Ana Menü

Kaptan Delgado

Başlatan ata vicente, Mayıs 05, 2009, 09:54:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Zapotocny ilk geldiğinde çok beğeniyoduk ama ondan sonra baya bi düşüş yaşadı.
Hangi maçtı hatırlamıyorum ama galiba eskişehir maçıydı çok kötü oynamıştı o maçtada.
Zapoyu satıp defansın ortasına adam almakta bu yönetimle kumar olur ;D

Adam gibi yönetim olsa Zapo'nun yerine başka bi defans alınsın derim ama bu yönetim beceremez ki :D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ondan daha iyisini bulmak ya cok para harcama ile olur,yada yetenekten cok iyi anlayan bi yönetimle olur
altyapilardan oyuncu bulup sampiyonlar liginde oynatmak kumar olur
en iyisi zapoyu tutmak,ankara macindada cok iyiydi bana göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ahmt ABi sende herkesi tutuyorsun takımda..

Beşiktaş hedeflediği yerlere gelip seneyede ligte yeniden şampiyonluk görmek istiyorsa kadrosunu kesinlikle yenilemeli..

Şampiyon olmuş bir kadro bile kendi sahasında fener ve galatasaraya karşı zorlanıyorsa seneye güçlü kadrolar kurmak için yola çıkan ezeli rakiplerimiz karşısında kimbilir ne duruma düşeriz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ahmet abi kim gidecek o zaman :)

zaponun barız dususunu hepimiz gorebiliyoruz oda yedek kaldıkca oyundan soguyor ve kotu oynuyor yapcak bişey yok gonderilmeli ve o ayarda bir turk oyuncu alınırsa ıyı olur.
bobo %99gitti kendısıne basarılaar demekten baska caremız kalmadı artık
delgadoyuda biz gonderelim artık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

sorun daha iyisini alip alamayacagimiz,zapoyu gönderirsek daha iyisini alamayacagimizi düsünüyorum
ayrica ligde oynadigimiz kötü oyunun en son suclusu defanstir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

gerek kupa töreninde, gerekse de sezon içindeki maçlardaki inancın, galibiyet stresin vs.. beni sana çok hayran bıraktı kaptan. çık artık KAPtan delgado dedik ama çıkmadın. büyük maçlarda oynamadın, normal maçlarda oynamadın. hangi maçta oynayacaksın? geldiğinden beri doğru düzgün top oynadığını hatırlamıyorum. bi zürich maçları.. bi de bu sene es-es deplasmanı biraz..

başka yok! başarı istiyorsak gitmeli,, hani verdiği inanç konusunda lafım yok ama bize top oynayan adam lazım artık başarının sürerliliği için.. oyunu her an değiştirebilecek ON NUMARA adam LAZIM!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

tcenk

Delgado gibi yumuşak bilekli bir Futbolcu gelmedi Türkiyeye bilek hareketleri mükemmel ötesinde.
Yaralı oldumu derseniz bu sene ilk yarı boyunca takımda başka 10 numara olmadığı için sakat sakat oynadı sakatlığıda ciddi öyle önemenmeyecek bir sakatlık değil onun için bu sene yararlı olamadı bu kesin sakatlığı ile ilgili bilgiler yönetimde mevcuttur.Zaten bu şekilde oynayamayacağını oda biliyordur.
Gider kalır onu bilemem Ş.Liginde iyi bir yer için gereken neyse yapmalı yönetim. Ama şunu kabullenemiyorum Beşiktaş kaptanına Beşiktaş Forumlarında hakarete varan yorumlar yapılamaz yapılmamalı konuyu açan arkadaşa sesleniyorum yorumlarına katılmıyorum

Evet Delgado bu sene istenilenin yarısını bile vermedi gönderilebilir ama biraz daha dikkat LÜTFEN....
1903

tcenk

Keskinli yalnız değilsin bende Delgadodan vazgeçmeyenlerdenim.
1903