Ana Menü

Anket | Yenilginin sorumlusu kim?

Başlatan [KralKartal], Mayıs 04, 2009, 18:11:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

futbolcuya benzeyen sporcularimiz ve onlari basimiza bela eden yönetim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cinc

mustafa denizli güya ayak tenisi oynatarak stresten uzak tutuyodu gördük..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

kartalpenchesi

hakemde kötüydü ama sadece futbolcular diyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Fenerbahçe mağlubiyetinin sorumlusu kendini FUTBOLCU sanan bazı oyunculardır.
2. oy kullanma hakkımı ise yönetime verdim.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

sercAn1903

taraftarın tek suçu maçın bitiminde stadı başlarına yıkmamaktı ! onuda inş gs maçında yapar
m.denizli - y. demirören - futbolcular   o kadar çok inanmıştıkki sivasın yenilgisi üzerine liderliğe.
bayram havası vardı be bayramm darma duman ettiniz bizi.
Bu hale getirenler utansın ! 
ocağım sööndü nasıll beladır bırakıp gittin bu ne devrandır dünya gözüyle kerrbeladır Allahından bulasınn !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

eyup1903

öncelikle denizli takımı atmosfeeri yüksek bi maça hazırlayamadı ikinci olarak tabi ki futbolcular ekrem ve holosko haricinde

djinonu

Malzemeci:D:D:D
ben onu sectim valla:D
koptum yahuuuuuuuuuuuuu:)malzemeciler caktirmadan futbolcularin suyuna tükürmüslerdirde böyle olmuslardir...:D:D(keske öyle bisey yapsalarda futbolcular zehirlenip gitse...)
saka bi yana tek suclu futbolcular

yenerr17

futbol oynamayı bilmeyen insanlar .

+18 !

neden stada gidiLip LiderLik bekLendi bu takımdan suçLu tabiki taraftar..

maLzemeciLerde formaLara büyü yapmışLar ondan aLamadık maçı..

hatta bütün maLzemeci kadrosunun değişmesi Lazım !

beckyZWICKY

genel olarak cevap vermedim sadece bu maç için cevap verdim oda ilk olarak futbolcular ve M.Denizli..

M.D'yi severim her zamanda destek vermişimdir fakat bu maçta bazı hatalarını gördüm kendi fikirlerime göre..

MD'den ziyade en büyük suç futbolcularındı.. Belki biraz ağır yada çok hafif olcak ama bu feneri bu şekilde yakalamışız teknik direktörsüz bile yenerdik ya! Bazı şeylerin bilincinde olsaydı topçular istekli olsaydılar böyle olmazdı! ne diyeyim yazıklar olsun bu mağlubiyette emeği geçen herkeze.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

bilmiyorum dedim..

dün hiç bir neden bu oyunu sergiletmezdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

noumAyberk

Alıntı yapılan: sercAn1903 - Mayıs 04, 2009, 18:58:53
taraftarın tek suçu maçın bitiminde stadı başlarına yıkmamaktı ! onuda inş gs maçında yapar
Öyle değildi Sercan.
Maç başında kapalıda 2 defa kavga çıktı.Maça 3lü değilde başka bir besteyle başlandı ne olursa osun maç başında oranın yıkılması lazımdı ama olmadı.Maça başlarken fenerbahçelilere dikkat ettimde umutsuzdular ses çıkaramayız bağırmayalım boşuna diye bekliyorlardı santrada.Santradan 20 saniye sonra fenerlilerin sesi yükseldi. Her zaman maça süper bi atmasforle başlardık ama bu sefer olmadı maçın devamındada berbattık tek etkili olunan yer golden sonraydı 5 dakikadada söndü zaten.Devre arasındada kavgalar devam etti bu arada fenerlilerin keyfine keyif kattık...
Futbolcular ve Taraftarı işaretledim.

Guti ORÇ.

Yanlış kadro seçimi maç içindeki değişiklerle Mustafa Denizli ve şampiyonluğu haketmeyen o formayı giymeyi haketmeyen(bazılarını tenzih ederek tabi) futbolcular...