Ana Menü

Eyyamcı Sabah Gazetesi

Başlatan sedokajmeran, Ocak 29, 2007, 14:17:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Arkadaslar dun macın son dakikalarında biz futbolcularımızı tek tek alkıslayarak isimlerinimi söyledik yoksa asagıdaki su haberi mi yaptık???

Aman gözlemci duymasın!
Beşiktaş'ın, Vestel Manisa karşısında farklı galip gelmesine rağmen siyah-beyazlı tribünler de yine küfür vardı. Maçın büyük bölümünde takımlarına coşkulu destek tezahüratları yapan Beşiktaşlı taraftar, son dakikalarda ligdeki rakipleri aleyhinde küfür ettiler. Daha önce küfür nedeniyle sahası kapanan Kara Kartal'a, bu küfrün gözlemcinin raporuna yansıtması durumunda 2 maç sonra puan silinmesi cezası çıkabilir.

ALLAH BELANIZI VERSİN YA YAZIK YA
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

BetülJK

ohaaa ..  >:( şerefsizz basınn .. bu ne yaa allahın kolpaları .. bi tane bile küfür yoktu be hele maçın sonlarında hiç yoktu..
Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

freedom forever

çıktım taşın üstüne söylendi yalan yok
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Non Mollare Mai

Gelde şimdi sövme ! uLan ne kadar koLpa qazeteci varsa bu ülkede toplanmış. Yazık valla yazık.. Bikere tribündeki qüzellikleri yansıtın.. Uydurduğunuz haberleri değiL..
edit

ugur24

sadece 2 kıta al bunu söylendi o kadar..o kazandığımız her maçın son dakikasında söyleniyo zaten..yeni yapılan bişey değil..o zaman bizim hiçbir maçı inönü'de oynamamamız gerek..fener medyası iş başında işte..aldırmayın..it ürür kervan yürür..

freedom forever

evet 89 dkk güzel şeyler yapıldı ama gazeteler bir dkk yapılan şeyleri yazıyor fenerci medya bir kere de güzel şeyleri yazsın ama yazmıyorlar işte o yüzden bizimde küfürü en aza değil tamamen bitirmemiz gerekiyor ,bir iki dkk çıktım taşın üsütne söylendi görüyorsunuz hemen yazıyorlar
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

sedokajmeran

portakal soyulurmu tadına doyulurmu fener sana bir koysam fizandan duyulurmu arkadaslar bu kufur olsa buraya yazamam dimi ben....
gaztenin dedigi gibi kufur felan edilmedi ezeli rapiklerimize... baslık tan belli eyyamcılık yapıyorlar gözlemci duymasın felan yazmıslar

freedom forever

çıktım taşın üsütne de söylendi o apaçık bir küfür dür ,ama gazete sadece bir dkk söylenmiş bir olumsuzluğu söylemeye bayılıyor

Unforgiven

Bunlar olucak zaten azizenin basini yine iş başina gecti kaybedilen 2 kazanılan 1 puan'dan sonra bulunamadı ne boş merdivenlere nede hakeme nede TFF'ye artık suçu başkalarında aramaya devam edicekler ve basına olur olmadık şeyler yazdirip,moral bozup kıskırtmak isticekler..

Ne yazık ki bunu böle haber yapan beşiktaş kongre üyelerinden Ciner, yazık eyyamcı fener ve basının iş başinda

Sinemalarda .........
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

sedokajmeran

Alıntı yapılan: bolşevik - Ocak 29, 2007, 14:28:54
çıktım taşın üsütne de söylendi o apaçık bir küfür dür ,ama gazete sadece bir dkk söylenmiş bir olumsuzluğu söylemeye bayılıyor

arkadasım kufur edildi sen deme bari ya... rakiplerine kufur ettiler yine kufur vardı yazıyorlar.. sen maca gelmesen ne anlarsın... altından gecen fener yesin ..... bu kadar tek kelimelik bir olay var...

kufur olup olmadıgıda tartısılır onun.... latince ismi ile sölendigi zaman bazı seyler abes kacmıyor mesela... sabah gazetesi o kadar guzelik varken o tek kelimeyi duyarak bu haberi nasıl yapabilir ya

sedokajmeran

1 dakka bile söylenmedi üstelik.. agızdan bir kere cıktı sadece yesin ..... rımı diye onun dısında söylenen yerlerde kufur yok ....

Non Mollare Mai

Küfürleri noktalamada olsa kullanmayalım seviyemizi koruyalım.. Lütfen !
edit

carsiköln

müsadenizle ben gazetecilere bisey söylemek istiyorum..

a.[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]     rahatladim simdi
Inadina Beşiktaş

Anarchy*

hepızız  serefızsınızz uLan bundan bole gazete okum[kufur otomatik editlenmistir] falan yoq beaaa bu nee serefsızzlerr

BÜTÜN BASIN TRAŞ;FORZA BESIKTASSS!!!!

keskinli

birakin sabah gazetesini falan,konusu bile acilmaya degmez!
it ürür kervan yürür diye bi atasözümüz aklima geldi birden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin