Ana Menü

Snoop Dog İslam'ı Seçti!!

Başlatan Guti ORÇ., Mart 04, 2009, 19:24:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

evet tek yol islamdır iki kere iki dörtse bu da böyledir ama hepimiz hayatta yanlışlar yaparız bazı arkadaşlar ilginç açıklamalar yapmış ne yani müslümanım diye içki içemem mi evet dinime göre haram inkar etmiyorum etsem dinden çıkarım bu böyledir ama daha farklı açılımlar olmuş unutmayın islamiyet bütün dinlerin en düzgün halde toplannasıdır yani en mukkadesedir ayrıca bozulmayan bi dindir bunun garanti
sinide allah vermiştir

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: eyup1903 - Mart 07, 2009, 21:26:17
evet tek yol islamdır iki kere iki dörtse bu da böyledir ama hepimiz hayatta yanlışlar yaparız bazı arkadaşlar ilginç açıklamalar yapmış ne yani müslümanım diye içki içemem mi evet dinime göre haram inkar etmiyorum etsem dinden çıkarım bu böyledir ama daha farklı açılımlar olmuş unutmayın islamiyet bütün dinlerin en düzgün halde toplannasıdır yani en mukkadesedir ayrıca bozulmayan bi dindir bunun garanti
sinide allah vermiştir

evet katılıyorum kesinlikle..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

sinide allah vermiştir

Bende günah işliyorum ..

Ancak bu mantık yanlış eyüp..

%100 imanda günah olmaz..

O yüzden kisme %100 inanmaz

:)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bu konu sayfalarca tartışılır. sonunda bi taraf haklı çıkar ama diğer taraf aynı şeye inanmaya devam eder. ah şu toplum baskısı. :)
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eyup1903

Alıntı yapılan: Lionel Messi | nopasarAn - Mart 08, 2009, 00:00:51
sinide allah vermiştir

Bende günah işliyorum ..

Ancak bu mantık yanlış eyüp..

%100 imanda günah olmaz..

O yüzden kisme %100 inanmaz

:)

amenna bunda hemfikiriz bende yüzde yüz imanlıyım demedim benimde imanımdqa eksikler vardır mutlaka ama islam dini unutmayalım ki bütün alemlere şefaat diye gönderilmiştir

NoPasaran

Bu sana göre yada 1,3 milyar insana göre..

Ancak diğer 1,6 milyar hiristiyan böyle demiyor. Son İsadır diyor
1,1 milyar budist budanın düşüncleeri doğrudur diyor
Ateistler hepsi yalan diyor..

Net bişey yoktur dinlerde kabul edelim. Ne ahireti ne Tanrıyı gören tek insan yok. O yüzden kim ne derse desin Ateistler 1 adım hep öndeler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Tek dogru yol yoktur, bize gore Besiktasi tutan dogru yolda,
fenerliye gorede feneri tutan dogru yolda,

bu nedenle kimine gore islam en dogru yoldur,
kimine gorede hristiyanlik yada budistlik dogru yoldur..

Ayrica Snoop dogun islami sectigini biryerde okumadim????
Yalan gibi...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

madem size göre en doğru bana görede en yaLnışı yapmış Snoop Dog..

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 10, 2009, 11:52:52
Tek dogru yol yoktur, bize gore Besiktasi tutan dogru yolda,
fenerliye gorede feneri tutan dogru yolda,

bu nedenle kimine gore islam en dogru yoldur,
kimine gorede hristiyanlik yada budistlik dogru yoldur..

Ayrica Snoop dogun islami sectigini biryerde okumadim????
Yalan gibi...

benim de şüphelerim var bende yazdığım kaynak ta okudu ordada bir yalanlama haberi çıkmadı.

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Mart 10, 2009, 12:42:16
madem size göre en doğru bana görede en yaLnışı yapmış Snoop Dog..

O senin tercihin.
Kimse bişey diyemez buna.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

herkes inacina dogru der,buda olmasi gerekendir
bana görede en dogru din islamdir,böyle oldugunu düsünmesem baska dine gecerdim
önemli olan baska dinlere baska inanclara saygidir
baska düsünenlere saygisizligi dinin kendisi reddeder zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Carsi_Karabuk

Din'in bütün kötülüklerin anası oldugunu düşünüyorum ve bu yüzden dini çürütmek istiyorum.

Konuya da yanlış başlamadım. Bu güne kadar daima din taraftarı yazılar okundu bu ülkede , insanlar gerçeklerden uzaklaştırıldı.

Din tartışmak mantıksız değildir. Nitekim insanların Dini de tartışılabilir. Kutsallık koruması altında insanların sömürülmesine dur demenin vakti gelmiştir.
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

+18 !

Alıntı yapılan: Carsi_Karabuk - Mart 14, 2009, 11:18:04
Din'in bütün kötülüklerin anası oldugunu düşünüyorum ve bu yüzden dini çürütmek istiyorum.

Konuya da yanlış başlamadım. Bu güne kadar daima din taraftarı yazılar okundu bu ülkede , insanlar gerçeklerden uzaklaştırıldı.

Din tartışmak mantıksız değildir. Nitekim insanların Dini de tartışılabilir. Kutsallık koruması altında insanların sömürülmesine dur demenin vakti gelmiştir.
bunu çoo..k yıLLar önce yapıLması gerekiyordu..

ama ne yazıkki yıkanmıştır insanLarın beyni ve artık kendi doğruLarından başka hiçbir şeyi kabuL etmezLer edenLeride imha ederLer,damgaLarLar..