Ana Menü

Camia ayakta

Başlatan ilhan mansız_melis, Mart 29, 2009, 12:38:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Ronaldo´nun adı bile yetti... Beşiktaşlı taraftarlar ayağa kalktı, forumlarda olayı masaya yatıran Kartallar tek görüşte birleşti: Bu transferi yapalım...

Taraftar masaya yatırdı
Beşiktaş'ta Ronaldo rüzgarı esiyor... Geçtiğimiz günlerde Başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli'nin yaptığı görüşmede ismi öne çıkan Brezilyalı yıldızın transferi haberi, ortalığı karıştırdı... Son gelişmeleri FANATİK'ten öğrenen Beşiktaşlı taraftarlar, forumlarda bu olayı masaya yatırdı ve görüşlerini dile getirdi. Bazı futbolseverlerin, "Yaşlı" yorumlarına karşılık büyük bir çoğunluk Ronaldo'nun takıma büyük katkı sağlayacağı görüşünde birleşti.
Figer aracı olacak...
YIıldız oyuncunun dünyanın gelmiş geçmiş en iyi golcüleri arasında gösterildiğinin altını çizen taraftarlar, "Ölüsü bile yeter... Forma satışları patlar, takıma ekonomik yönden büyük katkı sağlar. Yeter ki gelsin" yorumlarını yaptılar. Bu transferi özellikle Başkan Yıldırım Demirören'in çok istediği ve Juan Figer'in aracı olabileceğini kaydettiği öğrenildi. Corinthians'tan yıllık 1.4 milyon Dolar kazanan Ronaldo da Avrupa'ya dönebileceğinin sinyallerini veriyor.         
Orhan YILDIRIM
Bir de fazla kiloları olmasa...
Brezilya basınının gözü, Ronaldo'nun üzerinde... Olaylı bir şekilde eski takımı Flamengo'dan Corinthians'a transfer olan Brezilyalı yıldız, son haftalarda gollerini atmaya başladı. Son iki maçını boş geçmeyen Sambacı'nın performansını öve öve bitiremeyen otoriteler, "Fenomen eski günlerine geri dönüyor" yorumunu yapıyor. Sahada başarılı bir görüntü çizen Ronaldo'nun, eleştirilen noktası fazla kiloları... 95 kiloluk Ronaldo, bu dezavantajına rağmen Corinthians'ı sırtlayan isimlerin başında geliyor. Ancak Ronaldo'nun ismi, skandallardan eksik olmuyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz ay Beşiktaş'ın eski futbolcusu Carlos Antonio Zago ile Ronaldo, hayat kadınlarıyla birlikte yakalanmış ve Zago kulüpteki genel menacerlik görevinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Tek hayalinin, tekrar milli takım formasını giymek olduğunu söyleyen Ronaldo'ya, Brezilya Teknik Direktörü Dunga, "Bu takımın kapısı ona her zaman açık... Ancak bir şartımız var, eski formuna kavuşmalı" demişti
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

aquilas

inşallah kolpa heberdir ne işi var yahu bu adamın beşiktaşta adam ölmüş artık bu figer denilen adam sanırım kazık atacak adam arıyor yuh be ronaldo mu kaldı adam gelsin paraları cukka etsin gitsin figerde zengin olsun ohh ne güzel bence sergen gelsin sıkı bi idman ve form tutsun ondan daha iyi oynar

CR7

Two goals from Ronaldo
26-03-2009

Ronaldo scored twice for Corinthians in a 2-2 draw against Ponte Preta in the Paulista championship on Wednesday.

Ponte Preta went ahead in the 32nd minute, but Ronaldo gave Corinthians the lead by first converting a penalty and then in the 58th minute with a brilliant goal, when he controlled a pass with the left foot, slipped inside his marker and kicked the ball in the far corner. However, Ponte Preta equalised 15 minutes before the end with only ten men.

Ronaldo has now scored four goals in five games for Corinthians since his comeback on March 5.

