Ana Menü

Bu sözler çok konuşulur!

Başlatan Kralkartal21, Mart 17, 2009, 15:40:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Bu sözler çok konuşulur!
Galatasaray'ın efsane yöneticilerinden Ergun Gürsoy'un bu sözleri günlerce konuşulacak !.. Ergun Gürsoy, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in suçlamalarına haftalar sonra çok sert bir yanıt vererek "Şampiyonluklarının çalındığını söylüyorlar. Yalan! Beşiktaş fakir edebiyatı yapıyor!" dedi.

"BEŞİKTAŞ FAKİR EDEBİYATI YAPIYOR"
"Şampiyonluklarımız çalındı diyorlar... Yalan! Beşiktaş'ın o fakir edebiyatı her zaman vardır. Ne bileyim, şerefli ikincilikler gibi, bilmem ne bilmem ne! Bunlar hikaye, bunları geçelim... Bunlar fakir edebiyatı, hoş şeyler değil. Öküz altında buzağı aramak hiç kimseyi ileri götürmez, bir basamak yükseltmez aşağı çeker insanı... Bu iş bir yarış, bu maratonun sonunda ipi kim önde göğüslerse başarıyı o elde eder, millet alkışlar. Yenilen, öbür sene için uğraşmaya başlar. Yani böyle ufak tefek konuşmalar hoş değil. Zaten benim olduğum dönemde ben anında cevabını vermişimdir onlara. Olmadığım dönemlerde belki yanlarına kaldığı olmuştur. Lafa bak! Araba almışsın, getirmişsin. Taş devrinde mi yaşıyoruz bunlar nedir yani! Neymiş teşvik verilmiş bilmem ne... Bana kimse cesaret edip de bunu soramadı. Bana ne rakiplerim, ne zamanın federasyonu birşey diyemedi... Mühim olan insan gibi yarışmanı yaparsın. Bu takım ondan sonra şampiyon kulüplerde ilk dörde kaldı. Bir sene sonra oldu bu. Demek ki bu takımda bir güç vardı. O zamanlar bunu söylerken namağlup ikinci olmuş Galatasaray'ın hakkının yendiğini neden kimse söylemiyor. Bıraksınlar bu işleri."

_

Ulan Malatyaspor'lular açıklamadı mı aldığı Tofaşları, Doğanları, teşvik primlerini..Ve daha nice kalleşlikleriniz açıklanmadı mı lan!
Sen hala neyi savunuyorsun...!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erdibatmaz

dangalak herif.
sen bizim şerefli ikinciliklerimize kurban ol. o öküzün altına da bi gir bak.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

bence sen kapa o ağzını yoksa biriLeri kapatır

Şeref yoksunu

eyup1903

suç sende değil gürsoy  ne çabuk unutuldu 8-0 lar

djinonu

Yahu $u bunagin dediklerine kafanizi bozacaksaniz... salla ya ;)

keskinli

hakareti haketmis olsa bile hakaret etmeyelim forumda
bazi yazilar editlenmistir,bilginize!

herkes biliyor ergun gürsoyun nasil biri oldugunu,kendi sampiyonluk macini birakip trabzonda besiktasin macinda gezmenin ne anlama geldiginide herkes biliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Sakin olarak yazıcam şeref yoksunu insan siz önce gidin aynaya bi bakın sonra bize laf söyleyin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sercAn1903

önce önünü görde ondan sonra Beşiktaş a laf at !
yaşasın şerefli ikinciliklerimiz !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

o kadar meraklılar varki karalamaya
hani bir söz vardır ya ağzı olan konuşuyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Anasına sövücem anasının bi günahı yok.
En iyisi o öküzün altına girsin baksın bakalım ne var.
Bölünür senin için uykular!

canavar_bjk

birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik reklam kokan hareketler bunlar
bunun gibi İTlere cevap bile vermeye gerek yok
kAle bile alınmaz böyle soysuz insanlar
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan