Ana Menü

sanlısarıalioğlu nasıl beşiktaşlısın sen ayıptır günahtır yaptığın!!!!

Başlatan john carew, Nisan 21, 2009, 23:34:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

john carew

sanlı bey geçen hafta her katıldığın programda beşiktaşın kocaeli maçındaki penaltısı penaltı değildi  ibrahime faulyoktu yan hakem faul verdi faulu vermese pozisyon goldü dua edelim hakem bu hataları yaptı yoksa işimiz çok zordu...sen bi beşiktaşlı olarak utanmadınmı kardeşim bunları sölerken bizim aleyhimize dünyanın hatası yapılıyo olaki hakem yanlış penaltı kararı vermiş olsa   senin sölemenmi, gerekir bitane fenerli galatasaraylı eski futbolcu senin yaptığın ihaneti takımlarına yapmıyolar..adamlar ellerle kollarla gol atıyolar adamalrın eski futbolculardan çıt yok,bizim lehimize yapılan ilk hatada hemde lig tv de canlı yayında bunları söledin ayıptır kardeşim bide beşiktaş tv de yorumculuk yapıyosun..senin gibi beşiktaşlı olmaz olsun..seni beşiktaştv de görmek istemiyoruz artık...

erdibatmaz

aslında kimseden bizim lehimize konuşmasını beklemiyoruz. Beşiktaş öyle bir takımdır ki onun hakkında olanları konuşmanız yeterlidir. penaltı konusu çok net; penaltıydı. isterse adam geliş yönüne bakmasın, bu sadece kart almamasını sağlayabilir.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

iyi niyetinden süphem yok ama 2 kelimeyi bi araya getiremeyenlerin yorumcu olmasi yanlis
birazda galibiyetin rahatligi ile söylemistir,hakem penaltiyi vermese penalti diye yorum yapacakti belkide
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Birincisi bir yazar hangi takimi tutarsa tutsun veya spor yorumcusu desem daha dogrusu
GORDUGUNU soylemesi lazim..
Takiminin alehinde veya lehinde, YANLI BASIN veya YANLI YORUMCU istemiyorum,
bu BESIKTAS icinde gecerlidir...Yani penalti degilse, penalti diye ISRAR edenlere
SATILMIS derim...

Bu nedenle , Sansli KAPTAN 14 yil BESIKTAS formasi giymis, ve sadece BESIKTASTA oynamistir
BESIKTASLILIGINDAN suphe etmek mantiksiz... Hem fikir olmazsin o ayri bir konu..
Elestirebilirsin fakat bu biraz ayip...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Bence yanlış bişey yok bunda gördüğünü söylemiş adam ama Ahmet abinin dediği gibi iki cümle kuramayanların da yorumcu olması yanlış
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

john carew

ya arkadaşlar nsiz gördünüzmü hiç galatasaraylı fenerbahçeli bi yazar bizim penaltımız penaltı değildi dediklerini,kardeşim bu adamlar böle yorum yaparak medyayıda yönlendiriyolar,SONRA ERMAN TOROĞLUNA KIZIYORUZ BEŞİKTAŞ HAKEME ŞİLT VERSİN DEDİĞİNDE sen böle yaparsan adamlarda şilt versin der tabii..o zaman çıksın bursa maçındaki ömer erdoğanın eline çarpan top penaltıydı desin kardeşim lig tv de canlı yayında .bak erman bahsediyomu o pozisyondan hiç..sizler böle düşündükçe beşiktaş bi adım gidemez beyler işte böle hakem ortadan karar verir seninyıllarca kaptanlığını yapmış adam penaltı değildi der,sonra diğer hafta  yerler buz gibi penaltıyı atarlar adamı 10 kişi oynar puanını aslanlar gibi kaybedersin...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

seninde haklilik payin var ama besiktas kültüründe egriye dogru demek yok
benim genel olarak anlamadigim penaltilarin yorumlanmasi
ibrahim orta cikarmis,adamin eline degmese cok tehlikeli bi pozisyon olusacak
adam kendini korumus,elini kaciriyormus bilmem neymis gibi bahaneler penaltiyi engellemez
belki hatirlayaniniz vardir,zamaninda fatih sonkaya diye bi futbolcumuz vardi,bi avrupa kupasi macinda kafaya cikmis fakat iskalamisti,iskaladigi topta kafasini asip koluna degmisti.
hakem hemen penaltiyi caldi,kimsede itiraz etmedi,oysa fatihi gecen top hic bi tehlikleli pozisyon yaratmiyordu.
o zaman bizim muhtesem yorumcularimiz hakeme hak vermislerdi
kisacasi medya hakemleri inceden inceye sartlandiriyor,bu arada bizim besiktasli yazarlarda bilmeden bu oyuna ortak oluyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

her "mac basliyor"da gördugum de sinirlerim tepeme cikiyor, Besiktasliligina lafim yok, ama  uc kelimeyi bir araya getiremiyor, bazen komedi gibi oluyor.
holosko oynamaz, o niye yok, Bobo oynamaz o niye  yok. ona kalsa 15 kisi cikacagiz maca.
en son macta Aydina verdi veristirdi, cocuk sakatliktan cikila iki hafta oldu, bursaya gitse oynardi diyor, sanki orda sakat olmayacakti. Allahim yarabbim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Zaten bizim yazarlarimiz nedense bir TUHAF ve ILGINC...

Surda Besiktasi cidden savunan ve destekleyen nadir yazar gorebiliyorum..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi