Ana Menü

Baba Hakkı Anıldı

Başlatan saldır beşiktaş, Nisan 16, 2009, 19:15:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü'ne futbolcu, teknik direktör ve başkan olarak hizmet veren, camianın efsane isimlerinden Hakkı Yeten, ölümünün 20. yılında mezarı başında anıldı.

Zincirlikuyu Mezarlığı'nda, Yeten'in kabri başında gerçekleştirilen anma törenine onursal başkan Süleyman Seba'nın yanı sıra kulüp yöneticileri Şeref Yalçın ile Nedim Sarsmaz, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Yeten'in yakınları ve divan kurulu üyeleri katıldı.

Törenin ardından basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Süleyman Seba, Hakkı Yeten'in bulunmaz bir insan olduğunu belirterek, ''O uyudukça Allah Beşiktaş'a uzun ömürler versin'' dedi.

Beşiktaş Kulübü yöneticisi Nedim Sarsmaz ise Hakkı Yeten'in Beşiktaş'ın sembolü olmuş büyüklerden biri olduğunu ifade ederek, ''O kadar saygınlık kazanmıştı ki, rakipler, hakemler kendisini saygıyla ayakta karşılardı'' diye konuştu.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

erdibatmaz

Beşiktaşlılık duruşunun kulüp içinde oluşumuna, baba hakkı'nın uzun süre takımla çalışmasının büyük etkisi vardır.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Guti ORÇ.

ruhun şad olsun BABA HAKKI

[KralKartal]

kemiklerini  sizlatanlar utansin baba hakki,
senin gibi besiktaslilar  asla unutulmaz,
mekanin  cennet olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Unutmadık,unutmayacağız seni..

"Hakkı"nızLa oynayın "Şeref"inizLe kazanın..

carsi52

Mekanı Cennet Ruhu Şad Olsun !
Senin gibi birisi daha gelmez bu dünyaya.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Unutulmadın Hakkı Baba ruhun şad olsun !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.