Ana Menü

Denizli "Beşiktaşı yenmek çok zor.Haftaya Güleceğiz"

Başlatan NoPasaran, Nisan 19, 2009, 23:06:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor beraberliğinin ardından yaptığı açıklamada Beşiktaş'ı 10 kişi yenmek biraz değil, çok zor dedi.

Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: "Kimsenin hesabında kayıp puan olmaz ama şartlar sizi bazı değişikliklere itiyorsa, sahada sayısal eşitliği yakalamıyorsan oyunu kazanmak için elimizden geleni yaptık. Maçı izleyen bir çok kişi maçın sonucunun aleyhimize biteceğini düşünmüştür. Ama görüldü ki Beşiktaş'ı 10 kişi yenmek biraz değil, çok zor. İkinci yarıdaki Beşiktaş belki 3-4 gol atma şansını yakaladı ve olağanüstü mücadele ortaya koydu. Bunda oyuncularımın asgari yüzde 10 fazla efor sarfetmesiyle oldu.

Bu sene ilk defa böyle bir coşku yaşıyoruz, futbolcularımızın maça başlarken biraz baskı altında kaldı diyebiliriz. Kısacası Bursa'nın ilk yarıda ortaya koyduğu mücadele ikinci yarıda kırıldı. Bu maça kayıp iki puan olarak bakıyoruz. Neticede şartlar değişmedi sadece arkamızdaki takımlar bize biraz yaklaştı. Bu maçı bitiren Beşiktaş'ın görüntüsü kimseye umutsuzluk vermeyecek. Zaman zaman konuşuluyor fikstür zor diye ama bunu sahada kolaylığa çevirirsen sorun yaşamazsın. Oyuncularımı soyunma odasında tebrik ettim.

Hafta içinde önemli bir maçımız daha var, şimdi çarşambayı düşünüyoruz, daha sonra da Eskişehir maçının hazırlıklarına başlayacağız. Bu görüntüden sonra üzgün olduğumuzu söyleyebiliriz. Önümüzdeki hafta daha keyifli olacak."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Hocam doğru söylüyorsun sana güveniyorum ama neden şu Yusuf'u yanında oturtuyorsun ve neden maça 3 toper çıkıyorsun !

Sivok'u Ernst'in yanında oynar diye bekledik ama adam 90 dakika bildiğin stoper oynadı, Toraman gerizekalısı çıktıktan sonra oynaması normal ama o varken de toperdeydi.

Hocam bozma şu takımın kazanan 11'ini ne olur.

NoPasaran

Yusufu neden oynatmadı valla bende anlamadım :) Sanırım bir sorun vardı kimsede sormadı basın toplantasında..

Maç sonrası ümitsizliğe düşmüştüm neyseki Denizliyi tv de görünce rahatladım. Yine gülüyordu, değişen bir şey yok diyordu..

Toramanada Zapoya verdiği cezayı verecektir diye tahmin ediyorum denizlinin.

Halen sindiremiyorum O kırmızı kartı..

Ne gerek vardı ya ne gerek vardı!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Hep öyle yapiyor eger yanilmiyorsam. Ic saha maclarinda Delgado ile basliyor, mac kilitlendiginde Yusuf'u oyuna aliyor. Dis maclarda ise Yusuf ile basliyor.

erdibatmaz

ben şampiyon olacağımıza inanıyorum. sivas mutlaka puan kaybedecek, o futbolla çok ilerleyemezler. dünkü inancı ve futbolu gördüm ya, tamam.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

TVlerde gulmekle olmuyor ki,
taktiksel yanlisliklar oyuncu secimleri bu sekilde
puan kaybina neden olan etkenlerden birisi..

Bir iki futbolcularimizin saha icinde formsuzlugu veya isteksizligide
etkenlerden biri... Buan Denizli birsey yapamaz..
Motivasyon eksikligi var herhalde, bunuda Denizlinin saglamasi gerek,
her mac sampiyonluk havasi vermesi lazim !

YUSUF zaten sakat makat oynuyor, bana gore pekte saglam bir futbolcu degil
yani Yusufu gordukce Ah SERGEN ah diyorum hep ic cekiyorum...

Neyse oyle yada boyle, puan kayiplarini DERBI maclarda ve onumuzdeki
maclarda TELAFI etmemiz lazim, bu da su demektir, PUAN KAYBETME
LUKSUMUZ KALMADI.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

inanıyorm, şampiyonluk bizim olacak..! güzel günler yakın.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

Çok güveniyorum hocamıza umarım sezon sonunda bu güvenimiz boşa çıkmaz..

Bircan*

bizler inandık, TAKIM inandı, camia inandı, teknik direktörümüzden malzemecimiz süreyya abimize kadar tüm teknik kadro yani herkes inandı.. hakemler gölge etmesin, biz bu sene puan farkıyla alır götürürüz şampiyonluğu...

Şampiyoooon Olacağız Beşiktaş'm Bu Seneee...

Yüklen yükleeeeeeeen...  :bjk
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

keskinli

liderlik haftaya kaldi
ama lider olmaktan daha zor olan liderligi tutmaktir
zor maclarimiz var önümüzde ama alnimizin hakkiyla cikacagiz insaallah
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

hocam haklısın iyi gelmişsin yenilmeyiz kolay kolay haklısın ama dun yusufla baslamalıydın be hocam
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Delgado maç oynasın biraz diye Yusuf'u oynatmamış olabilir.
Uzak kalmasın sahalardan diye..
Bölünür senin için uykular!

aquilas

işimiz çok zor çok şuanda şampiyonluk mücadelesi veren takımlar içinde en zor fikstür beşiktaşımızın ve önümüzdeki maçlara çıkarken oyuncuların şunu çok iyi anlaması lazım bütün maçlara final maçı motivasyonunda çıkması lazım

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 20, 2009, 22:33:23
Delgado maç oynasın biraz diye Yusuf'u oynatmamış olabilir.
Uzak kalmasın sahalardan diye..

deLgado sahada gezecek diye 1 kişi eksik oynamanın mantığı nedir acaba ?

ilhan mansız_melis

Keşke Yusuf'u oynatsaydın hocam ama neyse biz bu sene şampiyon olacağız o inanç var takımda güveniyoruz hocam sana
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.