Ana Menü

Kupa Maçımıza Davet

Başlatan Delirdik, Ocak 29, 2007, 20:04:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

bu sefer bişey olmadı merak etme ;D ;D

unicorn

Abi niye tırmanıyosunuz ki :) tırmanmayın biz adamla anlaşıyoz bekliyoruz açıyo kapıyı :) forza medeni taraftarlık :) ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Timurlenk

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 02, 2007, 01:01:39
Abi niye tırmanıyosunuz ki :) tırmanmayın biz adamla anlaşıyoz bekliyoruz açıyo kapıyı :) forza medeni taraftarlık :) ;)

valla ben hiç görmüyorum özellikle son haftalarda hep atlıyoruz zaten kolay oluyor kim çıkacak merdivenleri ;D ;D

ugur24

burak dün açmıyolar dedi o yüzden çıktık..yoksa bende beklemekten yanaydım..ama gerek yokmuş beklemeye hemen iki saniyede çekiyolar valla..

unicorn

Heheueheeue ya bi şekilde oraya çıkcaz niye bu kadar kasıyolar anlamış değilim. En kötü ihtimal paraşütle incez :) ;D

Delirdik

yok yok inönü üstünde uçma yasağı var vaLi izin vermez ona ;D ;D

biz bi çıktık, baktık arkadan doLu insan geLiyor :D baya kişi çektik yukarı. ben merdivenLerden en fazLa iki kez çıkmışımdır. çektirmek daha zevkLi oLuyor (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Timurlenk

valla bende bayağı hasar var ;D şimdide kolum ağrıyor o kadar kişiyi çektik ondan olabilir ;D

Delirdik

ben çekmesem sizi hâLa çekiyodunuz bee ;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Timurlenk

valla bir an da kendimizi kaptırdık zaten millet çıkacak birisini bekliyormuş herkes sıraya dizildi ;D ;D

Delirdik

bi ton sevap işLedik işte ;D

diğer maça rızada geLirse 5 kişi oLuyoz 8) soLda tabe

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

ben , burak , gökhan , rıza , gökhan'ın amcasının oğlu.. ;D var mı denizli maçına başka gelen sol tarafa ? ;)

unicorn

Haydeeeeee görelim gelenleri :)

Timurlenk

merak etmeyin en az 10 kişi oluruz sol tarafta tezahüratları başlatan biz oluruz ;D ;D

Delirdik

burak pembe bir atkıyLa kimse takmaz bizi ;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Timurlenk

yeni palermo atkımla gelicem inşallah ;D ;D