Ana Menü

Şampiyonluk Kutlamaları

Başlatan yenerr17, Mayıs 25, 2009, 21:37:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

ben Bartında oturuyorum dün kutlamalar yaptık acaba diğer illerde de yapıldı mı ?istanbul dışında tabi ki :) merak ediyorum biz çok mu aceleci davrandık diye:D

keskinli

bi kac sehirde yapilmis
kutlamalar haftaya insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Biz de Hatay'da ufak kutLamaLar yaptık tura çıktık

Ama asıL haftaya!

Cem Goren

maçtan sonra semt ıcınde millet kayısı kopardı haftaya olacakları dusunemıyorum :)
ÇILDIRT BİZİ DELİRT BİZİ KARTALIM
altın kapılarımız kan oldu tayfun

naanreelburn

ya bu bi ara semt trafiğe kapancak falan muhabbeti vardı cem sen hatırlıomusun kayserı maçından sonra meşale olayından sonra sözler verilmişti acaba ne oldu .Bu barbarostan semt trafıge kapancak falan karnala yerı gıbı olck dıolardı

Cem Goren

denizli maçında beşiktaş beledıyesınden izin alınırsa iskeleye ve bır cok noktaya dev ekranlar konacak o gun semtte asagı yukarı bi 10000 kişi beklenıyorZAFERE 5 KALA HEYECAN ARTIYOR

naanreelburn

cem duyum nerden kaynak sağlammı

ilhan mansız_melis

Burda tura çıkıldı ama esas kutlamalar bu hafta sonu ama ben gidemicem :(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Burda hiç bişey olmadı şuanlık ama haftaya inşaallah yapıcaz.
Fazla BEŞİKTAŞLI yok burda malesef..
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

burda biz hazırlıklara başladık maç beraber izlenecek .)

Guti ORÇ.

cumartesi günü 12. sınıfların mezuniyet töreninde bize görev koydu hocalar sinir oldum ya kutlamalara katılayamacağım :@

eyup1903

peki pazar günü stad da bi kutlama olacak mı ?

umit_21

forzada denizli maçında stada dev ekran kurulup maç inönüde orda izlenilsin falan deniliyo ama kesin bişi yok tabi..
YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN.BILSEKKI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN.AŞKIMIZ HARBİDEN HEMDE DERİNDEN.ASLA VAZGEÇMEYİZ BEŞİKTAŞ SENDEN.

Cem Goren

pazar gunu saat 8de ınonude hadıse ve mustafa sandalında katılacagı bır solen olacakmıs karakartal.com yazdı
maç gunu stad acılırmı bılmem ama beşiktaş beledıyesıyle ortak bı calısma olursa ıyı olur dev ekran falan konusunu actım buraya mail atarak bu konudakı kararalılıgımızı gostermemız lazım
hiç bişey olmassa semtte cafede izleriz maçımızı sonra coskuyla kutlarız yıne sampiyonlugumuzu ama bence birşeyler olacak semtte o gun en asagı 10000kişi beklenıyor

eyup1903

o zaman pazar günü stadtayız :D