Ana Menü

Baskandan Yeni Posta..Hay senin Postana...özür dilemis...

Başlatan djinonu, Haziran 08, 2009, 18:28:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

'Sen ufak Ahmet'le çık sahaya'  (İŞTE VİDEO)
Türkiye bunu konuşuyor. Yıldıırm Demirören canlı yayında Ahmet Çakar'a öyle bir laf söylediki, yenilir yutulur cinsten değil!
                        Dün akşam yayınlanan Telegol programına Çakar - Demirören gerginliği damgasını vurdu.

Yıldırım Demirören, "Sayın Recep Mamur ya da Yıldrım Demirören'den bir tanesi doğruyu söylemiyor" lafını sarfeden Telegol yorumcusu Ahmet Çakar'a, "Ahmet Hoca'ya teessüf ederim" diyince ikili arasında büyük gerginlik yaşandı.
Programa telefonla katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar arasında yaşanan gerginlik:
"Hiçbir başkan hiçbir oyuncu için yalan konuşmaz" diyen Yıldırım Demirören: Sen bana teessüf edemezsin" Çakar gibi kişiler sayesinde Türk futbolu değer kaybediyor.
Çakar: Doğru doğru... Ben de haftaya PAF oyuncusuyla çıkarım sahaya.
Demirören: Yok sen ufak Ahmet Çakar'la çık... Terbiyesizce konuşma benimle... Beşiktaş Kulübü Başkanı'yla konuşuyorsun...

video linktedir...

http://kartalhaber.com/haber/13024394/sen-ufak-ahmetle-cik-sahaya--iste-video.html

baskan saglam konusmaya basliyor bence...
tamam biraz agzi bozukmus gibi konusuyor ama fark etmez simdiye kadar adabiyla konustuda ne oldu hakkimizi yedirtti...
vuruyor yavas yavas yumrugunu masaya

SIMDIDE ÖZÜR DILEMIS DIYE OKUYORUM???
Başkanımız Yıldırım Demirören, telefonla bağlandığı televizyon kanalında kullandığı bir ifadenin farklı taraflara çekildiğini ve uygunsuz şekilde değerlendirildiğini belirtti.
Yıldırım Demirören'in, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, ''Söz konusu programda Ahmet Çakar'ın ısrarla ve bilinçli olarak (İki başkandan birisi yalan söylüyor) ifadesinin yakışıksız ve çok yanlış olduğunu anlatmaya çalışırken, kullandığım bir ifade farklı taraflara çekilmiş ve uygunsuz bir şekilde değerlendirilmiştir. Kamuoyuna yansıtıldığı gibi bir kelime kullanmak asla tarzım olmadığı gibi kişiliğimle ve aldığım terbiye ile de bağdaşmamaktadır. Yine de kullandığım kelime yanlış anlaşıldıysa tüm kamuoyundan özür dilerim'' ifadelerini kullandı.Kaynak: Anadolu Ajansı
Bence laf agizdan birkez cikar kendini yine batirdin...Birde Gerekirse Azizeden özür dilerim Topuzu yine alirim diyor...Bu baskandan bi sey olmaz...[/][/]

Büyükmustafa

Ağzının payını iyi verdi başkan,çakal dumur oldu..İzlediyseniz devamını Ahmet çakal kıvırmaya başladı.

Guti ORÇ.

Terbiyesizce konuşma benimle... Beşiktaş Kulübü Başkanı'yla konuşuyorsun...

bu lafı ediyorsa yumruğu masaya vuruyor demektir

KeePSaKe

Dediğini anlamamış ahmet çakar yada anlamıyormuş gibi rol yaptı ama önemli olan Yıldırım Demirören in,ahmet çakar a yerleştirdiği laf oldu.
Since 1903

djinonu

100 Numarali Adam filmini bilirsiniz...
$aban evden cikmak istemez dedesinin Tüfegini alir derki benim ölüm cikar
annesi kardesleride cikmam der en sona BABASIDA YÜREKLENIR ve derki BENDE CIKMIYORUM
$aban ne der??
VAY BE PEDER BEY ERKEKLESTI:D:D
Buda ayni Hesap SON $ANS ya Koltuktan indirirler zavalli aglayan Baskan olarak giderim yada son anda Erkegin Doasinda olan erkekligimi gücümü yaptigim hatalardan cikardigim dersleri uygulayarak etrafi dagitarak canlar yakarak giderim...
ama GIDERIM:D

