Ana Menü

Futbol Dehası 2..

Başlatan NoPasaran, Mart 14, 2009, 21:07:17

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

Benim bir tane entrymi buL HoLosko yedek kaLmaLı yerine Bobo oynamaLı diye.

ilhan mansız_melis

:) sağ kroşeler başlıcak abi :)

Ayrıca Kaan ben her final oynayan iyi futbolcu demiyorum ama Cisse kötü bir futbolcu değil ayrıca hocanın bir bildiği var ki oynatıyor ayrıca Ernst de diyor Cisse ile daha iyiyim diye...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ZLataN - Mart 15, 2009, 13:17:03
Benim bir tane entrymi buL HoLosko yedek kaLmaLı yerine Bobo oynamaLı diye.

Bu sana ait bir söz değil..

Kimse hiç birşleyden memnun değil..

Eleştirmek için eleştiri yapmayalım artık.

BOBO HOLOSKO VE NOBRE..

3 ünden 2 si tercih edilecek..

Bırakında buna hoca karar versin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

Bakıyorumda benden başkada HoLosko diyen yok şu konu içinde.
Benim eLeştiriLerime dikkatLi bakarsan bi şeyLere dayanıLarak yapıLan eLeştiriLer oLduğunu görürsün.
Yoksa boş keseden saLLamak oLan en koLayı.
Hayır bu oyunuyLa Bobo oynamaLı ve futboLu senden daha iyi biLiyorum diyen biri varsa sitede futboLu şu kadar yıL şu takımLarda oynadım desin sonra geLsin futboL öğreteyim o arkadaşa.

ata vicente

Konu yanlıs acılmıs sonunda da alay edılıp hahahhahahhah gıbı gulucuk konulması lazımdı.
Evet denızlının tokatına az kaldı cok uzgunum arkadaslar ama hıc sansınız yok bu takım bu sene öpeöpe sampıyon.
Buarada mustafa hoca sana cok kızıorum ve elestırıorumnıye takım elbıse gıymıosun ohh be sonunda bende elestırecek bısey buldum :muhaha

ZLataN

amokachi_17

arkadaşlar takım şampiyonluğa gidiyor nedir bu eleştiriler anlamıyorum denizli hocanın yanlışları dolu saymakla bitmez haklısınız ama sabredin sene sonu gelsin şampiyon olalım sonra konuşalım şimdi bende sayarım istesem hakan arıkan varken rüştüye ne gerek var o nu hangi zihniyet oynatır cisse ne işe yarar bu takımda anlamsız ama biraz susalım bu takım şampiyon olacak belki başımızda adam gibi hoca olsa bu kadar şanslı olmazdık mustafa denizli hoca çok şanslı bunu unutmayın...

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 15, 2009, 13:20:28

Ayrıca Kaan ben her final oynayan iyi futbolcu demiyorum ama Cisse kötü bir futbolcu değil ayrıca hocanın bir bildiği var ki oynatıyor ayrıca Ernst de diyor Cisse ile daha iyiyim diye...

Ben senin askerlik arkadaşın değilim senden 4 yaş büyük birisiyim ilk bunu bilmeni isterim.
2.olarak bırakın bu mustafa denizlici olmayın sizin takımınız BEŞİKTAŞ !
Mustafa Denizli inşaallah başarılır olur !
Biz burda M.D başarısız olsun diye çırpınmıyoruz !!!!!!!!
Sadece hatalarını söylüyoruzu..Hatalarını kabul etceğinize saçmasapan işler yapıyorsunuz.

Bırakın bu işleri.
Bölünür senin için uykular!

CiCi_KizZ

Cisse en cok top calan oyuncu ernstle ii gidiolar..
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

ata vicente

Alıntı yapılan: ZLataN - Mart 15, 2009, 15:56:05
Seni espri yumağı.
lafın banaydı heralde onure ettın benı saolasın cok mutlu oldum cok komık espırılerım daha vardır yapıyım ıstersen

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 15, 2009, 16:10:28
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 15, 2009, 13:20:28

Ben senin askerlik arkadaşın değilim senden 4 yaş büyük birisiyim ilk bunu bilmeni isterim.
2.olarak bırakın bu mustafa denizlici olmayın sizin takımınız BEŞİKTAŞ !
Mustafa Denizli inşaallah başarılır olur !
Biz burda M.D başarısız olsun diye çırpınmıyoruz !!!!!!!!
Sadece hatalarını söylüyoruzu..Hatalarını kabul etceğinize saçmasapan işler yapıyorsunuz.

Bırakın bu işleri.

Kaan ben sana burda bi laf söylemedim bişey yazmışsın onu açıkladım askerlik arkadaşım olmadığını biliyorum merak etme ayrıca var mı Denizli'ciyim ama ondan önce de BEŞİKTAŞ'lıyım ben!...

carsi52

Bi anda büyüdün sen herhalde ?
Bi anda Kaan olduk anasını satim.
Madem Denizlicisin git spor klübü kur o zaman.
Hatta var Denizlispor onu tut :)

ilhan mansız_melis

Ben sana abi demek zorunda mıyım ayrıca bunu özelden adam gibi yazsaydın yeniden abi derdim sana bi önceki yazımı bi daha oku istersen Denizli'yi her yerde savunurum ama ben BEŞİKTAŞ'lıyım...

ayrıca daha önce uyarsaydın bundan rahatsız olduğunı belirtseydin abi derdim sana

CiCi_KizZ

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 15, 2009, 18:30:31
Bi anda büyüdün sen herhalde ?
Bi anda Kaan olduk anasını satim.
Madem Denizlicisin git spor klübü kur o zaman.
Hatta var Denizlispor onu tut :)

senin kadar abartan birini gormedim yemin ederimmm.. ben eyupe eyup diorum hatta volkan abiye bile bazen volkan diorum kiza 4 yas var die azarliorsun.. anlamiorum seni..

Takimin en cok top calan oyuncusu

1- CISSE
2- ERNST

;) git istatistlere bak bence sen
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

carsi52

Bana abi diyip dememesi umrumda değil.
İster desin ister demesin beni ilgilendirmez desin diye yalvarmıyorum.
Birden yaş atlamışcasına hareketlerine sinir oldum o kadar.

Yemin etme çarpılırsın.Senin kime ne dediğin beni ilgilendirmez bayan çok cici kız.
En çok topu cisse çalmıcakta kim çalıcak allah aşkına ?
Nobre veya Bobo mu çalıcak ?
Cisse'nin yerine koy uğur'u veya ernst'i tek başına oynat ön liberoda olmadı mı ? O zaman koy uğuru..
Oda mı olmadı ?
Sivok'u çek ön liberoya !
Bu kadar şeyden birisi olur daha artık herhalde..
Olmaz mı sence bayan çok bilmiş cici kız ?