Ana Menü

BEŞİKTAŞ NEYDİ!!!!

Başlatan Cem Goren, Mart 30, 2009, 16:16:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

SEVGİLİ KRALKARTAL ABİLERİM KARDEŞLERİM YASITLARIM ARKADAŞLARIM OSS YOLUNDAKİ YOLDASLARIM J  ;ŞİMDİ TEST ÇÖZERKEN BİRDEN İÇİMDEN BU KELAMLAR GELDİ BENDE BUNLARI KAGIDA DOKUP SİZLERLE PAYLASMAK GELDİ BU YAZI BEŞİKTAŞLILIGIMIN BİRAZCIKDA OLSA DISA VURUMUDUR. BEŞİKTAŞ TABİKİDE BU SAYFADAN İBARET DEĞİL AMA SİZİDE SIKMAMAK GEREK 5 DAKİKANIZI AYIRMANINIZ YETER ZAMAN AYIRDIGINIZ İÇİN TESEKKURLER....
BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN NEYDİ;
EVET HERKESDE AYNI SORU AMA CEVABI YOKMUS ONLARA GORE BEŞİKTAŞ NEYDİ BOŞ BİR UGRASTI AMA BANA GORE ASLA OYLE OLMADI BENİM İÇİN YASAM AMACI HAYATA TUTUNMA AMACI İDİ. AMA BUNU KİMSE ANLAMADI YADA ANLAMAK İSTEMEDİ ONLAR SEVGİLİSİYLE AYRILMA PAHASINA KARSILIK MAÇA GİTMİŞMİYDİ YADA OKULDA SİMİT YİYİP TUM GUN AC KALIP BİLET PARASI İÇİN ÇİLE ÇEKMİŞMİYDİ BELKİ CEKSELER ANLARLARDI ONLAR ELİNDEKİ SON SİGARAYI İNÖNÜDE BİRİSİYLE PAYLAŞMANIN ZEVKİNİ BİLİYORLARMIYDI YADA KAZAN ETRAFINDA BİRALARIN ELDEN ELE DONMESİNİ KAYBETTİGİ MAÇTAN SONRA KAYBETMENİN VERMİŞ OLD.ACIYI PAYLASMISMIYDI YADA GIRTLAGAMADAN KAN GELİNCEYE KADAR BAGIRMANIN ZEVKİNİ ANLAYAMADILAR  MAÇ BİTİMİNDEN SONRA HELEDE KAZAMISSAK O MUTLULUGU ANLAYAMADILAR ANLAYAMAZLARDIDA. EVDEKİ  HERKESTE AYNI SORU NE ANLIYORSUN BU BEŞİKTAŞTAN ONLARA CEVABIM COK ACIK ASLINDA SİZİN ANLAYAMADIGINIZI ANLIYORUM BABAM İŞ GUC DERDİNDE EVİN GECİMİ DERDİNDE  FENERLİ AMA YİNEE AZ COK BENİ ANLIYODU AMA ARTIK ODA SOGUDU İYİCE ODA BANA KARSI OLDU JANNE ZATEN EV İŞLERİNDEN BASINI KALDIRAMAMIS KALDIRDIGI ZAMAN DİZİ BASINDA....  FUTBOL ZATEN HAKGETİRE SORSAN TEK BİLDİGİ SEY HAKAN SUKUR-FATİH TERİM-SERGEN YALCIN
DEDE ESKİ BEŞİKTAŞLI DOGMA BUYUME BEŞİKTAŞLI ZAMANIN KAPALI MUDAVİLERİNDEN AMA YASLILIK VE ZAMANIN İLERLEMESİ ONUDA SOGUTTU MAÇLARDAN. KARDEŞLERİMİN BİRİSİ MÜZİKDE MÜZİK DİYE TUTTURUYOR MAÇ OYNANIR BİTER HİÇ İLGİLENMEZ AMA BEŞİKTAŞLI SORARSANIZ DİGERİ İSE ÇOK KUCUK...
SIRA BENDE BENMİ NEYİM BEN BU TAKIMIN ASKERİYİM  BANA SOYLUYORLAR BİRGUN CANINIDA ALACAK BU BEŞİKTAŞ CEVAPMI COK BASİT; SEVDAMIZ UGRUNA GEREKİRSE CANIMIZIDA VERİRİZ YARIN YANAGINDAN GAYRI HER YERDE HER ZAMAN.....
MAÇ GUNU UYUYAMAYAN SEMTİN HAVASINI TUM GUN İÇİNDE HİSSEDEN USKUDARA GELDİGİ ZAMANDAN SONRA İÇİ KIPIR KIPIR OLAN HAYATTA BELKİDE EN COK SEVDİGİ SEY OLAN BEŞİKTAŞININ MAÇI VARDIR O GUN ONUN İÇİN HERŞEY BOSTUR O GUN. KAZANIN ETRAFINDAN YAVASCA STADA DOGRU YURUMENİN ZEVKİNİNİ HAYATTA BELKİDE HİÇBİRSEYE DEGİSMEYEN BİRİSİ OLARAK BAMBASKA BİR TUTKUYDU BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN GOLDEN SONRA HİÇ TANIMADIGIN BELKİE HAYATINDA BİR DAHA GORMEYECEGİN BİRİSİYLE SARMAS DOLAS OLMANIN ZEVKİNİ BİLSELERDİ ACABA BANA HAK VERİRLERMİYDİ YADA KAYBEDİLEN MAÇTAN SONRA UZUNTUSUNU BİRİYLE PAYLASIRKEN AGLASTIGINI.....
ŞAMPİYONLUGUN  UCUP GİTTİGİNDEKİ ACILARI ANLAYABİLİRLERMİYDİ 11PUAN ONDEYKEN UCUP GİDEN ŞAMPİYONLUGUN ACISINI TARİHİN EN AGIR YENİLGİSİNİ ALDIKTAN SONRA GOZLERİ KIZARANA KADAR AGLAMISLARMIYDI YADA HAYATINDA İLK DEFA İNÖNÜYE GİTTİGİ MAÇTA 3-0DAN 3-3 OLD. GORMUSLERMİYDİ HAYATA GERCEKTENDE SİYAH BASLAMISLARMIYDI.... ŞİMDİLİK AKLIMA BUNLAR GELDİ VE O ANDA KAGIDA DOKTUM TABİKİDE BEŞİKTAŞ BU BİR SAYFADAN İBARET DEGİL...... İÇİMDEN GELENLERİ YAZDIM KRALKARTAL OKUYUP ZAMAN AYIRAN HERKESE TESEKKURLER

