Ana Menü

Özilhan'dan yeşil ışık

Başlatan CR7, Şubat 22, 2009, 19:53:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Kulübümüzde Tuncay Özilhan sesleri... NTV'de yayınlanan ve İpek Cem'in sunduğu Dünyayı Yönetenler programına konuk olarak katılan Anadolu Holding İcra Kurulu Başkanı Özilhan Beşiktaş başkanlığına göz kırptı. Özilhan 'Bu konuda bir takım oluşumlar var. Eğer şartlar istediğim düzeye gelirse bu işe talip olabiliriz' dedi.

Özilhan, 2010 yılında yapılacak olan başkanlık seçimi ile ilgili görüşlerini şöyle özetledi:

'Beşiktaş'la ilgili olarak bana çok giden gelen oluyor. Sürekli görüşüyoruz. Ortamı görmek lazım. Gelişmeleri görmek lazım. Şu anki ekibin performansına bakmak lazım. Belli bir grup oluşursa, camia taraftarıyla, yöneticisiyle el ele verirse, Beşiktaş'a gönül verenlerle bir ekip olarak bu işe talip olabiliriz.. Ama öncelikle bu istemin oluşması lazım. İyi bir ekip, iyi bir ortam olursa herkes kollarını sıvamaya hazır olursa ben de onlara destek olurum..
Tuncay Özilhan'ın başkanlığı konusunda camianın önde gelen isimleri geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç'un önderliğinde yemekli bir toplantı yaparak durum değerlendirmesi yapacaktı. Ancak çeşitli spekülasyonlar nedeniyle bu yemek ileri bir tarihe ertelenmişti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

ben inanmıyorum arkadaş.
tv de kendi ağzından duymadıkçada inanmam.

eğer bu tv de yayınlanmış kanıtlı bir belge değilse yarın birgün zaten çıkar yalanlar.benim ne işim var beşiktaş başkanlığında der.yani bide utanmadan rencide eder.zamanında örneklerini çok gördük

eğer doğruysa da yani açıklamamı şimdi bu.yok şartlar oluşursaymış yok yeterli destek oluşursaymış yok şuymuş yok buymuş.o şartlar oluşsun bende başkanlığa adayım özilhan sıfır riskle hiçkimse birşey kaybetmez.

delikanlı olun korkmayın
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

delgado1008

"Eğer şartlar istediğim düzeye gelirse bu işe talip olabiliriz" böyle düşünen adam gelmesin zaten Beşiktaş başkanı olcak adam şart filan düşünmez adaylığını koyar
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

[KralKartal]

Aday olan o zaman cikar, bakalim kimler cikacak
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi