Ana Menü

Bir Mevsimin Acı Gerçekleri..

Başlatan Ersin Develi, Haziran 13, 2009, 16:42:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Bir sezon geçti ve BEŞİKTAŞ ımız Şampiyon Oldu ve ne yazıkki HERŞEY UNUTULDU..

Biraz Sezonun ve kendimizin özeleştirisini yapalım

* BEŞİKTAŞ Şampiyon oldu..Peki Nasıl Oldu Trabzonspor,Sivasspor,fener,Kayserispor,bursaspor u yenememişiz galata yı da bir maçta yenmiş ve şampiyon olmuşuz,peki bana söylermisiniz omuzlarda taşınan ve sözleşme yapmıcakmış diye üzüldüğünüz m.d mi bizi şampiyon etti?

* Sezon başından beri YETER ULAN DEMİRÖREN diye gırtlak patlattığımız dönemler ne çabuk unutuldu da BÜYÜK BAŞKAN DEMİRÖREN oldu,büyük başkan olmasının sebebi Şampiyonluk mu ya da döktüğü bir kaç Timsah gözyaşımı?

* Şampiyon olduk peki bu şampiyonluğu doyasıya kutladık mı ? Azize nin gs şampiyon olduğu zaman Başkanlığın bırakıyorum diyip te BIRAKMADIĞI zamanlarda gs nin şampiyonluğunu gölgelemişti ve ne yazık ki şimdi de bizim şampiyonluğumu gölgeledi ve buna da bizler prim verdik..

* Mehmet Topuz için hiç bi yorum yapmadım ama bakıyorum da Bir mehmet topuz başlığına 486 cevap ve 1951 okunma sayısı gelmiş,Mehmet topzu kimdir bu adam ne kadar beşiktaşlıdır veya PASCAL la kıyaslanacak ne yapmıştır,eğer PASCAL la kıyaslanması verdiği bir kaç demeç ise Tümer i de PASCAL la kıyaslasaydınız ya..

* 10 yaşındaki çocuğa sorsanız yaşı yetmez ama PASCAL ı Bilir ve İnanın ki Hiç Kimse Pascal la kıyaslanamaz,Eğer beşiktaşlılık y.d nin yaptığı gibi iki damla gözyaşından ibaretse Dünya da ki en iyi Beşiktaşlı PASCAL NOUMA'dır..ve ne topuz ne de başkası NOUMA nın Tuttuğu şey bile olamaz...

* Her gördüğün sakallıyı deden sanma derdiler çok doğru her Beşiktaşlıyım diyeni Beşiktaş lı Sandınız.Beşiktaşlılık sözden öte icraattır...Buna Söylenecek Tek bir sözüm var,DELİKANLI ADAM SÖZÜNDE DURUR,DURAMAYAN fenerli OLUR..

CR7

sadece ilk maddeye yorum yapacağım

trabzonu türkiye kupasında gruplarda yendik
feneri türkiye kupasında 4-2 eze eze yendik
kayserispor'u 1-0 yendik İnönüde

ayrıca;

bursa bizi yendi mi? hayır
fb'yi ? evet
ts'yi ? evet
gs'yi ? evet

sivas'a yenildik mi?
hayır

ee sonuç?

1 kulvarda Türkiye Kupası
diğer kulvarda Şampiyonluk Kupası

kim yaptı şampiyon
sen mi?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Trabzona yenilmedik
Sivasa yenilmedik
Gs yi 1 yendik 1 yenildik
Sadece fenere 2 maçta yenildik kupada yendik..

Bugün bütün futbolcular hocamız sayesinde şampiyon olduk diyor

Sahada sen mi vardın? Onlar mı vardı?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Eğer BURSA Bizi Yendi mi? Sivas bizi Yendi mi? Diye bi savunma şekli varsa  söyleyecek pek bişeyim yok sanırım

O maddayi bir daha okumanı tavsiye ediyorum,Ts den 2 puan almışsın,bursadan 2 puan almışsın,fenerden 0 puan olmışsın,sivas tan 2 puan almışsın,gs den 3 puan almışsın eğer başarı buysa evet inan ki bende bu başarıyı yakalayabilirim ;)

Türkiye kupası,Lig le kıyaslanamaz bence..