NoPasaran

Posta felan değil bu. Rezil oldu bence.. Çakarla ne muhatap oluyorsun be başkan.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Aslında başkan sataştı diyebiliriz ahmet çakara.
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

Birileri bu çok bilmişe artık haddini bildirmesi gerekiyordu.Neden Aziz'e tek kelime edemedi,kurşun yarası derler buna...

IL Capitano

Benim muhatibim sen degilsin dese daha iyi olurdu ama lafi sokmasinada sevinmedim diyemem.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Siz de adam susunca niye sustu diyorsunuz laf sokunca ayıp oldu diyorsunuz :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

ne gerek var be baskan adam olanla muhatap olsan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, telefonla bağlandığı televizyon kanalında kullandığı bir ifadenin farklı taraflara çekildiğini ve uygunsuz şekilde değerlendirildiğini belirtti.

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
Yıldırım Demirören'in, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, ''Söz konusu programda Ahmet Çakar'ın ısrarla ve bilinçli olarak (İki başkandan birisi yalan söylüyor) ifadesinin yakışıksız ve çok yanlış olduğunu anlatmaya çalışırken, kullandığım bir ifade farklı taraflara çekilmiş ve uygunsuz bir şekilde değerlendirilmiştir. Kamuoyuna yansıtıldığı gibi bir kelime kullanmak asla tarzım olmadığı gibi kişiliğimle ve aldığım terbiye ile de bağdaşmamaktadır. Yine de kullandığım kelime yanlış anlaşıldıysa tüm kamuoyundan özür dilerim'' ifadelerini kullandı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün BAŞKANLIK makamına bu tip seviyesiz programlara katılmak yakışmaz !

Seviyesi düşük adamla muhabbete girmiceksin... Adam seviyesizce birşey söyler, cevap versen "muhatap oldu" derler, cevap vermesen "rezil oldu cevap veremedi" derler...

"Terbiyesizce konuşma benimle. Beşiktaş Kulübü Başkanı'yla konuşuyorsun" cümlesi aslında çok sıkıntılı bir ifadedir. Karşındakine kendi büyüklüğünü hatırlatmak durumunda kalıyorsan, aslında sen küçülmüşsündür de o adam o cesaretle sana laf ediyodur... Süleyman Seba Başkanımızı böyle bir muhabbetin, seviyesizliğin içinde düşünebiliyor musunuz ?

Yıldırım Demirören ! Sen eğer birine, koskoca Beşiktaş'ın başkanı olduğunu hatırlatmak zorunda kalıyorsan, dönüp bir kendine bakacaksın !!!

Ahmet Çakar'a şu bakımdan helal olsun : "Haftaya PAF takımıyla çıkarım" dierek resmen DÖNEK dedi canlı yayında demirörene... Ettiği lafta da haklı... Bizim başkanımız DÖNEK ! Biz şampiyonluk havasıyla Demirören'in senelerdir yaptığı onlarca rezilliğin hesabını sormuyoruz! Adamın biri çıkıp (niyeti şerefsizlik de olsa) lafı yapıştırıyor ! Kimin söylediğine bakma, ne söylendiğine bak !

Demirören !

* "gs şampiyon olsun isterim" diyen
* "ben varken mustafa denizli kapıdan giremez" demen ardından lafını yiyen
* "PAF takımla çıkıcaz" diyip, Liverpool faciasından sonra DÖNEKLİK eden
* "Kapalı'daki locaları yıkacağım" diye seçim kampanyası yapıp, o lafından da yine dönen

adam Beşiktaş yakışmaz...

Hareketlerine dikkat et ! Terbiyesizlik etme !
çünkü DEDİĞİN GİBİ Sen koskoca Beşiktaş Kulübünün başkanısın !

Ve artık GİT be abi...

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....