Ana Menü

Büyük Restleşme

Başlatan Simurg, Mart 06, 2009, 12:02:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Siyah-beyazlılar, 1 milyon euro isteyen ve geri adım atmayan Figer'e son bir öneri yapacak. Yönetimin, yeni teklif de kabul edilmezse golcünün yıllık parasıyla birlikte ortaya çıkacak maliyet yüzünden masadan kalkacağı öğrenildi

Beşiktaş'ta aylardır çözülemeyen Mert Nobre krizinde önümüzdeki günlerde çok önemli adımların atılacağı bildirildi. Siyah-beyazlı yönetimin, yaklaşık 1 milyon euro imza parası isteyen golcü oyuncunun Uruguaylı menajeri Juan Figer'e rest çekmeye hazırlandığı vurgulandı.
Yapılan tüm görüşmelere rağmen geri adım atmayan Figer'in tutumundan büyük rahatsızlık duyan idarecilerin, indirim yapılmaması halinde Nobre'den vazgeçme seçeneğini de gündeme alacakları öğrenildi.

Nobre'ye verilecek yıllık ücret ve 1 milyon euro imza parasının büyük bir maliyet ortaya çıkaracağını hesap eden yöneticilerin, Figer'in yapılacak son teklifi de kabul etmemesi durumunda görüşmeleri keserek masadan kalkacakları kaydedildi.

Nobre kalmak istiyor

Başkan Yıldırım Demirören krizi çözmek için yoğun çaba harcarken, bazı FIFA menajerlerinin, Figer'in istediği imza parasının etik olmadığını yönetime bildirdikleri ifade edildi.
Beşiktaş ile menajeri Figer'in bir an önce anlaşmaya varmasını bekleyen Mert Nobre'nin ise siyah-beyazlı kulüpte kalmak istediği ve bu düşüncesini yöneticilerle de paylaştığı öğrenildi. Yönetim, Figer ile anlaşamazsa Nobre'nin yerine yeni bir golcü bulmak için kolları sıvayacak.

Serdar Sarıdağ

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

punisher1903

şu ımza parası ne anladım yonetım bu parayı verırse karısır ortalık