Ana Menü

Kartal ikinci yarılarda coşuyor

Başlatan Simurg, Şubat 28, 2009, 15:28:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kartal ikinci yarılarda coşuyor
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in son haftalarında ikinci yarılarda bulduğu gollerle puan topluyor
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in son haftalarında ikinci yarılarda bulduğu gollerle puan topluyor.

Siyah-beyazlılar, ligde oynadığı son 3 maçta da ikinci yarılarda gol buldu. Geride kalan 3 maçta toplam 6 gol atan "Kara Kartallar", bunların tamamını ikinci devrelerde kaydederken, ilk yarıları boş geçti.

Ligin 20. haftasında İstanbul'da Trabzonspor ile karşılaşan Beşiktaş, 28. dakikada Gökhan Ünal'ın golüyle 1-0 geriye düşerken, 77. dakikada Bobo'nun golüyle 1-1 eşitliği sağladı ve zorlu karşılaşmadan 1 puan alarak ayrıldı.

Siyah-beyazlılar, 21. haftadaki Gaziantepspor deplasmanında da ilk yarıyı golsüz berabere tamamlamış, ikinci yarıda 48 ve 87. dakikalarda Nobre, 51. dakikada da Tello'nun golleriyle sahadan 3-0 galip ayrılmıştı.

Son olarak dün İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında yine ilk yarıda gol atamayan siyah-beyazlılar, 80. dakikada Tello, 85. dakikada da Gökhan Zan'ın golleriyle 2-1 galip geldi ve ikinci yarıda bulduğu gollerle 3 puana ulaştı.

Siyah-beyazlılar, bu sezon geride kalan 22 haftada toplam 35 gol atarken, bunların 19'unu ikinci, 16'sını ise ilk yarılarda kaydetti.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Ne zaman olursa olsun gol atalım da sorun yok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

kondisyonmuzun iyi oldugunu gösterir bu istatistik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

ben dün söyLedim iLk yarı 0-0 bitince "2. yarı goL atarsak gazetede kesin Beşiktaş 2. yarıLarda koparıyor maçı" gibiLerinden bi haber çıkar diye..

djinonu

ilk yari dan dun ikinci yari göm dün kartalim
ama öyle iyi degil zararli cikabilirsin