Ana Menü

Kuranyi sesleri

Başlatan NoPasaran, Haziran 02, 2009, 09:52:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'a süper isim!
Fabian Ernst'ten memnun kalan, Michael Fink ile el sıkışan Beşiktaş, Almanya'nın ünlü golcüsü Kevin Dennis Kuranyi'yi renklerine bağlamak için harekete geçti. Siyah-beyazlılar, 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan futbolcunun bonservisi için Schalke ile temaslara başlayacağı belirtildi.
Milliyet gazetesinin 2 Haziran 2009 tarihli baskısında Bilal Meşe imzasıyla yer alan haber şu şekilde;

İki kupanın zafer sarhoşluğundan uyanıp, yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş, bomba bir transferle taraftarının karşısına çıkmak istiyor. Siyah-beyazlıların, Schalke 04 formasını giyen Kevin Dennis Kuranyi'yi renklerine bağlamaya hazırlandıkları öğrenildi.

Fabian Ernst'ten çok memnun olan, orta sahasını güçlendirmek için Michael Fink ile el sıkışan Kartal'ın, Alman ekolünü takıma adapte edeceği, forvetinde de Alman Milli Takımı'nın golcüsünü görmek istediği ifade edildi.

Alman ve dünya futbolunun başarılı isimlerinden olan Brezilya asıllı Alman oyuncuyu renklerine katma hesapları yapan Beşiktaş'ın, önümüzdeki günlerde bu oyuncu için Schalke ile tamasa geçeceği bildirildi. 10 milyon euroya yakın bir bonservis bedeli olan 27 yaşındaki oyuncunun menajerliğini ise Fabian Ernst'in bağlı olduğu Rogon menajerlik şirketinin yaptığı ifade edildi.

Önümüzdeki sezon Bobo'nun takımda olmayacağını hesaplayan siyah - beyazlı yönetimin, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin raporları doğrultusunda bu oyuncuyu renklerine katmaya çalışacakları öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi, Schalke kulübü ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Kuranyi'nin bonservisini düşürtmek için hemen temasa geçeceği vurgulandı.

Kuranyi'nin eski takım arkadaşı olan Ernst'in de bu transfer için Beşiktaş Yönetimi'ne yardımcı olacağı ifade edildi.Yeni yabancı transferleri için kontenjan boşaltmaya çalışan siyah - beyazlı yönetimin, Cisse ve Bobo'nun gitmesini bekleyeceği belirtildi.

Kuranyi kimdir?

2 Mart 1982'de Rio de Janerio'da doğan Kevin Dennis Kuranyi, Stuttgart formasıyla 118 maçta 92 gol attı. Daha sonra Schalke'ye transfer olan başarılı oyuncu, buradaki performansıyla da Alman Milli Takımı'nın değişmez isimleri arasına girdi. Daha önce Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da gündemine gelen 1.90 boyundaki Kuranyi, Schalke'de Halil Altıntop ile birlikte forvet hattında görev alıyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

artık inanasım gelmiyor kuranyi haberlerine ama yinede alabilirsek çok iyi olur

KeePSaKe

Bende isterim de Schalke nin vericeğini zannetmiyorum.
Since 1903

carsi52

Kurayni değil Kuranyi ;D
Haberin doğru ihtimali 0 :D
Bölünür senin için uykular!

ferdikoclu

Bobo'nun yerine gelecek adam Kuranyi ise sabır duası eberlemeye başlayalım..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

NoPasaran

Valla ben bildim bileli kurayni diyordum kimse uyarmıyordu :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

takım alman ekolüne dönüyor galiba... brezilya ekolü geride mi kalıyor :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

ben hiç beğenmiyorum bu adamı..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 02, 2009, 20:47:41
ben hiç beğenmiyorum bu adamı..

Bnde hiç ama hiç sevmiyorum  :(
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Bu adamın zaten Lincoln ile aşk yaşadığı söyleniyordu bi zamanlar yanlış hatırlamıyosam ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

futboldan cok eglenceyi düsünen birisi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ferdikoclu

Bize yaramayacağı düşüncesindeyim.. Eidur gelse bundan daha iyi..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

BlackHawk35

Allah korusun 5 para etmez !!
Delikanli Adam renksiz takim tutar

KeePSaKe

Ya nesini beğenmiyosunuz anlamadım çok iyi golcü 27 yaşında Bobo giderse bundan daha iyisini bulabilecekmiyiz acaba ?
Since 1903

Cem Goren

ıyı oyuncu ama bıze yararlı olamaz bence ozel hayatı bozuk dıyorlar bızde az cok okuyoruz okudugumuz kadarıyla guızadan hallıce
altın kapılarımız kan oldu tayfun