Ana Menü

SON DAKİKA...Erhan Güven BEŞİKTAŞTA...

Başlatan eRe, Haziran 05, 2009, 22:11:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Ankaraspordan erhan aydın karabulut karşılıgında Beşiktaşımıza transfer olmustur...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

kartalpenchesi

nedir bu aydın karabulutu gönderme sevdası!!!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

Tamam eğer doğruysa biz Ş.L başarı hedefliyoruz Erhan Güven kim ya yönetim başladı yine

eRe

gençlerbirliği kökenli , sessiz sakin bir sağ bek . 2008'de ankaraspor'a geldi . aykut kocaman'ın vazgeçilmezlerinden . geçen sezon 33 lig , 7 kupa olmak üzere 40 kez forma giydi . golü yok , asisti yok . 2005'te 1 kez a2 milli takım forması giymişliği var .
www.erdemeksi.com

Adriano

Tanımadan etmeden hemen gaza gelmeyin ya.
27 yaşında defans oyuncusu yedek olarak alınmıştır, büyütmeyin.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

pAscAliAnUmut

Beşiktaş gibi bir takım kulübeye adam almamalı..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carlito1903

Bu Aydın bizim bilmediğimiz bi kusur falan mı işledi acaba, her transferde çocuğu göndermeye çalışıyoruz.

Akıl sır erdiremedim valla ben bu transfere.

+18 !

Aydın'ı göndermek nasıL bir mantıktır ya..

HeLaL oLsun size !

KeePSaKe

Aydın ı resmen bizden den soğuttular yazık diyorum çocuk Türkiye ye geldiğine pişman olmuştur işte bizim kulüp böyle gençleri verir anadolu kuluplerine aldıklarınıda 1 sene sonra tekrar gönderirler...
Since 1903

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, Ankaraspor'dan savunma oyuncusu Erhan Güven'i, genç oyuncusu Aydın Karabulut'u vererek transfer etti.

Turkcell Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, Ankaraspor'dan Erhan Güven'i kadrosuna dahil etti.

Ankaraspor'da defansın sağında oynayan ve zaman zaman defansın göbeğinde de takımda yer bulan Erhan Güven, 27 yaşında ve bu sezon Ankara ekibinde Fortis Türkiye Kupası ve ligde toplam 39 maçın 38'inde ilk onbirde sahaya çıktı.

Beşiktaş, Erhan Güven'e karşılık Başkent ekibine geçen sezonun devre arasında Bursaspor'a verilmesine rağmen gitmeyen Aydın Karabulut'u bonservisiyle birlikte verdi.

Erhan Güven 3.5 sezon Gençlerbirliği'nde forma giydikten sonra geçtiğimiz sezon başında Ankaraspor'a transfer olmuştu.

NtvSpor

aquilas

aydın karabulut'u gönderme sevdamız nedir bir türlü anlamadım

M34

Demirören, 15 Subat 2009:
''Aydın bir Messi değil. Ama Aydın 2 kez hocasına gidip (Beni 11'de oynatmazsan terk ederim) demiş ve kampı terk etmiştir. Biz burada Aydın'ı tartışmayacağız. Futbol artık ayak değil, futbol kafa, kalp ondan sonra ayak. Beşiktaş'a uymayan oyuncunun Aydın değil Aydınlar olsa da Beşiktaş'ta yeri yoktur. Aydın akıllanacaktır, eğiteceğiz. Ama pişmeleri için de başka takımlarda oynayacaklar.''

Budur Aydin Karabulutun neden gönderilmek istenmesi; bence 100% haklilar.

djinonu

AYDIN ADAM OLSAYDI ESSEK GIBI CALISIP ILK 11e SAKATLIKTAN SONRA YINE GIRERDI... ama ses cikmadi soluk cikmadi... bosverin aydindan zaten benim ümidim kesilmisti...