Ana Menü

Denizli: "İnanın çocuklar"

Başlatan eebjk, Mayıs 23, 2009, 13:12:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Denizli:

Ümraniye'de özel bir toplantı yapan Denizli, şu sözlerle öğrencilerine seslendi: Rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Pazar günü sizlerden 3 puan bekliyorum.
Mustafa Denizli, Beşiktaş için büyük önem taşıyan Galatasaray karşılaşması öncesinde oyuncularını motive etmek için kolları sıvadı. Dün Ümraniye'de yapılan antrenman öncesinde bir toplantı düzenleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Şampiyonluk için önümüzde iki final maçımız kaldı. Galatasaray'ı yenemezsek, Denizlispor mücadelesinin anlamı kalmayabilir. Her şeyi düşünmek zorundayız. Herkes puan kaybedebilir, ancak bizim böyle bir lüksümüz yok. Dikkatli olup, ayaklarımızı yere sağlam basmalıyız" dedi.
'Coşkuyla sahaya çıkın'
Rakiplere göre şanslı olduklarını kabul eden Denizli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Diğer takımlar bizim alacağımız sonuçlara göre konumlarını belirleyecek. Bu güne kadar çok iyi bir görüntü çizdik, tam zamanında liderliği ele geçirdik. Bu avantajı iyi kullanın. Sizden tek şey istiyorum: Pazar günü seyircinin karşısına coşkuyla çıkın, soyunma odasına üç puanla dönün. Şampiyonluk için bu yeterli. Ardından Şampiyonlar Ligi için hep birlikte hedef belirleyeceğiz."
sadece BEŞİKTAŞ

Bircan*

BizLer inandık, hadi siz de inanın çocukLar !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pAscAliAnUmut

Hadi be Beyler yenelim şunları da çıkalm sokaklara sabahlara kadar girmeyelim evlere..

Donatalım 4 bir yanı bayraklarla, çınlatalım dört bir yanı şarkılarla..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

2008-2009 TSL Şampiyonu BEŞİKTAŞ! Tek yürek tek bilek, inanmayan fatih ürek! :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Hay ağızına sağlık hocam :D
Çocuklar inanın...İnanın çocuklar...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

bence cocukLar inandi,inandi cocukLar!

carsi52

İnanıp inanmadıklarını bu akşam görücez :D
Bölünür senin için uykular!

carsi25

beyler kupa gelecek demi inönüye her ihtimale karşı çünkü sivasın bi puan kaybı bizi şampiyon yapabilir . Trabzonla zaten aramızda baya bi avaraj farkı var

(tabi maçı aldığımızı var sayıyorum)

Bircan*