Ana Menü

Sen Çok Yaşa GEÇİRZİNHO

Başlatan saldır beşiktaş, Nisan 13, 2009, 21:36:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Kim dir bu GEÇİRZİNHO?

Geçirzinho, 1998 doğumlu Papua Yeni Gine vatandaşı.Asıl adı Yarra Yerring'dir.Çok geniş bir aileden gelmektedir.Ailenin 16. ve en küçük çocuğudur.Babası Papua Yeni Gine'de ithalat ihracatla uğraşmaktadır.Diğer kardeşleri de babalarına yardım etmektedir.Ancak bir kaza sonucu dünyaya gelen Geçirzinho biraz fırlama olduğu için bu yaşta evden kaçıp hayata atılmaya karar vermiştir.

Şu an 11 yaşında olan Geçirzinho, Forza'da meşhur olduktan sonra Türkiye'ye yerleşti.Çarşı'nın sevdalısı, diğer tribünlerin belalısı oldu.gs,ts ve fb'den nefret eden Geçirzinho Türkiye'ye gelir gelmez önce bursa'ya, sonra antep'e, ardından da istanbul'a gidip rakip takımlara uğursuzluk saçtı ve onlara puan kaybettirmeye başladı.Bu durumdan şikayetçi olan Aziz Yıldırım ve Adnan Polat Geçirzinho'nun sınır dışı edilmesi için TFF'ye ve UEFA'ya şikayette bulundu.

Geçirzinho, kendisinin sevmediği şeylere uğursuzluk getiren bir velettir..Bu özelliğini tipine borçlu olduğunu söyleyen Geçirzinho, sadece Beşiktaş'a uğursuzluk getiremediğini ve bu yüzden Beşiktaşlı olduğunu söyledi.

Resim

Türkiyeye geldiği günden beri BEŞİKTAŞIMIZA büyük katkıları dokunan ve rakiplerin dökülmesini sağlayan ve dünkü maçta yapılan kavgayı başlatıp
fb ve gs'yi kaosa sürüklüyen Geçirzinhoya büyük bir teşekkürü borç biliriz...
                      SEN ÇOK YAŞA GEÇİRZİNHO...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Guti ORÇ.

BJK_Kübra

Vay be ilginç :)
Helal sana Geçirzinho :) :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

+18 !

Kim tutar senii yürü bee ;D

darısı nice kavgaLar[kufur otomatik degistirilmistir]artLara,mağLubiyetLere

carlito1903

Hiç Sivas maçlarında görev yapmamıştı Geçirzinho, bu hafta onlara da el attı hadi hayırlısı ;D

Sezon sonunda kupanın bi kulpundan da o tutsun ;D

carsi52

Trabzonun Alanzinho transferine 10 bin basar bizim GEÇİRZİNHO'muz ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

sırada sivas var haydi gecirzinho
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Ulan Helal olsun sana be  :D
Geçirzinho varsa sorun yok  ;D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

geçirzinho geçirzinhooo oley oley oley :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pAscAliAnUmut

Vayy be helal sana Geçir-zinho :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

yenerr17

carsi52

Geçirzinho Geçirzinho Oleyyy Oleyy Oleyyy :D
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Yes Geçirzinho No Problem :D Ooooo I love you Geçirzinho :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

haydi gecirzinho bır kez daha sivas ts maçında iş basına
artık fener maçlarında gerek yok bence ona dinlensin fener maçlarında:)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

sivas maçında sivasa GEÇİRzinhoooo :P
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]