Ana Menü

2008-2009 Şampiyonu BEŞİKTAŞ !

Başlatan Batuhan, Mayıs 30, 2009, 21:44:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

çarasmba gunu galıba tum turkıyedekı kartal yuvası magzalarında satısa sunulacakmıs anahtarlık fena olmus almak lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

bizim burda yok kartaL yuvası hazır doğum günüm varken araya hediye diye t-shirtü sıkıştırırsam süper oLur :)

Cem Goren

sımdılık bu baskan hoca olaylarını kenara bırakalım su sampiyonlugun tadını bı cıkaralım sonra gereken yapılır

keskinli

bu sampiyonlukta payi olan herkese tesekkürler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: Free İdea - Mayıs 31, 2009, 13:46:41
Sabaha kadar eğlenmek, her yerde Beşiktaş formalılar görmek, meşale dumanında boğulup gözlerden yaşlar gelmesi, tezahüratlar, alkol, o atmosfer, o renkler, makara... hiçbir şeye değişilmez bunlar... O arma uğrunda bu kadar kahır çekip Beşiktaş kanseri diye bir tanımın doğmasına neden olunmasının sonunda bu şampiyonluk geldi... şimdi tüm türkiye'yi yakmak boynumuzun borcu oldu ve yaktık... Bugün de stadı yakarız heralde... ŞAMPİYON ulan, o atmosferi herkes yaşayabilseydi keşke...

Evet bugünde stadı yaktık,herşey çok güzeldi
yeni eve geldim

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ ULAN!
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

yenı eve geldım sabaha kadar eglendım hayatımın en guzel haftasonunu gecirdim :bjk :bjk :bjk

Tolgahan_BJK

Kutlamalarda kapalıdaydım...

Şehir dışında olan veya gelemeyen kardeşlerimiz için basına yansımayan detayları vereyim istiyorum :

* Taraftar Pascal'ı unutmadı :) Futbolcuların ismi özellikleriyle beraber tek tek okundu. Topçuların hepsi platforma çıktıktan sonra "Fransa'da doğdu..." bestesiyle Pascal Nouma anıldı.

* Anadolu Ateşi'nin performansı beğenildi ancak sahnede kaldıkları süre uzadıkça "yeter nadolu ateşi yeteeer" bestesi patladı kapalıda :)

* Sponsorlarımızın adları okunduğunda (colaturka - avea) staddan rakip takım sahaya çıkmışçasına bir ıslık ve yuhalama sesi yükseldi :)

* Mustafa Sandal şarkı arasında doğan oğlunun Beşiktaşlı olmadığını Beşiktaşlı doğduğunu söyledi... Bunun üzerine kapalı sağlam bi şekilde "Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur..." bestesini söyledi ve tüm stad eşlik etti. Tezahürata Mustafa Sandal da yumruk ve hareketleriyle besteye eşlik etti :)

* Saat 19:30 civarında, yeni açıktan sahaya birsürü çocuk girdi. hepsinin ellerinde bayraklar, üzerlerinde formalar vardı :) çok güzeldi yavru kartallar... kapalı "oynaya oynaya gelin çocuklar" diye tempo tuttu...

* Kapalı'nın çatısına yerleştirilen ve aşağı doğru akan ateş muhabbeti (adı ne bilmiyorum) sıkıntı yarattı :) Tribün sahaya doğru uzatıldığından çatı zaten tam örtmüyor kapalıyı... Dolayısıyla yağan ateş alt kattakilerin kafasına yağdı !

* Kapalı alt sağ tarafta meşaleler yüzünden küçük çaplı bi yangın çıktı. Taraftarların müdahalesiyle 2-3 dakkada söndürüldü...

* Şampiyonluk turundan hemen önce, kamil yeni açık sahaya girdi... Bu sebeple şampiyonluk turu atmaya hazırlanan topçular beklemek zorunda kaldı. Kapalı tribün sahaya girmiş olan ve çıkmamakta direnen taraftarlara küfür edince, küfür edenlerle, "Beşiktaşlı Beşiktaşlıya küfür etmez" diyenler arasında kavgaya varan gerilimler yaşandı... sonra herzamanki gibi tatlıya bağlandı :)

* Levent Erdaoğan ciddi biçimde ıslıklandı

* Yıldırım Demirören'in ismi okunduğunda kapalı sessiz kalarak tepki koydu...

şimdilik bu kadar...

Şampiyonlukta emeği geçen futbolculara, teknik heyete ve yönetime teşekkürler.

ilhan mansız_melis

Kutlamalar süperdi ya sırf izlemek için annemden bir sürü laf yedim ama değdi süperdi :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

meşale dumanı varmış gibi sanki hala... boğazımda hissediyorum :D kapalı üstte olmak büyük gurur kaynağı bence... tribünün kalbi. sahaya girilmesi yanlış oldu. ama belliydi çocuklar girildiğinde bi iki tane dallama sahaya atlayacak ve devamı gelecekti ve öyle de oldu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

2003 yılında şampiyonluk görmüştüm..Ama sadece görmüştüm..YAŞAYAMAMIŞTIM..
Ama şimdi bu şampiyonluğu hem gördüm hem yaşadım..

Boğazımız yırtılırcasına caddelerde bağırdık, meşalelerle çarşıyı yaktık..
Ereğli böyle bi kalabalık görmemiştir eminim..

Saatlerce eğlendik,coştuk,coşturuk..

Bana bunları yaşatan Allah'ıma çok şükürler olsun..

TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ'IM..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

w@nted_68

arkadaşlar kupa töreninde aydın karabulutu gören varmı acaba gönderirlerse çok yazık olur valla ....

sercAn1903

bende y.açıktaydım. kapalının balık istifi olmasından dolayı kız kardeşimde vardı y.açığa geçtim.
çok güzel görüntüler oldu. yanlız meşale dumanında ve karanlıktan faydalanan bazı insanlar(açıklardan) sahaya inince sorun yaşandı. su şişesi,meşale ve küfür yağmurundan sonra zar zor boşaldı saha.

cumartesi dahada bir eğlenceliydi taksim beşiktaş sabahlar olmasın :)

herşeye rağmen güzeldi.devamı gelir inş.

ayrıca zaponun çıkışı çok kraldı :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Adriano

Not geçmek isterim ki ; sanki maç var edasıyla kapalının kutlamalar öncesinde
" Kartal Gol Gol " , " Oleeey Saldır Beşiktaş'ım " , " İki gelsin iki.. " gibi melodilerle eğlence tavan yaptı.
Organize olarak aynı anda gol olmuş gibi "Goool" yapılması ve gol kaçmış gibi "Ahh" çekilmesi de eğlenceyi devam ettirdi.

Demet Akalın'la siyah beyaz çekilmesi.. Liverpool maçının benzeri gibi hareketle Dale keyfi.. Meksika dalgası..

Herşey çok güzeldi, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.
Darısı gelecek sezona  :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Dicek kelime cümle hiç bişey bulamıyorum.
Bize bu sevinci yaşatan emeği geçen herkeze teşekkürlerr

OLEYYYYYY OLEYYY OLEYY OLEYYYY ŞAMPİYONNNN BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ !

NOT:Bu sezon inönüdeki 2 maçta ben vardım ne uğurlu geldim be ;D
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

hala sesim çıkmıyor konuşamıyorum kutlamalar gerçekten süperdi hakkını vermek lazım