Ana Menü

NTVSPOR? TOPUZ KAPAĞI?

Başlatan NoPasaran, Haziran 13, 2009, 19:02:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'tan Mehmet Topuz'a tepki
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Fenerbahçe ile aralarında transferi sorun yaratan ve son olarak sarı-lacivertli kulüple anlaşıp gece geç saatlerde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile İstanbul'a gelen Kayserisporlu Mehmet Topuz'a tepki gösterdi.

Önce siyah-beyazlı kulüple anlaşıp, "Beşiktaşlıyım ve başka takımda oynamak istemiyorum" diyen Mehmet Topuz'un daha sonra Fenerbahçe ile anlaşmasına bir anlam veremediğini kaydeden Erdoğan, "Ben, Beşiktaşlı duruşu olmayan futbolcuların transferini uygun görmüyorum. Beşiktaş'a, Beşiktaş duruşu olan futbolcuların transferi lazımdır" dedi. "Beşiktaş şanslıymış ki Mehmet Topuz transferi gerçekleşmedi" diyen Erdoğan, yaptığı açıklamada, "Gördük ki Beşiktaşlı olsa da Beşiktaşlı duruşuna sahip değil. Transferin gerçekleşmemesi bu açıdan isabetli oldu" ifadelerini kullandı.

Bu arada, siyah-beyazlı taraftarların internet siteleri de Mehmet Topuz'a tepki gösterirken, bazı sitelerde, "Her türlü kazanan Beşiktaş olmuştur" yorumları yapıldı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Ntvspor da rengini beLLi etti..

Bircan*

yeter uLan !
basın akıLLı oL artık !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Kapakson ne ya anlamadım ben..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

kapak olsun gibilerinden heralde...
Since 1903

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 13, 2009, 21:03:39
Kapakson ne ya anlamadım ben..
o resmi "kapakson" diye upload etmişLer nete..
bize kapak yapar gider yapar gibi.................................
biz bu sene de kupaları takır takır alalım kulpu o zaman takacaz ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

O aldığımız kupalar size kapak olsun.
Miğdesiz pislik herifler.

[KralKartal]

Kapak kelimesini YANLIS anlamayiniz..

Kapak kelimesini resimlerde ANA SAYFADA kullanilmak uzerede yazilmis olabilir
GAZETENIN KAPAGI kelimesi yok mu?

Bu nedenle resimin adina KAPAK denilmis, transfer sonlandigi icinde TOPUZ SON
diye yazilmis gibi...

Maglum bende resim eklerken bu sekilde ekleyebiliyorum..Art niyet aramaya gerek yok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 13, 2009, 21:06:47
O aldığımız kupalar size kapak olsun.
Miğdesiz pislik herifler.

[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7126/109814040.jpg[/img]
Sağlığınız için maden suyu için yoksa hazmedemeyip gebereceksiniz pislik herifLer.!

M34

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 13, 2009, 21:09:56
Kapak kelimesini YANLIS anlamayiniz..

Kapak kelimesini resimlerde ANA SAYFADA kullanilmak uzerede yazilmis olabilir
GAZETENIN KAPAGI kelimesi yok mu?

Bu nedenle resimin adina KAPAK denilmis, transfer sonlandigi icinde TOPUZ SON
diye yazilmis gibi...

Maglum bende resim eklerken bu sekilde ekleyebiliyorum..Art niyet aramaya gerek yok

Aciklama icin tesekkürler. Zaten bir LigTV.com.tr birde NTVspor.net var güvendigim. NTVspor basinda Fuat Akdag var; onun baskanliginda böyle seyler olmaz.

maverick

bugün vatan gazetesi alan var mı? topz haberini verirken  bir cümle kullanmışlar  :

Topuz imzayı attı! 

Beşiktaş ile 10 gündür Topuz için çarpışan Aziz Yıldırım, özel uçakla Kayseri'den aldığı yıldız oyuncuyla 16.25'te 3+1 sözleşme imzaladı, böylece Kartal'a da 'ders' verdi

fener  bize ne dersi verebilir ki??? eziklik dersi mi???
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carsi52

Yuhh ya harbiden yuhh anasını satim bu nasıl bir iştir ya..
Bu yazıları bu haberleri yönetimden 1 kişi görmüyor mu allah aşkına deliricem yaa !!!!!!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

eebjk

yeter artık ya sayın demirören yerinizden kalkında bi cevap verin.
sadece BEŞİKTAŞ