Ana Menü

Nobre Görüşmesi Haftaya

Başlatan srCN, Şubat 24, 2009, 16:18:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Mert Nobre'nin kaderi gelecek hafta netleşiyor...

Beşiktaşımızın Brezilya asıllı Türk futbolcusu Mert Nobre'nin bu sezon sonu bitecek olan sözleşmesinin uzatılması veya Nobre'nin Beşiktaş ile yollarını ayırıp ayırmayacağının netleşmesi için yapılacak görüşme haftaya kaldı.

Mert Nobre, Süper Lig'te Beşiktaş'ın son oynadığı Gaziantepspor maçı sonrasında menajeri Juan Figer'in bu hafta İstanbul'a geleceği ve Siyah Beyazlı yöneticiler ile görüşüşeceğini açıklamıştı. Ancak Figer veya yardımcılarının İstanbul'a geliş tarihinin ertelendiği öğrenildi. Bu hafta Figer'i İstanbul'a bekleyen yönetim kurulu üyeleri yaptıkları temaslar sonucu Uruguaylı menajerin en erken 10 gün sonra İstanbul'a geleceği ve Nobre ile ilgili görüşmenin Beşiktaş-Hacattepe maçı öncesi yapılacağı kaydedildi.

Kaynak: DHA

Bu konuda ekşi tadı vermeye başladı artık.. Anlaşılcaksa anlaşılsın illa para diyorsa yollansın.. Kazandırdığı faydadan çok daha fazlasını kazansa dahi Beşiktaş 1 oyuncuya bağlı kalmaz pazarlık yapmaz yapmamalı.. Bu takımda oynamak için biraz fedakar olması gerekiyor nobrenin aksi halde kötü kluplerde oynamak zorunda kalır nobre..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Simdi sozlesme imzalayana kadar iyi oynar, sonra yatar sezon sonuna kadar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

cinc

nobre kötü oynayabilir ama ben onun mücadele etmediği maç hatırlamıyorum  takımda en hırslı en azimli top oynayan oyuncuların başında gelir..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

keskinli

cok yararli bi futbolcu ama bulunmaz hint kumasi degil,ona göre pazarlik etsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

bununda suyu çıktı ya
atacaksan at imzayı atmayacaksan çek git

IL Capitano

tek korkum attigi imzadan sonra performansinin dusmesi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

maverick

imza parası da ne ??  alex te neden yok??  carlos ta?????
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene