Ana Menü

sanki delgado ya yeterince pas gelmiyomu?

Başlatan textboreas, Şubat 01, 2007, 17:37:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

textboreas

Arkadaşlar belki bana öyle gelmiştir ama son iki maçtada delgado iyi şeyler yapmak için çok çalıştı iyi toplarda attı ama sanki ona yeterince pas gelmedi gibi geldi bana.Mesela dünkü maçta karşı karşıya en az 3 topu boşta iken delgadoya atmadılar.Ben herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum tabi bilmediğim başka birşey yoksa sizinde fikirlerinizi almak istedim.Şimdiden teşekkürler...oOoOoO delgado...
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

Adriano

Beşiktaş bölümüne açsaydın kardeş topici...
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

xxdoggyxx

delgado forvet adami degil delgado nun gidip almasi lazim topu topu beklememeli eger gelmiyosada kendi sucudur
18.03.2007

eyup1903

yok ya takımda öle bi cephe alma gibi bi şey söz konusu olamaz bence

Unforgiven

Ricardınho top dağitıyor ve kacan futbolcu kım olursa olsun al sana pas dıyor takımda kacan, kendini boş gösteren herkese top gelıyor delgado son maçta çok markaj yedi o yuzden fazla topla buluşamamiş olması normaldir.artık kendisi markajdan kurtulup bişeyler yapıcak ;D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsi52

bunlar hep hikaye ya adama geliyo pas oynayamıyo yada oynamak istemiyo geçmişine bakılırsa bırak 5 i 20 milyon dolar eder ama adam oynamıyo ya yada alışamadı hala özellikle vestel maçında boş kaleye kaçırdığı gol var rico vurdu direkrten döndü boş kaelye kaçırdı. :D
Bölünür senin için uykular!

Adriano

Yaw yine kaliteli adam ama 5milyon dolarlık herif değil Ülkeri sağlam kazıkladı Basel  ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kartalizmatik

birde delgadonun şanssız olduğunu düşünüyorum..tam forma girdi kondisyon yükledi derken sakatlanıyo
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

C@Rsİ_MaNiA_11

arkadaşlar adam sakatlıktanmı kurtuldu sanki yapmayın allah aşkına bu adam süper ya delgadayo inanmayanlara inat geliyor delgado hakkında kimse kötü yorum yapmazsın artık
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

IL Capitano

ben kendi sahsi fikrim bu adamin kesinlikle 5 milyon euro etmiyecegi..
SUANDA kesinlikle RIKOyla karsilastirmamak lazim aralarinda daglar kadar fark var!!
insallah ileride daha iyi olacak.. ama RIKOnun frikikinde bos kaleye atamamasi beni
bayagi hayal kirikligina ugratti..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

rico_ pasa

ya delgado rico nun tırnagı olamaz gitti 5 milyon euro bence psg ye satılmalıydı
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

rico_ pasa

rico ve delgado aynı bolgede oynuyorlar ikisi de kanatta neden rico cok top alıyor oynuyorda delgado yapamıyor hem delgado daha genc yemin ederim rico 30 yasında delgado nun 2 katı kosuyor bu işler ruhla olur beyler rico cok fedakar bir oyuncu
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

carsi52

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Şubat 02, 2007, 19:25:07
ya delgado rico nun tırnagı olamaz gitti 5 milyon euro bence psg ye satılmalıydı

arkadaşım zaten ricardinho ile kıyaslamıyoruz.
Bölünür senin için uykular!

carsiköln

olur olur, yavas yavas arkadaslar, biraz daha sabir, delgado kac mac oynadiki bizde, sabir
Inadina Beşiktaş

ölümünesevdam

Delgado yeni yeni maça çıkmaya başladı dierleri nerde ne yapacağını kestiremiyor olabilirler ama zmanla alışılır gözü kapalı paslar atılır ZAMAN lazım
SİYAHIN Zindan Olsun BEYAZ Aydınlık