[KralKartal]

Sampiyon olduk...Gerisi bos...Suan TRANSFER ve seneye takimimizin nasil olacagi önemli..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 13, 2009, 17:08:52
Sampiyon olduk...Gerisi bos...Suan TRANSFER ve seneye takimimizin nasil olacagi önemli..

İşte bütün Mesele de Bu
ŞAMPİYON OLDUK;GERİSİ BOŞ..

CR7

ben de diyorum ki bursa senin dışındaki her takımı yendi sivas dışında
ayrıca sivas farkındaysan eğer feneri yendi ve bu yıl şampiyonluğa oynadı

senin dediğin şu;
biz iyi olduğumuz için değil diğerleri kötü olduğu için şampiyon olduk
öyle mi?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Bircan*

denizLi yapmadı da sen mi şampiyon yaptın?
fenev ligde derbi kaybetmedi de ne oLdu?
geçiniz.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

maverick

bu bir bakış açısı..  bu takınları yenemediyse de yenilmedi.. nasıl  şartlandığına  bağlı.. takım mükemmel diye kimsenin bir iddası yok.  bu bir  yarıştı  ve  mevcut kurallar dahilinde hedefe en yakın  olan -ki  bu biz oluyoruz  mutlu sona  ulaşıyor..  bunun neresini beğenemediğini anlamadım..

m.d. derken   Mustafa Denizli yi kastediyorsan neden küçük yaştaki zanlı havası vererek  isminin baş harfleri ile hitap ettiğini anlayamadım..  suçlamayı mı korkuyorsun  yoksa  belli olmasın mı istiyorsun??  ne olursa olsun   DENİZLİ hocanın bu takımı yönlendirdiğini,  takımın yabancıları  dahil ona saygı duyduğunu, tezahüratlarımızdan etkilenmelerini bile telkinle olumlu hale  getirdiğini görmemek,  inkar etmek yakışmaz ...

çok sert yazmışsın yazını.. bu kadar keskin olma bence..

son söz  topuz hakkında..  bildiğim kadarı ile  çok direndi ama  vali dahil adamı  ikna etmek için uğraştı burada.. kayseri den ayrıldığında dahi imza atmamıştı.......   bence  bize hayırlı olsun demek  düşer artık....
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

eyup1903

yine sacma isler dönüyor kulupte arkadaşımın yazdigina sonuna kadar katiliyorum ne yönetim ne teknik heyettekiler nede futbolcularin bazıları pascal in tutugu bile olamaz

+18 !

Alıntı yapılan: SingahLi - Haziran 13, 2009, 17:13:07
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 13, 2009, 17:08:52

İşte bütün Mesele de Bu
ŞAMPİYON OLDUK;GERİSİ BOŞ..
Sen şampiyon oLduktan sonra zaten gerisi gerçekten boştur..

Senin söyLemine göre takımımızı takım oLarak eLe aLmıyaLım o zaman..

ŞampiyonLuğu getirenLer/getirmeyenLer diye konuşaLım

RCA

zafer sarhoşluğu bitmezse seneye daha acı çekebiliriz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Alıntı yapılan: Resulbjk - Haziran 13, 2009, 19:12:12
zafer sarhoşluğu bitmezse seneye daha acı çekebiliriz.
zafer sarhoşLuğunu yaşayamadık ki azize her zamanki oyununu oynadı bizim şampiyonLukta göLgeLendi..

RCA

zafer sarhoşluğundan kasıtım şuydu yönetim çok rahat buaralar, 2 de 0 çektik türk oyuncularda birini bile alsaydık büyük bi iş olurdu.. senenin stresini çektikten sonra şu işe 4 elle sarılsaydık belki bunlar olmazdı
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

İlk maddede ki konu en fazla 1 sene konuşulur ondan sonra tarihte 2008-2009 TURKCELL SÜPER LİG ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ yazar.

Dahada tartışmaya gerek yok bu konuları.
Ama yinede YÖNETİM İSTİFA !
Bölünür senin için uykular!