Ana Menü

Kupada Rakibimiz fenerbahce

Başlatan Cem Goren, Mart 30, 2009, 16:49:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Kupada Rakibimiz Fenerbahçe
30.03.2009 11:44

Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız'ın Teknosa Türkiye Kupası Çeyrek Finali'ndeki rakibi Fenerbahçe oldu.
Kayseri Kadir Has Spor Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nın Çeyrek Final eşleşmeleri belirlendi.

Polat Renaissance Otel'de yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, Teknosa Bayanlar Türkiye Kupası'nın 2-4 Nisan'da yapılmasının planlandığını ancak Galatasaray'ın Avrupa'da aldığı sonuç nedeniyle turnuva tarihinin 12-14 Nisan tarihlerine alındığını söyledi.
Yapılan kura çekimi sonucunda Beşiktaş Cola Turka Bayan Basketbol Takımımız, Fenerbahçe ile eşleşti. Antrenörümüz Aziz Akkaya, internet sitemize şu değerlendirmeyi yaptı:
"Ligde iki kere yendiğimiz bir takımla eşleştik. Yine takım olarak elimizden geleni yapacağız ve galip gelmek için oynayacağız. Hedefimiz kupaya galibiyetle başlayıp sonuna kadar gitmek."
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Çok zor olacak maçlar ve büyük ihtimalle eleniriz Başarılar Beşiktaş'ım...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

noumAyberk

Bu sene fenerbahçeye şansımız tutuyor açıkçası.Ligde ki 2 maçıda kazanmıştık umarım kupada da kazanırız.

BJK_Kübra

Zor maç aslında ama fenere karşı iyiydik bu sene hem bayanlarda hem erkeklerde ama inşallah bu maçıda alırız..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

noumAyberk

Maçı veren kanal yokmu ya ben bi yerde reklamını görmüştüm sanki.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

noumAyberk

İlk yarının bitimine 5 dk var
32-21 gerideyiz.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren