Ana Menü

Beşiktaş'ın Tevez Rüyası

Başlatan NoPasaran, Nisan 25, 2009, 16:12:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Arjantin'de bir radyoya röportaj veren ünlü oyuncu, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu dört ülkeden teklifler aldığını açıklarken, ülke basını bu takımın Beşiktaş olduğunu yazdı. Tevez'in menajeri David Roviera da böyle bir girişimin olduğunu doğruladı 

İngiltere'nin Manchester United takımında kiralık olarak forma giyen Arjantinli yıldız Carlos Tevez'in Beşiktaş'ın transfer listesinde yer aldığı ileri sürüldü.
Ünlü futbolcu önceki gün Arjantin'de bir radyoya verdiği özel röportajda, Manchester United'tan sezon sonunda ayrılacağını ve aralarında Türkiye'nin de bulunduğu dört ülkeden ciddi teklifler aldığını söyledi.

Carlos Tevez, Radyo de la Plata'ya yaptığı açıklamada, Alex Ferguson'un maalesef kendisine güvenmediğini ve sürekli yedek soyunmaktan bıktığını kaydederek, "Zannedersem ayrılmam herkes için hayırlı olacak" dedi.
Yıldız oyuncu, gidebileceği ülkeler arasında Türkiye'nin de olduğunun altını çizerken, "Menajerim İspanya, İngiltere, Türkiye ve Almanya'da bazı kulüpler ile temas içinde. Benim tek arzum, Şampiyonlar Ligi'nde oynayabileceğim, huzurlu bir kulüple anlaşabilmek. Ülkenin hangisi olduğu önemli değil" ifadesini kullandı.

Arjantin'in Ole gazetesi ise Tevez'i Türkiye'den Beşiktaş'ın istediğini iddia etti. Gazete, Tevez'in Ocak ayında Real Madrid'ten ciddi bir teklif almasına rağmen bunun gerçekleşmediğini hatırlatarak, Arjantinli golcünün haklarını elinde bulunduran şirketin, o dönem Madrid takımından bonservis bedeli olarak 25 milyon istediğini, bu yüzden transferin yattığını yazdı. Real Madrid'in artık Tevez ile ilgilenmediği belirtilen haberde, yıldız oyuncunun fiyatının ekonomik krizin de etkisiyle 10 ila 15 milyon euroya indiği ifade edildi.

'Sürpriz olabilir'
Tevez'in Avrupa'daki haklarını elinde bulunduran menejer David Roviera ise bu oyuncunun şampiyon olması halinde Beşiktaş'a gidebileceğini açıkladı. Roviera, Türkiye'nin önemli bir pazar olduğuna dikkat çekerken anlaşmaları halinde Tevez'in hiç düşünmeden Beşiktaş'a gidebileceğini bildirdi.
David Roviera, Tevez'in gelişmelerden haberdar olduğunu vurgulayarak, "Önümüzdeki bir iki ay içinde sürprizler olabilir" uyarısı yaptı

Kaynak: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Catak

dogru mu acaba inanmak istiyorum ama ne kadar doğru bir haber!
ÇATAK

Simurg

hadi bakalım hayırlısı eğer gelirse çok iyi olur
rüyalar gerçek olsun

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kartalpenchesi

tevez ismi bile insanı heyecanlandırıyor :)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

adı üstünde rüya işte zamanında kimler geldi bu takıma bu tarz haberlerle yakında adrianoyuda alırız.

ilhan mansız_melis

İnsan adını duyunca heyecanlanıyor hadi inşallah gelirse süper olur inşallah gelir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

ya basının balonu..
ne tevezi Allah aşkına bizim yönetim nası alacak onu
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

yok artık bızde abarttık ama kekini kabarrtık
inanmayın boyle haberlere
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

fotomacta yazanı aynen buraya koyuyorum ınanmadım ama hayalı bıle guzel
  Kartal'da Tevez heyecanı. Beşiktaşlılar, takımlarının Manchester United'ın Arjantinli yıldızı bir yıllığına kiralamak için harekete geçtiğini Fotomaç'tan öğrendiler. Tevez ise Beşiktaş'ın 5.5 milyon euro'luk teklifi ile şaşkına dönerken, "Bu büyük bir para[/]" dedi. Beşiktaşlı yöneticiler, Tevez için gelecek hafta İngiltere'ye gidecek.

Teves enfes

Arjantinli müthiş yıldız için camiada şu yorum yapıldı: Sadece Türkiye değil, dünya çalkalanır.

Şampiyonlar Ligi'nde başarılı[/] olmak için dünya yıldızlarını kadroya dahil etmek isteyen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in Tevez hamlesi, taraftarları ayağa kaldırdı. Arjantinli yıldızın tam aranan kan olduğuna işaret eden siyahbeyazlılar, "Bu transferle sadece Türkiye'yi değil, dünyayı bile sarsarız. Tevez futbol stili, karakteri ve hırslı yapısıyla
Beşiktaş'a çok yakışır" dedi.

Ürünler patlar
Başkan Demirören ise Manchester United'ın Arjantinli yıldızını almak için 5.5 milyon euro'yu gözden çıkardı. Yöneticiler Tevez'in gelmesiyle birlikte forma[/] ve ürün satışında da patlama olacağı görüşünü savunuyor. Bu transfer için yönetimden bir heyet iki gün içinde İngiltere'ye gidecek. Öte yandan Tevez'in de siyah-beyazlıların müthiş teklifine sıcak baktığı ifade ediliyor.

Bircan*

fotomaç oku haberin olsun(!) (!) (!)

:D :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 07, 2009, 11:12:54
fotomaç oku haberin olsun(!) (!) (!)

:D :D :D
haberın dogruluguna ınanmak ıstıyorum ama.... fotomac iste

CR7

gençler Tevez ayrılmak istiyorum dedi bugün

neden olmasın ;;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

ayrılmak istiyorum dedi de tevez bu sonuçta, tek biz istemeyiz sonuçta. :D