Ana Menü

Sanki içlerindeki şeytanı çıkarmak için trans haldeydiler” dedi

Başlatan rudy1903, Mayıs 09, 2009, 11:01:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rudy1903

Portolu oyunculara, "Hangi rakip seyirci daha radikaldi?" sorusunu soran Record gazetesi, "Beşiktaş ve İnönü Stadı" yanıtını aldı. Lopez, "Sanki içlerindeki şeytanı çıkarmak için trans haldeydiler" dedi
Portekiz'in Record Gazetesi, iki yıl üst üste (Beşiktaş ve Fenerbahçe) Türkiye'de Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkan Portolu futbolculara, "Karşılaştığınız rakipler arasında hangi seyirci daha radikaldi?" sorusunu yöneltti, cevap ilginç ve çok netti: Beşiktaş İnönü Stadı.
Portolu futbolcular, Beşiktaş'ın dünyanın en ateşli taraftarına sahip olduğunu belirterek, aynı coşku ve baskıyı Fenerbahçe'de göremediklerini ifade ettiler.
Portekiz ekibinin oyuncularından Lisandro Lopez, daha da ileri giderek siyah-beyazlılara övgüler yağdırdı. Arjantinli futbolcu, "Ben, ülkem de dahil,  Güney Amerika'nın tüm önemli statlarında futbol oynadım. Ama Porto'nun Beşiktaş ile İnönü'de oynadığı karşılaşmayı asla unutamam. Stadın bir an üzerimize geldiğini hissettik" dedi.
Lisandro  :bjk
Lopez, Beşiktaş taraftarını, "Sanki içlerindeki şeytanı çıkarmak için trans halindeymiş izlenimini veriyorlardı" yorumunu yaptı.

+18 !

iyide biz bunu zaten biLiyorduk  ;D

yinede teşekkürLer..

"Portolu futbolcular, Beşiktaş'ın dünyanın en ateşli taraftarına sahip olduğunu belirterek, aynı coşku ve baskıyı Fenerbahçe'de göremediklerini ifade ettiler."

Bircan*

:alkis :alkis
doğru söze ne hacet.. :bjk

"Stadın bir an üzerimize geldiğini hissettik" :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

Hala fenerin en iyi taraftara sahip olduğunu söyleyenlere kapak olsun :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Catak

fenerin mi taraftarı mı:D peh güldürmeyin beni fenerin taraftarı yok fenerin seyircisi var taraflık başka bişi fenerlilerde bu yokk! lisandro cok doğru konuşmuş helal olsun
ÇATAK

Cem Goren

herkes neyin ne old. bilıyordu zaten buda herkese kapak oldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bu gördüğünüz fazla bişey değildi sizin.
Fenerbahçe taraftarı mı varmış ?
Bölünür senin için uykular!