Ana Menü

BEŞİKTAŞ Barış Kupası’nda Oynayacak

Başlatan carsi52, Haziran 04, 2009, 11:31:18

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Takımımız, İspanya'da düzenlenecek Barış Kupası 2009'a (Peace Cup Andalucia 2009) davet edildi. Siyah Beyazlılarımız, Barış Kupası'nda Avrupa'nın dev kulüpleriyle karşılaşacak.

24 Temmuz – 2 Ağustos tarihlerindeki turnuvanın maçları İspanya'nın Madrid, Sevilla, Malaga, Jerez ve Huelva kentlerinde oynanacak.

Olympic Lyon ve Porto ile D Grubu'nda bulunan Siyah Beyazlılarımız, grup maçlarını Huelva ve Sevilla'da oynayacak. Takımımız, gruptaki ilk maçında 25 Temmuz Cumartesi günü Lyon ile Huelva'da, 29 Temmuz Çarşamba günü ise Olympic Lyon ile Sevilla'da mücadele edecek.

3'er takımlı 4 grupta oynanacak karşılaşmalardan sonra gruplarında ilk sırayı alan 4 takım yarı finale yükselecek. Yarı finalin ardından da final maçı oynanacak.

Turnuvaya katılan diğer takımlar ve gruplar ise şöyle:

A Grubu: Sevilla, Juventus, Seongnam
B Grubu: Real Madrid, Liga de Quito, Al-Ittihat
C Grubu: Malaga, Aston Villa, Celtic

Kaynak : Resmi site

Fenerbahçe oynıcaktı bu kupada ama ön eleme maçı çıktığı için bizi davet etmişler.

Resmi siteye göre 2 maçıda lyon ile oynuyoruz ;D ;D

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Umarım kötü sonuçLar aLmayız başarıLar :)

Tolgahan_BJK

Çok sevindim bu habere...

8-9 yıl öncesinden hatırladığım bir söz : "ÖSS'ye en iyi hazırlık denem çözmektir" :)

o misal yani... şampiyonlar ligine katılacağımız sezon öncesi çok çok faydalı olur.

yenerr17

fener yerine çağırdılarsa gidilmesin ya.

+18 !

Guti ORÇ.

fener yerine biz katılıyoruz ya iyi olur 2003 te katılmıştık en son hadi bakalım iyi bir ön hazırlık fırsatı

Adriano

Hadi bakalım neler yapacağımızı görme fırsatı. Şampiyonlar Ligi provası olacak.
Lyon ve Porto'ya karşı oynanacak iyi futbol beni çok ama çok ümitlendirecek.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

Hey Allah'ım !

Neyse iyi olmuş bu inşallah iyi futbolla güzel sonuçlar alırız Başarılar Beşiktaş'ım...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: yenerr17 - Haziran 04, 2009, 13:25:02
fener yerine çağırdılarsa gidilmesin ya.

BAKIŞ AÇISI ÇOK DOĞRU ASLINDA... ama yerli yabancı basın ve dünya futbolu gözünde Beşiktaş, gs'den ve fb'den sonra gelir.

Böyle turnuvalara gidip renk katarsak futbolumuzla, heyecanımızla, önümüzdeki senelerde ev sahibi biz oluruz, toplarız baba takımları turnuva yaparız ;)

Cem Goren

ıyı bır antreman olur her sene koy takımlarına 8-10 atmaktansa ıyı takımlarla oynar nerede old. goruruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

yeni transferleri görücez burda, özellikle topuzu ve yeni gelecek yabancıyı büyük ihtimal görürüz. merakla bekliyorum.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

djinonu

bu kupa cok saglam olacak:)
aldigimiz her galibiyet cok konusulur!