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Abi süper yazmışsınbi çok Beşiktaş'lı içinde Beşiktaş böyledir eline sağlık ama bişey sorcam soru çözerken bunlar nerden aklına geldi ? :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 30, 2009, 17:11:51
Abi süper yazmışsınbi çok Beşiktaş'lı içinde Beşiktaş böyledir eline sağlık ama bişey sorcam soru çözerken bunlar nerden aklına geldi ? :D
kitapta since1903 yazıyuordu ordan aklıma geldi

Tolgahan_BJK

Cem kardeş yazını okudum, alttan sizin gibi bi nesil geldiği müddetçe,

hayatının merkezine Beşiktaşı koyan,
"ben"ini dile getirirken "adından sonra söylediği ilk aidiyet Beşiktaş" olan gençler geldikçe,

sırtımız yere gelmez...

benim de; işte bundan 8 sene önce falan ÖSS'ye hazırlanırken, denemelerde falan aklıma paso tribünden besteler, unutulmaz goller falan gelirdi :) :)

yalnız değilsin, doğru yoldasın manasında :)

Cem Goren

NoPasaran

NE KADAR içten yazılmış öyle..

Ben bunları okurken gözlerim dolar aniden..

teşekkürler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

beşiktaş aşkı ve összedelik :)
emeğine sağlık + rep

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

evet osszede oldum ama artık yapcak bısey yok bu saaten sonra dovunmenın kımseye bı yararı yok
pısmanmıyım  HAYIR

Alp Erdem

yazı çok harika biz belki inönüye gidemedik ama her hafta kahvedeydik kemalle derste başlardık tezahurat yapmaya bi kere dersten bile atılıyorduk ama yinede pişman değiliz