Ana Menü

Hak etmiyorsun....

Başlatan [KralKartal], Mayıs 04, 2009, 11:48:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

geçen yıllarda da zaten bizim kötü futbolumuzdan dolayı onlar şampiyon oluyorlardı

onlar şampiyon olurken futbolumuz süper(türk futbolu)

biz şampiyon olurken futbolumuz berbat

avrupada başarı gelmez vs. vs. vs.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 04, 2009, 20:30:58
Zamanında fener bizi en kötü zamanımızda yenemeyip şampiyon olduğunda o kadar dalga geçiyorduk adamlarla.
Yaptığım antifenerlilik değil yanlış anlaşılmasın fenere 2 maçta yenilirsin ama galatasarayı trabzonu yenersin şampiyon olursun bi feneri yenememiş olursun.
Ama biz ? Sivas,Trabzon,Galatasaray,Bursaspor,Fenerbahçe bunların hiç birisini yenemedik.

Şampiyon olduktan sonra şampiyonlar ligi diyorsunuz..
Bu takımları yenemeyen bi takım sizce şampiyonlar liginde ne kadar başarı elde edebilir ?
Yada bu kadro ile ?
Bi liverpool faciası daha yaşanır geri döneriz.

tamamına katılıyorum biz bu takımların hiç birini yenemiyoruz sadece birine yenilsek yada hadi ikisine diyelim ama yok bide sahamızda da yeniliyoruz üstelik..ve bakalım ikinci gs maçı ne olucak merakla bekliyorum valla..

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Mayıs 12, 2009, 19:32:02

Beşiktaş, mustafa denizli için hayatının fırsatıdır !

Yorumculuk yaparken, yere göğe sığdıramadığı kadroya, göreve geldkten sonra yetersiz demiştir :)

ve bu kadroyla hiç de başarılı işler yapmamıştır...

Beşiktaşımızın şu an lider olması, muhteşem futbolundan değil, diğer takımların olağanüstü kötü futbolundan kaynaklanmaktadır.

Seneye şampiyonlar liginde başarılı olamayız ! Bu yönetim, bu hoca ve böyle vasat futbolcular olduğu sürece avrupada ASLA başarılı olamayız...

bu yorumada aynen katılıyorum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

bugune kadar turkiye ligi tarihinde butun derbileri alip sampiyon olan tek takim Besiktas-2003..birileri sizi kizdirmaya kalkarsa bu gercegi vurun suratlarina..

aslinda bu gercek baska bir seyi ortaya cikariyor oda 60-65 yillik ligde sampiyon takim hep birilerine takiliyor..

biraz olumlu olmaya calissin gecen gunde yazmistim ,17 yil icinde iki kere sampiyon olmus bir takim, 6 sene sonra ilk defa son uc haftaya lider giriyor..

tadini biraz cikarin... :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

tadini cikaracagiz cem cikarmayada,oynanan futbol bizi korkutmasa
herkes 2003 sezonuna benzetiyor ama gese macina cikarken oynadigimiz oyuna güvenerek cok rahattik,simdi öyle degil en azindan ben hic rahat degilim
ligin son 3 haftasina lider girmisiz ama benim hala inancim yok sampiyonluga

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli bu takımı haketmiyor   :dil :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

birakin atismayi simdi ... önümüzdeki 15 yil daha cok üzülecegiz bu sampiyonlugun sayesinde ... birakin da biraz tadini cikaralim :-)

[KralKartal]

Dedigim gibi, Kupada Feneri, Ligde GSyi yenerse iste o zaman HAK ederiz demistim,
ve HAK ettik bu sene... !

önemli olanda bu...

Birakinda BESIKTASLI olan herkes Sampiyonlugu yasasin..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 31, 2009, 13:23:49
Dedigim gibi, Kupada Feneri, Ligde GSyi yenerse iste o zaman HAK ederiz demistim,
ve HAK ettik bu sene... !

önemli olanda bu...

Birakinda BESIKTASLI olan herkes Sampiyonlugu yasasin..

buyuk maçları kazandık conku buyuk takım olmanın en onemlı gostergesidir bu bunu basardık ve ŞAMPİYON olduk
altın kapılarımız kan oldu tayfun