Ana Menü

Kendınıze Iyı Bakın..

Başlatan eRe, Nisan 20, 2009, 18:48:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

arkadaslar kac yıl oldu sayamadım ama uzun zamandır burdayım.saolun cok guzel vakıt gecırdım.gorevlerımde oldu beceremedım :) ama ınanın hayatımda bır bolum oldu kralkartal.kralcarsı. ama artık gıtme vaktı geldı sanırım.nete gıremıyorum cok sık hayat ıstedıgı gıbı davranmıyor bana ve hayallerımı yasıyamıyorum.artık hayatımı serbest bırakıyorum artık dusunmeden yasamayı dusunuyorum ve artık degısım baslıyor.
burda edıtor olarak gorevım vardı bu benım ıcın bır sorumluluk ve yerıne getıremedıkce koyuyor bu bana
bu sıtede 2 kez soylesı yapılan 3 kez dogum gunu kutlanan tek uye olmam gerekıyor sanırım.hersey cok guzeldı.ayrılık yok ama bundan sonra sadece takıp etmek amaclı nadıren gırecegımdır.son gorevım olan soylesımı de buraya yazıyorum.
herkes kendıne ıyı baksın.
sızlerı cok sevıyorum
sampıyonluk macında denızlıye beklıyorum herkesı
o gun buraya yazmaya calısıcam geleceklerı agırlayabılmek ıcın.
gorusmek uzere... :bye

Simurg
1) eRe kimdir nedir necidir bize kendini anlatır mısın?
2) Neden beşiktaş?
3) Kralkartalla tanışman nasıl oldu?

1) eRe benım ıcın bır hayat felsefesıdır.ınsanlara her zaman ıyı nıyetle davranmaya calısan elınden geldıgınce dusuncelı olmaya calısan sabırlı ınsanlara her zaman bır kez daha sans veren ama damarına basıldıgında da kımseye acımadan hayatından sılen bır felsefe...
2) cunku benım hayatım felsefem herseyım Besıktaslı olmamla ılıskılı.Besıktaslı olmam benım hayatta bır bakıs acım dusuncem.nasıl sıyası dusunceler vardır benım dusuncemde Beşiktaş.
3) cooook uzun zaman once tahmını 5-6 yıl olmustur sıra arkadasım Gokhanın benı sıteye cagırmasıyla oldu ve ıyı kı de oldu.Zamanım hep burda gectı arkadaslar dostlar kazandım.

----------------------------------------------------------------------------------
-OrCuN-

1)İlgilendiğin sporlar nelerdir?
2)ne tarz müzik seversin
3)seni kim beşiktaşlı yaptı

1) Hemen hemen butun sporlarla ılgılenıyorum.İlkokul ortaokul ve lısede hem okul takımında hem de bır klupte basketbol oynadım ama sag ayak bılegım yan baglarım kopunca basketboldan uzaklastım.Unıversıtede amerıkan futbolu oynadım 1 sene suanda sadece ızlıyorum :)
2) rock muzık tercıhımdır ama sert olmayacak :)
3) aılemdekı herkes Besıktaslı tabı kı bunun etkısı vardır ama benı Besıktaslı yapan kendımdır.Yanı cevremdekı herkes fenerlı veya galatasaraylı olsa bugun yıne Besıktaslı olurdum.

----------------------------------------------------------------------------------
noumAyberk

1-Beşiktaş ile ilgili bir anı
2-Uşakta Beşiktaşlılık
3-İlk gittiğn Beşiktaş maçı

1-okuldan kacıp babamın arabayı kacırıp denızlıye maca gıtmıstım en buyuk anım bu hıc unutmam :) aslında butun anılarım denızlı deplasmanı her sene gıttıgımde baska bır anı oluyor cunku :)
2-Usakta Besıktaslılık zordur.kucuk sehırde yasayınca herseyden uzaksındır atkıyıda sen yaptırırsın organızasyonuda bayragıda.Burda bulamazsın heryerde takımla ılgılı bırseyler.O yuzden bız yaptık bu sehırde herseyı ve arkadaslarım devamını getırıyor.
3-Goztepe macı 6-0 skor ama hıc bır golu gorememıstım :D

-----------------------------------------------------------------------------------
+18 !

1-hayatının en önemLi 3 şeyi
2-en sevdiğin yemek :D
3-Beşiktaş'ta şuanki kadroda en beğendiğin ve sevdiğin futboLcu ?

1-Hayatımın en onemlı tek seyı vardır o da aılem.annem babam ablalarım ve yegenlerım.Onun dısında hıc bırseyı en onemlı gosteremem.
2-Ogrencı olunca zorunlu olarak makarna ama kacamak yapmak gerekırse denızlının tandırı mukemmel :)
3-benım her zaman en sevdıgım oyuncu bobodur ama suan oyle kadroda cok sevıyorum dıyebılecegım bır oyuncu yok hıc bırınde gercek besıktaslı kanı dolastıgını dusunmuyorum.

