Ana Menü

tevezi düşünürken muhalefet olmak

Başlatan naanreelburn, Haziran 18, 2009, 19:29:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

naanreelburn

Şampiyon olmuşuz tam eğlenirken, içimizdeki muhalefet denen- üretimden yoksun -şampiyonluğunuz hayırlı olsun- diyebilecek kadar ileri gitmiş bir takım kişilerle medya işbirliği içine girerek günlerdir,Beşiktaşımızın hakkıyla emeği ile lekesiz şampiyonluğunu gölgede bırakmak için çaba sarfediyorlar.Ben soruyorum herkese bu ortamda başkanımızın kabahati nedir; sporcunun ahlaki yapısından bahsediyoruz, anasını babasını ortaya atıp yeminler etmiş bir kişi ve son kare  kafadaki şapka budur bence konuşulacak birşey kalmamıştır.Ben kongrede başkana oy atmamış biri olarak bu konuda destekliyorum.Bugun şartlarında tevez için gerçekten somut bir çaba ortadayken ben soruyorum herkese, tevez beşiktaşa gelse siz neler yaptınız.Şampiyonluktan sonra kaç lisanslı ürün aldık ,kaç tane bayrak astınız hala hıncal uluç tv de söylüyor- göremiyorumki- objektif bi şekilde söyledi.Nerdeyiz soracak olan bu soruyu kendi vicdanınız olacaktır unutmayın bugün veya yarın tevez gelirse istanbula veya benzer star oyuncu ne verdik ne ekledik o verilen bedele.Muhalefet yapmakla,muhalefet olmayı ayırt etmek lazım.Bu aşkı yaşamak lazım birgün vicdan size sormadan hareket etmek lazım

[KralKartal]

Tevez icin hangi somut adimlar atilmis?

transferde yanlislar yapan Baskanin yanlislari, seviyesiz konusmalara ne demeli?

sadece Topuz ile sinirli degildir, 5 senedir yanlislari goremediyseniz,
kongredede oy atmak gorevindir, oyle degil mi? yoksa celiskiye dusersin.

Star oyuncu almakla baskani desteklemem, bir cok taraftarda oyledir,
sampiyonluklarlada baskani desteklemem, bana iki kombine verecek diyede
desteklemem, tribunde kapaliyi bana verdi diyede susmam...
Besiktasin tataftar kimligi nerde diye soruyorum sana?

Baskan yildiz aldi, BUYUK BASKAN diye bagiracagiz? Yok ya, biz boyle gormedik...
Maalesef basariyla Besiktasli olan, veya Besiktasi destekleyen taraftarlarin türedigi
bu zamanda, ben onlara inat, bu sekilde devam edecegim..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

demirören i desteklemek mi hayatta yapacağım en son iş olsa gerek en satılmış değilim asla desteklemem kulübüme de gereken maddi yardımı yapıtığımı düşünüyorum elimden geldiği kadarıyla ama dünyanın başıma yıkılacağnı bilsem o insanı desteklemem onu kimin desteklediğini çok iyi biliyoruz hatırlar mısınz kapalı da bi pankart vardı

ÇARŞI YI SATAN ALAN PARA BULUNAMADI  diye o parayı yıldrım demirören buldu

Delirdik

NasıL görüLmüyor ya. Ben niye görüyorum? Neden bayrakLar benim gözüme çarpıyorda o, siz göremiyorsunuz?
Kadıköyde biLe çoğu evde gördüm baLkondan saLLanıyor bayrakLar

Beşiktaş'a herkesin bir şekiLde iLLaki katkısı oLmuştur. Forma, bilet, atkı ne biLim en basitinden bir şapka vs. bunun tartışması biLe yapıLmaz.

Demirörene geLince geçmişi ve bugünü ortadadır. KuLübü maddi zarar dışında kat ve kat manevi zarara sokmuştur.
Alayını getirse yinede istifa etmesi gerektiğini düşünürüm, çünkü kendisi Beşiktaş'ın başkanLığına yakışmıyor. Demirörenin benden tek farkı onun babasının milyonLarı oLmasıdır. Başkan değiL taraftar kendisi

Muhalefeti savunuyor gözükmekte istemem.. Onlarda anca kamera buLdukça konuşuyorLar başkada yaptıkLarı birşey yok.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

naanreelburn

Zaman eğlenme beşiktaşı bağırma zamanı ,muhalefet yapmak ayrıdır bide muhalefet olmak ayrıdır ısrarla söylüyorum bunu.Bu kör bakış  yüzünden satılmış medya ile içimizdekiler bir olmuş sabah akşam beşiktaş başkanı üzerinden nemalanıyorlar buda ister kabul edin ister etmeyin beşiktaşımızı zedeliyor.Kol kırılır yen içinde kalır mesele budur medyada şampiyonlugumuzdan az bahsedilirken o kadarcık puntolarda muhalefetin annamsız açıklamaları ile saldırıya maruz kalıyoruz ben sıkıldım açıkçası bu muhabbetten