Ana Menü

PAPA GUEYE, 5.5 milyon dolara BEŞİKTAŞLI olacak..

Başlatan [KralKartal], Haziran 08, 2009, 12:51:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

İnşallah gelir izlediğim kadarıyla çok iyi bir futbolcu ülkemizde oynanan maçlardanda biliyoruz zaten
Since 1903

Cem Goren

bu adam metalıst maçında bize 40metreden gol atan herıfdı galıba :)
iyi bir transfer olur bembeyaz formayı sımsıyah tenıyle uyumunu gormek ıstıyorum :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Cem Goren

evet degilmiş şimdi o maçı bı ızledım o olmadıgını gorum
olsun sonucta buda zencı :)

KeePSaKe

Jackson diye birisi atmıştı oda fena değildi.
Since 1903

Cem Goren

maverick

ne adamdı ya....... eğitiğmci aile olayı ilgi çekici..  bizimkiler  ne zaman sezon bitimi adam bağladıysa sağlam çıktı.. bu sene maşşallah haberler iyi...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

maverick

yalanlama değil o kardeş ya.. datılık değil diyor..
biz  sayfa  başında  adı geçen adamı 19 hazirana kadar yetkilendirmişiz.. hayırlısı diyorum
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

levent1903

ben övmeyecegim bu adami, ki tanimiyorum ve 1-2 macta veya youtube dan izlemek ile anlayamam. görecegiz artik gelecekmi ve görecegiz önceki senegalli diatta gibi oynamadan eldemi patlayacak yoksa gercekten yararli mi olucak.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

ilhan mansız_melis

Yeni sezonda üç kulvarda birden yarışacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, kadroyu geniş tutmak istiyor. Denizli'nin doğrultusunda hareket eden siyah-beyazlı yönetim Metalist Kharkiv'in stoperi Papa Gueye ve kulubü ile her konuda anlaştı.

Yeni kartal Papa Gueye
Siyah - beyazlı kulübün yabancı kontenjanının açılmasının ardından bu oyuncu ile arasındaki anlaşmayı resmiyete dökeceği öğrenildi. Beşiktaş ile oynadıkları dönemde siyah - beyazlı takıma gol de atan Senegalli defans oyuncusunun Mustafa Denizli'nin isteği üzerine alındığı bildirildi. Tecrübeli teknik adam sezon bitiminde yönetime sunduğu raporda İbrahim Toraman hariç göbeğin boşaltılmasını istemişti. Denizli'nin isteği üzerine harekete geçen yönetim Papa Gueye ile anlaştıktan sonra yabancı kontenjanını açmaya çalışacakları vurgulandı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.