Ana Menü

Bir Mevsimin Acı Gerçekleri..

Başlatan Ersin Develi, Haziran 13, 2009, 16:42:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Yeter i kadar açık yazdığımı zannediyordum..

Şampiyonluk geldi evet gördüğümüz gibi biz bu ligde Elimizi Kolumuzu sallayarak şampiyon olabiliyoruz,az önce NtvSpor da bir alt yazı geçti Adnan Polat: Şampiyonluk bizim için araçtır,bizim amacımız avrupa da kupa kazanmaktır..
Bizim başkanımız bir kez böyle bir cümle kullandımı Allah aşkına bu da ne kadar dar düşündüğünü gösteriyor..Halen Topuzun mopuzun peşinden koşuyor,yahu çok basit bi örnek Takımın içindeki bir futbolcuyla (Nobre) imza işi bu kadar uzun sürüyorsa gerisini siz düşünün..

Şampiyonlukta emeği geçen herkese Teşekkürü İlla ki borç biliriz ama eğer ehli değilsen bu işin ister şampiyon et ister kupayı al bırakıp gideceksin..

Bu Takımı Sen mi şampiyon Yaptın Diyen Arkadaşlara Tek Cevabım Şudur: Evet Ben Yaptım,Sen Yaptın BİZ Yaptık Taraftarın Etkisi Onların etkisinden daha fazla,eğer dediğiniz gibi onların etkisi daha fazla olsaydı bu takım 20 puan farkla şampiyon olurdu..Kimse onların etkisi yok demiyor ama bi düşünün bakalım kim daha fazla etkili bu işte..

Beşiktaş Kimseye YALVARMAYACAK,Kimseler Beşiktaş'a YALVARACAK..Çünkü o Formanın Henüz Pahası Biçilemedi..

CR7

peki bu geçen sezon niye olmadı?
niye yapamadık takımımızı şampiyon?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Bircan*

beşiktaşlılığını sorgulamak istemem, haddime de değil ama çok keskin konuşuyorsun ednandan azizeden örnekler veriyorsun abi daha sakin !!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 13, 2009, 21:33:20
beşiktaşlılığını sorgulamak istemem, haddime de değil ama çok keskin konuşuyorsun ednandan azizeden örnekler veriyorsun abi daha sakin !!

Üstad Bu sitede Beşiktaş için birşeyler yazan üstekiler daha fazla Beşiktaş'ı Düşündüğü Kesin,En Azından Biz Hatayı Sorgulayıp tartışıyoruz,Ama 8 yıl geçti elde ne var ?
Benım Demek İstediğim Şampiyonluktan Önce BAĞIRDIĞIMIZ YÖNETİM İSTİFA Seslerini Şampiyonluğun gelmesiyle Kısmamamız..

CR7

yönetim istifa dersen katılırım
ama bu mustafa denizli'ye laf edersen ona katılmam
ama en büyük payın da stefano marrone'de olduğunu söylemeden de geçemem
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Bircan*

Alıntı yapılan: SingahLi - Haziran 13, 2009, 21:39:06
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 13, 2009, 21:33:20

Üstad Bu sitede Beşiktaş için birşeyler yazan üstekiler daha fazla Beşiktaş'ı Düşündüğü Kesin,En Azından Biz Hatayı Sorgulayıp tartışıyoruz,Ama 8 yıl geçti elde ne var ?
Benım Demek İstediğim Şampiyonluktan Önce BAĞIRDIĞIMIZ YÖNETİM İSTİFA Seslerini Şampiyonluğun gelmesiyle Kısmamamız..
abim yönetim istifayı hala deriz, "yıldırım demirören yeter!" topicine fazla yazan yok diye yönetimi destekliyoruz sanmayasın ;) denizLi'ye laf gelmesi moralimi bozdu onu belirtmek istedim. değilse bu demirörenden bi cacık olmayacağını biz de söylüyoruz ;) şu an tek isteğimiz-en azından benim- TOPuzla gölgelenen şampiyonluğun biraz tadını çıkarmak..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Ersin Develi

Üstad onlar benim kişsel düşüncem katılırsın katılmazsın ona bişey diyemem,benım demek istediğim Şampiyonluk bazı şeyleri gölgelemesin..

Bircan*

bilet konusu doğru evet en pahalı derbi biletleriydi o bilet fiyatlarına kombine alınıyordu nerdeyse..
nyse düşüncelerine saygım sonsuzdur.. katılmasam da.. ;)

Tolgahan_BJK

Kardeş yazdığın satıralrın çoğuna katılıyorum, bir kısmına da kısmen katılıyorum.

Herşeyden öte bakış açın, olması gerektiği gibi, bu işin özü gibi ;) bundan emin olabilirsin...

şampiyon olduk, oleeyy oleyyy en büyük hoca denzili, demirören kendini göstermeye başladı, yusuf harika oyuncu vs vs ..... BUNLAR HİKAYEEEEE !!!

kendini kandırmak isteyen kandırsın... !!!

eyup1903

bi kere denizli asla iyi bi hoca değildir y.d de asla iyi bi yönetici değildir evet şampiyon olduk ama nasıl şampiyon olduk ona da bakmak lazım eğer rakiplerimizden biri biraz iyi olsaydı bu senede nal toplardık şimdi denizli ye iyi diyenlerde bela okuyup dururlardı y.d şu an iyi diyenlerde istifa diye bağırırlardı ama şampiyon oldum m.d iyi hoca hatta yerli mourinho y.d de yerli laporta oldu helal olsun mehmet topuz dan bile daha dönek arkadaşlar varmış bunuda öğrendik

daha öncede dedim yine diyorum arkadaşım iyi ki böyle bi konu açtım sana tşk ediyorum

K.D

her neyse herşey oldu bitti ve ŞAMPİYON olduk sonuçta işallah iyi transferler le herşey daha güzel olur...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Bircan*

UNUTMAYIN ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU.... [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]