Corinthians is second in the table with 34 points from 16 games and has the chance of securing a place in the semifinals when they meet bottom side Guarani on Saturday.

adam şu anda 5 maçta 4 gol atmış

ayrıca barca-inter-real-milan gibi takımların formasını giymiş ve dünya kupalarının en çok gol atan oyuncusu olan ve altın ayakkabı sahibi olan birisi ile sergen'i karşılaştırmak bana biraz komik geliyor

gelmesine hiçbir itirazım olamaz keşke gelse
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

aquilas

türkiye liginde bu adam ne adam gibi gol atar nede iş yapar hayatının son volesini bize çakr gider hata kovacak takım ararız başımızdan atmak için bu adama verilecek parayla çok daha sıkı oyuncular bulabiliriz

noumAyberk

İsmi yeter.Fenerbahçe'nin Carlostan yaptığı kazançtan haberiniz yok heralde.

aquilas

carlos ne olursa olsun belli bi kalite ve iyi bitakımdan geldi ronaldo artık futbol olarak bitmiştir gelsin ve en fazla 1 sene oynayacaktır sonra alır parasının tamamını ve gider bizede geçirdiğiyle kalır

noumAyberk

Artık Ronaldo ismi geçtiğinde bile geldiği takım diyorunuz ya başka birşey demiyorum.
Adamın kariyeri yeter.Bize geldiğinde: satılan kombine,satılan forma vb. 2 ye katlanır.
Şöyle örnek veriyim; Ortega fenere geldi ne yaptı hiç birşey. Ama yaptığı kazanç 3 e 4 e katlandı.
Bizim taraftarımız futbolcuya değil renkelere daha çok önem veriyor o kadar fazla olmasada bayağı bi katkısı olur.

CR7

bize geçirdiğinin 2 katını çıkaracaktır belki de onun gelişi ile kulüp
ben gelmesini isterdim ama gelmez bence
hem carlos daha yaşlı bu ronaldo'dan
carlos 35 yaşında ve fb adamla sözleşme uzatıyor
bu adam ise 32 yaşında
o adam 2-3 yıl daha futbol oynarsa ronaldo da 3-4 yıl daha oynar bence
ayrıca o geldikten sonra diğer brezilyalılar da bu takıma gelecektir
bir reklamı olacaktır kulübün ve tanınırlığı daha da artacaktır
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

umarım gelmez...onun yerıne sergen alınsın nouma alınsın daha cok reklam forma satısı olur ayrıca daha cok ıse yarar!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

forma satışı patlatmak için transfer yapılırmı ya ?
eğer amaç buysa pascal nouma gelsin.
nouma mı gelse forma satışı , kombine satışı katlanır , ronaldo mu ?
saçmalamanın lüzumu yok.
carlos fener'e gittiğinde yaşıyla dalga geçenler yine beşiktaş taraftarıydı.
başkalarının artığını toplayıp millete kendimizi güldürmeyelim.
ronaldo herhangi bir takıma transfer olacak yaşı çoktan geçmiştir.

( ayrıca habere kesinlikle inanmadığımı belirtiyim.kaynak orhan yıldırım çünkü.sadece yazılan yorumlara karşılık bir yorum yazmak istedim. )

ilhan mansız_melis

Umarım gelmez bize onun yerine adam gibi birisi alınır
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

Umarım gelir takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.Adam Dünya kupasına katılmak istiyor.Bunun ben inanıyorum gelirse elinden geleni yapacak IL FENOMENO

KeePSaKe

Yaşında değilim ama çok kilosu var ve bize yararlı olurmu acaba emin değilim.
Since 1903

Adriano

95 kilo futbolcu mu olurmuş. Geçmişi, kariyeri ben ilgilendirmez ben şuanki durumuna bakarım.
İstanbul'a gelecek, gece hayatıydı falandı filandı hiç uğraşılmaz.
Fener'e Carlos'la ilgili yapılmayan makara kalmadı, kendimizle ters düşmeyelim.
Şaka olmalı bu haber, gerçek olabileceğine ihtimal bile vermiyorum.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Simurg

hani derler ya yabancı olsun da ne olursa olsun işimiz ona dönüyor demekki
takıma katkısı olacağını sanmıyorum
her sezon bi dahaki senye göndermek üzere futbolcular alıyoruz ki
ne kadar kazanç getiri düşünmek lazım
fuzuli futbolcular almak yerine adam akıllı transferler yapılsaydı biz satışları şampıyonlukla zaten katlardık diye düşünüyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..