Ana Menü

Sen ne biçim başkansın RECEP İTİ

Başlatan NoPasaran, Haziran 08, 2009, 21:45:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Koskoca Kayserisporun Başkanı olmuşsun Adam olamamışsın adi herif..

Ulan FENERBAHÇENİN UŞAĞIMISIN, MEHMET TOPUZUN BAŞKANIMISIN..

AZİZENİN KIÇINI YALAYA YALAYA TERTEMİZ YAPTINIZ ADİ HERİFLER..

Adam 12 senedir sana hizmet vermiiş sayısız gol atmış sayısız mutluluk yaşamış. Medyadan kimse bu konuya değinmiyor deliriyorum ya

RECEP MAMUR Aziz Yıldırımla nasıl bir ilişkisi varda kıramıyor. Nedir bunu bu kadar bağlayan

Biraz delikanlı olsan çıkarsın

"Aziz başkan size söz verdim ama mehmet sizi istemiyor , sizi kıramam ama onu hiç kıramam" dersin olay biter ve çözülür..

Ama yok, itlik yapacak ya, şerefsizlik yapacak ya, azize bunlara ne verdiyse sanki Fenerbahçe klubu asbaşkanı gibi Ya fenerde oynar ya kayseride diyorsun..

ulan nası adamsınız ..

Allah sizi bildiği gibi yapsın..

paragöz adi herifler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

noumAyberk

Olay fenerbahçenin transfer etmesine gelince "Tabiki fenerbahçeyle Mehmet Topuz anlaşırsa Mehmeti fenere vericez". Olay Beşiktaşın transferetmesine gelince "Yok canım biz Mehmete ne kadar istiyorsa vercez takımda tutcaz". Adam akıllı sadece fenre satabiliriz de kurtul.

carsi52

Ulan bide demez mi BEŞİKTAŞ ilk önce engellerini temizlesin diye sen kimsin ulan BEŞİKTAŞ hakkında böyle konuşuyosun İTTTT
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Türk futbolunu kirlettiğiniz için utanın kendinizden paragöz herifler!

maverick

önce ettiği lafın arkasında  duracak  ..  bir sürü laf etti hiçbirinin arkasında duramadı..
yok tvden  öğrenmiş.. ulan topçu senin toçun , salıdan beri biliyosan  bi ara bi meark et.. yok azize ye  göbekten bağlı.. 
merak eden youtubedan   falan kayseri pazarlığı deyip aratsın  ne komediler çıkıyo...
kayserili araba satacak.. evden çıkmadan 2 liralık arabası için karısına " 4 lira verirmisin? " diye soryor.. karısı "veririm.." diyor..
pazarda pazarlık edene " valla 4 lira verdiler vermedim " diyor..
daha ne denir.....

merak ettim herkesin bildiği bizmkilerin transfer problemi neymiş.. üstüne  gidince geveledi...  meşhur ticaret adamları....
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Bircan*

biz zaten küçük fener artı+fenere karşı mücadele ediiyoruz ki 2sini toplasak bi adam etmez kafanınızı yormayın !
ama gün gelir hesap döner ayağımıza gelirsin para kazanmak içiN!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Abilerim köpeklere hakaret oluyor lütfen :D

fenerin uşağı adi herif fenerden aldığın paraları açıklasana bi konuşmayı biliyorsun ama kaç azize seni kaç paraya aldı açıklasana bi ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

bari en aptaL köpek cinsini beLirLeyip onun adini koyun köpek degince kangaL gibi zeki köpekLer geLiyor akLima :)

SerefimizLe HakkimizLa aLacagiz Mehmet'i !

Tolgahan_BJK

Beyler kayışı koparmanın alemi yok :)

İş döner dolaşır Mehmet Topuz'da biter...

bu arada forum'da küfür yasağı kalktı mı ?

melankolizm

bu işin tek çözümü 1 sene daha bekleyip.

kayseri ve febe'nin çifte renk değiştirme törenini izlemek olacak.
bonservis parası vermeden alalımda görün.