Ana Menü

Beşiktaşlılığım ağır bastı

Başlatan Simurg, Haziran 05, 2009, 13:52:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaşlılığım ağır bastı
Beşiktaş'ın yeni transferi Mehmet topuz NTV'nin sorularını yanıtladı
Mehmet Topuz NTV'nin spor haberlerine telefonla bağlandı. Topuz, "Ben kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyım. Beşiktaşlılığım ağır bastı. Beşiktaş beni transfer etmek için çok istekliydi ve bana ciddi bir teklifte bulundu.
Benim için transfer bitti, M.Denizli ile de görüştüm.
Yakın çevrem bilir, ben ve ailem Beşiktaşlıyız.
Çok heyecanlıyım, Süleyman Hurma ile görüştüm, Kayserispor da transfer için kolaylık gösterecek. Buradan onlara da teşekkür ediyorum. Ligin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Büyük bir camiaya geldim ve benden beklenenleri çok iyi biliyorum. Beşiktaşlı taraftarların beklentisine en güzel şekilde karşılık vereceğim" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

maverick

bu işin olacağı belliydi, Topuz işinin uzaması sadece kayseri yönetiminin manevrasıydı 2 yıldır.. şimdiyse seneye sözleşmesi bitecek bir senesi kalmış adam için ne kopartabiliriz kaygısındalar..
özhaseki  bizle görüşürken  yönetim kurulu eziklerle anlaşmışmış.. bak bak..  özhaseki nin haberi olmadan kimse gık diyemez bu şehirde..  hele hurma...  işi kızıştırıyorlar.. ama eninde sonunda  TOPUZ bizde..  zaten BEŞİKTAŞLI olduğunu etrafımıza söylemiştik.. geçen sezon annesi geleceğini  söylemişti...

ama helal olsun TOPUZ a .. EZİKLERE imza atmam gerekirse ocağa kadar beklerim dedi
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene