Ana Menü

öSS kartallari...

Başlatan [KralKartal], Haziran 07, 2009, 10:13:33

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sitemizden ve forum üyelerimizden öSS ye katilacak tüm kartallara basarilar dileriz...

Kimler bu sene öSS belasi denen bu sinava girecek???
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

şimdiden başarılar abilerime..
umarım emeklerinin karşılığını alırlar :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

ılk gırıpte yazan ben olayım ben gırıyorum
senenın basından berı adam gıbı calsımadım calıstım ama yeterlı olmadı  foruma grmeyecegım dedim girdim maça gıtmeyecegım dedim staddan cıkmadım kotumu yaptım hayır ıyımı yaptım orası tartısılır ıste
şimdi son 1,5aysdır harıl harıl çalışıyorum ama mat2 yok o yuzden ed-sos fullemeye calısıyorum inş. bı yerler cıkacak suan 2yıl-4yıl olayını coktan gectım 2yıllkta guzel bolumler bulunur herhalde bu sene acil tarafından unıversıtelı olmam lazım bır daha o stresı o dershane ortamını cekemem az kaldı sınava hala burdayım ama artık adam gibi çalışıyorum yumurta kapıya geldı cunku dershane ilk basladıgınd rahattık ama zamanın bu kadar kolay gececegını dusunmemıstım

neyse uzatmayayım kralkartaldan ossye gırecek tum arkadaşlarıma basarılar dılerım...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

hepinize başarılar... çok acayip bi sınav ya :D 1,5 milyon kişiyi topluyolar sınava sokuyolar :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

giren herkese basariLar özeLLikLe cem ve büsra abLaya :)

Guti ORÇ.

giren herkese başarılari...bende seneye gireceğim hadi hayırlısı :)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alves

Tam bir senemi telaşla ve gelecek korkusuyla geçirdim.
Sınav bitsin de artık rahata erelim.
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

eyup1903

öss ye girecek bütün arkadaşlara ve kendime başarılar diliyorum ikinci kez üniversiteyi kazanırım inş :D

carsi52

Bende giriyorum ÖSS sınavına.
Hiç umudum yok bu sene bi yeri kazanıp gidemem herhalde.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Cem abi,Büşra abla bi de Alves abi :D  ,Kaan ABİ hepinize başarılar inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Pek emek vermedim bu sene karşılığınıda alamam herhalde ;D
Yinede saol melis.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Öyle düşünüyorsan bu sene için ; seneye çalış abi senin istediğin bir yer var mı ?

eyup1903

hiç kitap açmadan girecem öss ye :D kendimi bi deneyim nasıl çıkacak merak ediyorum ilk kazandığım sene 308 almıştım şimdi 208 alırsam büyük başarı sayacam :D

ilhan mansız_melis