Ana Menü

Denizli: "Transferde Fazla Gelen Giden Olmaz"

Başlatan saldır beşiktaş, Mart 26, 2009, 20:14:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş ligde oynayacağı Kayserispor mücadelesi için hazırlıklarını sürdürürken teknik direktör Mustafa Denizli transferler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.                      
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, antrenman sırasında basın mensuplarıyla yaptığı sohbet sırasında, gelecek sezon için gidecek ve gelecek fazla oyuncu olmayacağını söyledi.
Denizli, bu konudaki sorular üzerine ''Transferde fazla giden ve gelen olmaz'' derken, gurbetçi oyuncular konusunda ise ''Bu konuda takip ettiğimiz şey, 20 yaş altında olmalarıdır. Şartlar, gerçekleştirmeye götürür mü bilemiyorum. Tespit ettiğimiz oyuncular var. Hepsini izleme şansına sahip değilim, CD'leri geliyor. Tabii bu oyuncuların buraya adaptasyonları kolay değil. Mesela Erkan Zengin İsveç'ten geldi. Bizim çocuğumuz, ama bambaşka bir kültürden geliyor'' diye konuştu.
Denizli, genç oyuncuların (A) takımda şans bulup bulamayacakları sorusuna da, ''(A) takımda oynamanın yaşı yoktur, tamamen yetenekle alakalıdır'' yanıtını verdi.
Kaynak: AA         
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Guti ORÇ.

o cdler içinde kralkartal scouting de var mı acaba? :D