------------------------------------------------------------------------------------
cem_goren

1-usak nasıl bir yer
2-nasıl beşiktaşlı oldun ve beşiktaş için nelerden feragat ettin vey edersin
3-nasıl bir beşiktaş hayal ediyorsun

1-usak cıdden anlatılmaz yasanır.kucuk bır sehırdır.pıslık bır sehırdır.tehlıkelı bır sehırdır.sıkıcı bır sehırdır.ama adam gıbı adamların oldugu nadır sehırlerdendır.
2-besıktaslı dogustan oldum gozumu acar acmaz :) besıktas ıcın cogu seyden vazgectım.sınavlarımdan paradan yerı geldı kız arkadastan.ve eger sampıyonluk macı olursa denızlıde son hafta fınallerımdende vazgecmıs olucam bır nebze.
3-metın alı feyyaz gol tarzı bır besıktas hayal edıyorum.eger bunu beceremıyorlarsa noumanın ısyan edıp kafa atabıldıgı bır besıktas ıstıyorum.ben basarılı degıl guclu besıktas ıstıyorum :)

-------------------------------------------------------------------------------------
gürol

1- hayatında en çok pişmanlık duyduğun şey ne?
2- hayatında en çok mutlu olduğun olay ne?
3- beşiktaşı tutmasaydın hangi takımı tutardın :D ?

1- cok var be abı.hayatım pısmanlıklarla dolu.suan denızlıyı yazmamak ısterdım oss de en buyuk hıssettıgım pısmanlık bu.
2- yegenımın dogdugu gun :) sankı benım cocugum olmus gıbıydı :)
3- abı cıdden cok zor bır soru.ben buyuk kluplerı cok sevmem aslında oyun oynarken orta sıra takımlarını alırım mac ızlerken ortasıra takımı kazansın ısterım.eger turkıyeden bır takım sececeksem goztepe derım.
-------------------------------------------------------------------------------------
carsi52

1.Bu sitede olmayı neye borçlusun ?
2.Hayat tarzın nasıldır ?
3.Türkiye'nin 2010 Dünya Kupası Elemelerinde ki şansını nasıl değerlendiriyorsun ?

1.bu sıtede mutlu olabılmeye bu sıtede sıcak bır ortam olmasına ve gercekten mukemmel bır sıte olmasına borcluyum.
2.aklıma gelenı yaptıgım bır hayat tarzım vardır gece 2 de uyurken 3 te yola cıktıgımda olmustur bı evın 3.katından kuma atladıgımda yapamazsın denmesını sevmem :) ve ne ıcımden gelıyorsa yaparım :)
3.bana gore yuzde 1.haketmıyoruz haketmedıgımız seylerı yasamakta hosuma gıtmıyor zaten.
--------------------------------------------------------------------------------------
ilhan mansız_melis

1.Bu sitede en sevdiğim en iyi anlaştıkların kimler ?
2.Beşiktaş'ta bugüne kadar kimlerin gitmesine çok üzüldün?
3.Bi de asla vazgeçemeyeceğin bişey (Beşiktaş hariç :D )

1.Once volkan abı sonra gurol abı.
2.En cok uzuldugum nouma oldu ondan sonra hatırladıgım munch ılhan ve nıhat.bunlar en cok uzulduklerım.
3.Zor bır soru cıdden suankı kız arkadasımdan vazgecmem sanırım :)
----------------------------------------------------------------------------------------
[KralKartal]

1. Bir varsin bir yoksun forumda, ve her seferinde baska seyler cikiyor, neden?
2. Ilerde hangi konumda olmak istersin?
3. Kendinde en sevdigin ve en nefret ettigin huyun nedir?

1.Hayatımda tanıdıgım en sanssız ınsanım desem ınanmazsınız ama cevremdekı herkes bılır.en basıtınden 1ay once trafık kazası gecırdım ve 1 hafta yattım sonra vızelerım basladı ve bu ay nerdeyse sıteye gıremedım.bu olay bu ay ıcın gecerlı ama abı sunu solıyım cevremdekı ınsanlar ve benım ıcın toplam bu ay acıle 7 kez gıtmısım gerısını sen dusun nelerle ugrasıyorum su unıversıte hayatında.ınsanın ıstedıklerı asla olmuyor.tahmın edılmeyen bır hayat suruyorum.en azından bu hayallerım degıldı.
2.Cok para kazandıgım saygın bır ınsan oldugum guzel bır aıle hayatımın oldugu bır konum desem yeterlı mıdır bılmıyorum ama bır hayalım yok ısle ılgılı tek hayalım mutlu olmak.
3.En sevdıgım ozellıgım yalanı sevmem dobrayımdır kımseden korkmam.en nefret ettıgım ozellıgım ıse geregınden fazla duygusalımdır.
-----------------------------------------------------------------------------------------
carlito1903

1.Beşiktaş forması altında izlediğin ve unutamadığın isimler hangileri ?
2.Elinde sihirli bi değnek olsa Dünya üzerinde neyi değiştirdin ?
3.Yeni stad projesine nasıl bakıyorsun ?

