Ana Menü

İşte Kartal'ın yıldız raporu

Başlatan Alp Erdem, Haziran 17, 2009, 13:15:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

İşte Kartal'ın yıldız raporu Sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaş transferde de gaza bastı. Siyah-Beyazlılar; Tabata, İsmail Köybaşı ve Murat Ceylan için Gaziantep´e üçlü takas teklifi yaptı.     

Süper Ligi şampiyon tamamladığı için Devler Ligi'ne direkt katılacak olan Beşiktaş'ta transfer girişimlerine hız verildi. Şu ana kadar sadece Fink'i kadrosuna katabilen Siyah-Beyazlılar, Gaziantepspor'un 3 yıldızı için Başkan İbrahim Kızıl'ın kapısını çaldı. Başkan Yıldırım Demirören'in talimatıyla harekete geçen kurmayları; Rodrigo Tabata-İsmail Köybaşı-Murat Ceylan üçlüsüne karşılık, Zapotocny ve Serdar Kurtuluş'u bonservisiyle, Batuhan'ı ise kiralık olarak vermeyi teklif etti.

TABATA
Santos'ta Pele'nin giydiği 10 numarayı bırakıp Antep'e geldi. 1 sezonda bütün hünerlerini gösterdi

İSMAİL
Henüz çok genç, ancak futbol otoritelerine göre gelecekte milli takımın sol kanıdında banko oynayacak

MURAT
Gerek futbol sitili gerekse fiziğiyle Okan Buruk'un gençliği. Hem savunma hem de hücumda aynı kalitede.

Kızıl'ı ikna çalışmaları sürüyor

Daha önce, "Hiçbir futbolcumuzu satmayacağız. Aksine kadromuzu güçlendirip daha üst sıralar için mücadele edeceğiz" diyen Kızıl'ı ikna çalışmaları sürüyor. Antep'in hocası Couceiro'nun da Tabata'ya sıcak bakmaması ve takımda revizyona hazırlanması da Beşiktaş'ın elini güçlendiriyor. Siyah-Beyazlılar'ın üç yıldızın transferi için bu teklifin yanı sıra bir miktar parayı da gözden çıkardığı öğrenildi.
                                                                        kaynak:fanatik

eRe

anteple kafa kafaya klubu takas edelım ıstersenız!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Batuhan yollanmadan alınsın.
Veya Serdar Kurtuluş+Serdar Özkan+Bi miktar para.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

vay beeeee Sampiyonlar Liginde BU YILDIZLARLA TUR ATLAYACAGIZ DEMEK!!

eyup1903

:alkis :alkis :alkis :alkis  yıldırım demirörene de bu yakışırdı  :alkis :alkis :alkis :alkis

carsi52

Sol bek sorunumuz var arkadaşlar bizim !
Böyle oyuncuları almayıp nasıl Ş.L'de başarı sağlıcaz ibrahim üzülmez ile mi ?
Sağ kanatta Serdar ile mi ?
Bölünür senin için uykular!

K.D

sabah okudum bende deli oldum rezillik ya...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Fnatik dalga geçmiş bıugün gördüm..

yıldızlara bak :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net