Ana Menü

Çarşı'ya Rakip Çıktı(ladies of Besiktas)

Başlatan mdc, Ocak 30, 2007, 17:40:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

sesleri mukemmeldi olduk gulmekten lokalde ama yinede basarilar diliyoruz oraya gidip takimina destek vermesi bile bi cesaret ornegidir helal olsun...isminide degistirirlerse daha gusel olur
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Delirdik

hatay temsiLciLeri sedadır :D üniyi okuyor orada foruma yazardı geçen sene :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

hAlil21

Gazete laf olsun diye bi manşet atmış.Küçük bir yeteneğin bir maçında güzel oynadıktan sonra onun için atılan  ''ronaldinho'ya rakip'' manşetiyle aynı mantıkta..Abartmaya gerek yok.
Fakat tepkilerin olumlu olması gerekirken neden bu kadar olumsuz anlamış değilim..

Alıntı YapBu pek sevgili arkadaşlarımız bizim bilmediğimiz yollarla(!) gazete 'Ye bu başlıkları yazdırıyorlar !!!??

bu nedemek..? Ayıptır.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

eyup1903

ist.hatirasi/3-4

Zuahhahah komk olarak söylenmiş olmalı bu:D tezahuratlarıyla:D kimin tezahuratlari bunlar komik haber 25 YILLIK BİR GRUBA 3 MACA GELMİŞ KİŞİLER NASIL OLUYORDA RAKİP OLUYOR!!! ÖMÜRLERİ FAZLA OLMAZ TUTUNAMAZLAR! KPALIDA BASKA GRUP KURCAN BUNU KİM DUYSA GULER:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Özetlerde çıkan ses güzel değildi..

Amatör bir ruh veriyordu stada..

Mümkünde biraz daha uzak yerlerde bulunsunlar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

harbıden bea bole rakıbe can gurban ;D ;D

Mystery

carsı_55

yine de iyi bagırdılar tv de sesleri rahat duyuluyordu.Carsı grubuna düşün görev bu bayan taraftarkar sahip cıkmakdir onları yetiştirmekdir.
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

[KralKartal]

Rakip derken bu kizlari/bayanlari met etmis gazete ki ne guzel!

kotu birsey dememis... yani disi kartallar insallah dahada guclenir..
ama ayri grup kurmaya gerek yok..yani DISI KARTALLAR var zatenn..
bu yonden yanlis, yoksa CARSIYA rakip derken, yani carsinin rakibi Besiktasin diger gruplari
olur anca, yoksa baska takim taraftarinin olamaz... :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ölümünesevdam

tatlı rekabet desek daha doğru olur =) ama sonuna kadar destek olmalıyız cesaretleri herkese örnek olmalı böle bir işe kalkışmak kolay deil
SİYAHIN Zindan Olsun BEYAZ Aydınlık

DIABLO

vestel manisa ile lig maçında o sesler neydi öyle çığlıklar gol olurken digiturk'ten ricam lütfen bayan taraftarlarının oraya mikrofon koymasınlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

EnSiyahEnBeyaz

forever DİŞİKARTALLAR :D yıllardır varlar hep olucaklar ....
BU NE BÜYÜK AŞK ŞANLI BEŞİKT.AŞK

bjk_10ur

bende maçı izliyordum çarşıyla yanı bagıryorlardı bende anlamadım gitti :) çarşının yerinı hiç bişey tutmaz :D

ama helal olsun...ladies of Beşiktaş (L)
BEŞİKTAŞ

alperen

konusulacak baska bırsey kalmadı yavv yanlıs bır yorum yapmıssın kanaatımce gazetelerın oyunlarına bazen ne kadar cabuk gelıyorsunuz
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....