saha içinde sergiledikleri dayanışma ile takım ruhunu oyunlarına yansıtarak büyük yarıştan en önde çıkan şampiyon futbolcularıma,
Gecesini gündüzüne katarak başarıya giden yolu kısaltan, hepsi birbirinden fedakar kulüp çalışanlarına,
Artık gücünü değil ülkemizin, bütün dünyanın hayranlıkla kabul ettiği eşsiz taraftarımıza,
Bize bu eşsiz mutluluğu yaşattıkları için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.
Ben ve arkadaşlarım, varılan hedefin bir son değil, bir başlangıç olduğunu ve asıl şimdi daha çok çalışmak gerektiğini iyi biliyoruz.
Şampiyonluklarımızı büyük Beşiktaş camiasına armağan ediyoruz.
Ne mutlu, Beşiktaşlıyım diyene...
En derin sevgi ve saygılarımla,
Yıldırım Demirören
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Delirdik

Harbiden iki kupayıda kopardık aLdık hakkımızLa 8) ŞampiyonLuk yakışıyor be KartaLımıza

AsLında 3. kupayıda direk bize vermeLeri gerekiyor ya neyse
onuda söke söke aLmasını biLiriz eLbet (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carsi52

Bizdende sana mesaj var başkanım.

İSTİFA ETTT !!!!!
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 18, 2009, 22:18:10
Bizdende sana mesaj var başkanım.

İSTİFA ETTT !!!!!

en anlamli mesaj bu olsa gerek..

+ rep
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bi sene daha mutlu et başkan..

yine dökülsün sevinç göz yaşları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Kralkartal21

Başkanlığı yavaş yavaş öğrenmeye başladı..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

Beşiktaş kimsenin okuLu değiL!

Ne futboLcuLar a takımda oynayarak futboLu öğrenir, ne tecrübesiz,beceriksiz bir başkan tecrübe kazanır..

Çünkü Beşiktaş büyük bir kuLüptur..

Yeter YıLdırım Demirören!

Bircan*

Ben ve arkadaşlarım, varılan hedefin bir son değil, bir başlangıç olduğunu ve asıl şimdi daha çok çalışmak gerektiğini iyi biliyoruz.
Şampiyonluklarımızı büyük Beşiktaş camiasına armağan ediyoruz.
Ne mutlu, Beşiktaşlıyım diyene...
En derin sevgi ve saygılarımla,
Yıldırım Demirören
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

GüzeL bi açıklama olmuş özellikle burasını çok sevdim beğendim yvaş yavaş akıllanıyor ama ya o yitip giden 6 senenin hesabını ver ya da huzur ver defol git yahu bıktık !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Haziran 19, 2009, 00:04:17
Başkanlığı yavaş yavaş öğrenmeye başladı..

önce sürünüyordu, simdide yürümeyi ögrenmeye basladi diyorsun yani,
her iki adimdan birinde yere düsüyor...daha ögrenemedi, baskanlik ögrenilmez,
baskanlik özellikleri ya tasirsin yada düse kalka ilerlersin..

Ben bu taraftari anlamiyorum... Aziz Yildirim gibi baskan olsa, herhalde
adamin kapisinin önünden ayrilmazdik...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

"Beşiktaş Jimnastik Kulübü başkanlığın öğrenileceği bir yer değildir;
başkanlık yapılacak bir yerdir.!"
Ya hesabını ver ya da huzur ver!
YıLdırım Demirören yeeeeter !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]