1.ınan saymakla bıtmez suraya 40 kısı yazmak zorunda kalırım sana su sekılde ozetlıyım :) ılhan ahmetdursun munch guıntı cordoba nouma rıza sergen recep feyyaz metın alı :)
2.Adaletsızlıgı.her gun ısyan ettıgım bır sey cunku.
3.Yenı olan hersey guzeldır.ama ben anısı olan seylerı severım mabedın suankı halıyse degısmesı ıstedıgım seylerden.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

kendinde söylemişsin bu sitede çok eskisin ve bence bu sitenin demirbaş üyeleri arasındasın elbet belli bir sebebi vardır tabi boşu boşuna bırakmassın burayı o yüzden gitme demiyorum arada girip birşeyler karalarsın artık abi hayatında başarılar...unutma bizi...

söyleşi cevapları içinse teşekkürler

keskinli

hayatinin istedigi sekilde gelismesini dilerim ere
yasin geregi bazi degisimler yasaman cok normal
kendine bi mola ver,mola bittiginde yine bekleriz seni
hayatta vazgecilmeyen seyler vardir,basta aile olmak üzere
sonra besiktas gelir,besiktasa asik olupta askinda azalma olan görmedim ben
okulunu oku,iyi yerlere gel
yolunda acik olsun bahtinda
biz hep buradayiz,sanada kapimiz her zaman acik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

hayatında hersey istedigin gibi gitsin burada az cok birbirimizi tanıdık belki gorus ayrılıgıız oldu bazen aynı dusuncelerimiz oldu ama en onemlisi senin gibi birini tanıdım
inş. ilerleyen zamanlarda yine beraber oluruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Umarım hayatta istediğin her şey istediğin gibi oLur abi..

GüzeL bir söyLeşi oLmuş içtenLikLe cevapLamışsın eLine sağLık..

carlito1903

Sende kendine iyi bak Erdem, burada iyi kötü günlerimiz geçti, bende eskisi kadar giremiyorum ve eski günleri çok özlüyorum. İnşallah senin için herşey yolunda gider hayatında. Kal sağlıcakla...

[KralKartal]

Internete elbet gireceksin, yani yilda 1 kerede olsa insan giriyor,
girdiginde bir iki birsey karalamak zor olmasa gerek,
bir cok giden arkadaslarimiz nete girsede iki cumle hatta tek kelime
etmeyi bile bunca yil gecirdikleri FORUM icin cok goruyorlar..

Bir cok giden ve gelirim arada olsada ugrarim diyenleri gordum,
ama hepsi olmasada yuzde 90'i yalan cikti.Bunu neden diyorum, cunki
bir siteye bir sekilde yazilarinla emek veriyorsun, burda dostluk kazaniyorsun
belki dusman kazaniyorsun, ama arada Erdem girmis, Ali girmis Hasan girmis
demekte insani mutlu edebiliyor hele ki uyeler arasinda bunlar guzel birsey..

Forumda gitme zamani diye birsey yoktur, gun geldi ben bile siteyi kapatip cekildim
kenara, gun geliyor artik yapamiyoruz diyede gecirmiyor degilim aklimdan,
ama 10 kiside olsa 10 bin kiside olsa, bir sekilde zamanini , bos vaktini geciren insanlar
var burda, ve hadi biraz daha dayanalim diyorum..

Kendine iyi bak, arada karalamayi unutma, yilda 1 kerede olsa bayramdan bayrama fln
yani bunlarda guzel seyler... Nasil insanlar buyuklerini sevdiklerini bayramlarda
hatirlarsa , seviyorsaniz bayramdada bir kutlu olsun mesajida bekleriz forum
uyeleri olarak...

Bol sanslar...umarim hersey istedigin gibi olur..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

sercAn1903

Yolun açık olsun abi..
Allaha emanet ol..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

kartalpenchesi

Her Şeyin İstediğin gibi OLsun Abi

Söyleş Cevapları İçinde Teşekkürler...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ilhan mansız_melis

Sen de mi Erdem abi ?
Öncelikle cevaplar için teşekküler
Elbet girersin internete arada da uğrarsın be abi :)
Eğer uğrayamazsan da bizi unutma görüşürüz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ne diyim ki..
Yolun açık olsun.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

erdemmm gitme ulennn :D

MSN den selam veriyordun almam abi artık :D

Yeniden yapılacağız bekleyin 8)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

tekrardan merhaba herkese

ihsan abı ben bır daha gırmeyecegım demedım zaten sadece artık cok fazla ılgılenemıyorum edıtorum ama gorevımı yapamıyorum soylesımın bıle cevabını gec verebıldım ve nete cok gıremedıgımı anlatmak ıstedım tabı kı ara ara gelıcem ama artık cok fazla ne yazık kı yanınızda olamayacagımı yazmak ıstedım

volkan abı sen benım abımsın valla bılmem sen almasanda selamımı ben hep verırım :)

demek ıstedıgım eskısı gıbı gıremeyecegım ama yıne arada sırada olsada gelecegım cunku burada cok sevdıgım ınsanlar var hıc bısı yoksa onların hatrını sormaya gırerım

tekrardan herkese ıyı aksamlar
gorusmek uzere...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi