Ana Menü

İşte derbinin 11'leri !!!

Başlatan eebjk, Mayıs 02, 2009, 15:04:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

OLASI 11'LER
Derbi maça ezeli rakiplerin çıkması beklenen olası 11'leri şöyle:
Beşiktaş: Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Gökhan, İbrahim Üzülmez, Holosko, Ernst, Cisse (Sivok), Delgado, Tello, Bobo
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Yasin, Can (Deniz), Roberto Carlos, Kazım, Selçuk, Emre, Uğur, Deivid, Güiza (Semih)
sadece BEŞİKTAŞ

Bircan*

ya adminlerim sana yine gereken uyarıyı yapacaktır, tamam yeni üyesin ama bunu beşiktaş-fb maç topicine yazsan.. çünkü farklı farklı konularda konu dağılıyor ve kirlilik oluyor.. ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

eebjk

şuanda bizim için en önemli konu bu degilmi zaten..( ayrıca yeni üye felan da degilim)
sadece BEŞİKTAŞ

Bircan*

ileti sayın az olduğu için demiştim.. neyse.. en önemli konu bu ama tek bu konu konuşuluyor demek değildir. hem konular dağılıyor kirlilik oluyor.. ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

djinonu

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 02, 2009, 15:14:54
ileti sayın az olduğu için demiştim..

arkadas demekki az ve öz konusur:)

Bircan*

abicim konuşsun tabi öylesi daha iyi olur zaten ama konu kirliliği oluyor ve forumumuzun en önemli sorunlarından biri diye dedim.. belki adminlerimiz demeliydi ama kendimi kralkartal ailesinin bir ferdi olarak gördüğüm için bu açıklamayı yapmak istedm ;)