Ana Menü

dün gece ki rüyam

Başlatan eyup1903, Şubat 25, 2009, 00:03:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

evet arkadaşlar dün gece rüyamda beşiktaşımız şampiyon oluyordu 2008-2009 szeonu lig şampiyonu beşiktaş tır bu kadar basit şimdiyer kadar rüyalarım bni hiç yanıltmadı chelsea barca 100. yıl gs maçı liverpool maçı hepsini gördüm ve hepsi oldu ama hala lafımın arkasındayım Mustafa Denizli beşiktaş ın hocası olamaz onla başarı gelmez bu sene yanılmazsam şampiyon olucaz ama bu Mustafa Denizli nin başarısı değildir sadece rakiplerimizin bu sene çok kötü olmasıdırr yoksa lige çoktan havlu atmıştık iddaa ma gelince sözümü tutacam kendimi kesicem en azından damarımdan kan akacak

2008-2009 lig şampiyonu BEŞİKTAŞ 

hayırlı uğurlu olsun bayrakları çıkartın tozlu raflarınızdan hep berber kutlamaya gidecez

NoPasaran

Şampiyon olalımda kimse senden kan felan istemiyor eyüp..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Insallah sadece senin ruyanda kalmaz Eyup vede sampiyon oluruz. Her Besiktaslinin en buyuk istegi bu .
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

M34

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 25, 2009, 00:03:52
iddaa ma gelince sözümü tutacam kendimi kesicem en azından damarımdan kan akacak

sebep?

keskinli

hayirdir insaallah
sampiyon olalim,kan yerine sevinc gözyaslari akitalim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 25, 2009, 00:03:52

bu sene yanılmazsam şampiyon olucaz ama bu Mustafa Denizli nin başarısı değildir sadece rakiplerimizin bu sene çok kötü olmasıdırr yoksa lige çoktan havlu atmıştık

Bana bu cümleyi tam olarak açıklarmısın abicim..

Şampiyon oluyorsun ve teknik direktörünün başarısı değildir diyosun be abim yapma gözünü seveyim..

Bi TD'den daha ne istenebilir.. benim için bi TD takımını şampiyon yapıyorsa BAŞARILI demektir..

Ayrıca ''sadece rakiplerimizin kötü olması'' buna etken diyorsun.. Hadi dediğin gibi sayalım abi.. Buda en azından bizim onlardan daha iyi olmamısı göstermez mi? Dediğinle yola çıkıp en kötü sonuç olarak Kötünün İyisiyiz o zaman.. Keza böylede değil.. Sonuç olarak diğer takımlardan iyiyiz ve şampiyon olmuşuz.. (varsayımlarla yola çıktın varsayımlarla devamını getirdim)

Ayrıca herşeyi bi kenara bıraktım.. Denizli var diye neredeyse şampiyon olmamızı istemiyorsun.. Çok yanlış..

Ve inanmayışına rağmen abi, Senin görüşüne göre; Kötüyüz ama rakiplerimiz bizden kötü.. Senin görüşünde olsam bile en azından DURUM BÖYLE şampiyonluk yolunda gs ve fb den daha fazla şansımız var diyip köstek olmaktansa desteğimi sürdürürdüm.. Evet denizliyi sevmiyorsun ama Bu takım 1 kişiye bağlı değil.. Denizli var diye şampiyonluğu istememek yada köstek olmak bir beşiktaşlıya yakışmaz..

Ne demiştik biz...??

''Kişilerin Değil Beşiktaşın Destekçisi Olun''
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eyup1903

evet denizliyi sevmiyorum ama bu beşiktaşın şampiyon olmamasını istiyorum demek değildir eğer rakiplerimiz iyi olsaydı şuan 10 puan bize fark atmışlardı ama seninde dediğin gibi onlarda bizden kötü bu kötülerin içinde bizde kötünün iyisi olduğumuz için şampiyon oluruz bana göre hala M.D beşiktaşın hocası olamaz

djinonu

Arkadaslar rüya dedikte hatirlarmisiniz 100yilda sinan bi rüya görmüstü o videoyu ben maratonda izledim
sinanin bir rüyasini gerceklestiriyordu gece tüm futbolcular tesislerde uyanip sahaya gidip sampiyon olacagiz diye...hatirliyormusunz????
bu videoyu ariyorum ben
nerden bulurum?

Simurg

eyüp abi zaten bi şeyde olay yaratıcak cümle kullanmasan şaşırıcam :)
inş. şampıyon oluruzda abim bana forma alır :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

levent1903

rüyalarinda sayisal, toto filan görüyormusun ??  ;D
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

osi_bjk

inşallah eyüp kardeş rüyan gerçekleşir.Ve bizde uzun süreden sonra şampiyonluk görürüz...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Cem Goren

inş. ruyalar gercek olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

suatizma

inş rüyan gerçek olur ne diyim ^^
kimse olmadı senin gibi, hiçkimse olmadı...

[KralKartal]

Alıntı yapılan: levent1903 - Şubat 26, 2009, 02:21:30
rüyalarinda sayisal, toto filan görüyormusun ??  ;D

hic fena olmazdi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi