Ana Menü

Uygun'un sözlerini unutmadık

Başlatan Simurg, Mart 17, 2009, 19:32:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

herkes zaten gerekeni soylemis bulent de nasıl bir laf dediginin farkındadır umarım
sırada futbolcularımız var çıkacaklar adam gibi beşikTAŞ gibi oynayıp o lafları tek tek yedirecekler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Bu Amale 9 un 8 den Fazla Olduğunu Kestiremiyo Galiba :)))
Arkadaşlar Onun Çapı Ne ki Bizimle Dalga Geçsin Bizim Gerçeklerimize Onun Hayalleri Bile Ulaşamaz.Kendisinin Nasıl fb Yandakcısı Olduğunu Tüm Türkiye Biliyo

CR7

önce askerini yeneceğiz fb'nin sonra kendisini
tek tek koyacağız hepsine
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

beklesin az kaldı cumartesiye
futbolcular sizde birazcık su sozlerden sonra icinizde birşeyler olduysa çıkında gosterin kendinizi

Cem Goren

alıntıdır;
''5 yerim 7 yerim 6 yemem , 7 yerim 9 yerim ama 8 yemem"

Eyyy Bülent Uygun ...

Antipatiklik kavramında çığır açan adam .

Başarılı olduğunu en çok kendisi söyleyen kişi .

Herşey güzel giderken çok sevdiği takımından 3 günde 7 yedi .

O bitmek bilmeyen konuşmaları asabi bir hal aldı .

En son tekmeleyerek yedek kulübesini parçaladı ve hakemin üzerine yürüyüp bağırdı çağırdı .

Kısaca çıldırdı .

Maçın hakemi Deniz Çoban katletmiş maçı .

Faullerini vermemiş . Geç efendi geç .

Eskişehir maçında Rıza Çalımbay dağıttı mı senin gibi etrafı .

A.Gücü maçında 4 maç ceza ile birlikte tribünde çekirdek yedi .

Başlık herşeyi açıklıyor esasında Bülent Uygun .

Bu Cumartesi görüşmek üzere ....

erdibatmaz

ergenekon kapsamında ifadesi alınmış galiba. sedat peker falan bi işler çevirmiş galiba.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Ulan inşallah ligte 2. olup Ş.L katılırsınız orda da 10-15 tane yersiniz inşallah bu fenerin uşağı yüzünden Sivas'tan soğudum be fenerin çektiği 0 puanı da söylesene uşak !

Neyse inşallah futbolcularımız bundan da gayretlenip bu maçı alırlar ben inanıyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

fenerin askeri c.tesi göreşeceğiz sana bu kadar söylüyorum.

Simurg

İki kulüp arasındaki ipler gerilirken, zorlu mücadele öncesinde Sivas Yönetimi'nin sağduyulu açıklamaları gerilimi noktalamıştı. Dün de Yiğidolar büyük bir dostluk örneği sergileyip, Beşiktaş kampını ziyaret etti. Balili, Sedat ile İbrahim, Büyük Otel'de kamp yapan Kartal'ı ziyaret etti ve başarı dileklerini sundu.

Balili'den davetiye
İki takım futbolcuları uzun süre sohbet ederken, iki kulüp arasındaki tüm buzların eridiği ve dostluk bağı kurulduğu belirtildi. Ayrıca Pini Balili, İsrail'de yapacağı düğün için de, Beşiktaşlı oyunculara ve teknik heyete davetiye dağıttı. Başta yerli futbolcular olmak üzere tüm Siyah-Beyazlılar'ın bu beklenmedik jest karşısında çok mutlu oldukları dile getirildi. Sivaslı taraftarların da maç öncesinde Kartal'ı karanfillerle karşılayacağı öğrenildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

serkan45

ona bu sözlerini yedirmemiz şart oldu haydi beşiktaşım devir şu sivası 8i görsünlerr
forzakartal

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi